W parku trzeba się przebijać przez ścieżki! – alarmuje tata, który wybrał się na spacer z dzieckiem w wózku

  • 15.08.2017, 16:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W parku trzeba się przebijać przez ścieżki! – alarmuje tata, który wybrał się na spacer z dzieckiem w wózku czytelnik igryfino
-Kiedy ktoś z gminy Gryfino odpowiedzialny za utrzymanie wyglądu parku w końcu się do niego wybierze?! Kto to widział, żeby spokojnie nie można było pójść na spacer, tylko trzeba się z wózkiem wręcz przebijać przez te ścieżki?! – pyta pan Daniel i przysyła zdjęcia.

-A to jedna z wielu zapomnianych przez gminę ścieżek w parku. Kto to widział, żeby ludzie spacerujący po parku musieli sobie sami wydeptać przejście, bo krzaki to już na połowę ścieżki rosną?! Czy osoba, która powinna się tym zajmować czeka na medal, żeby czasem przejść się dla zdrowotności i łaskawie sprawdzić stan parku? No ale w końcu nikt ważny tędy nie spaceruje, wiec po co o to dbać? – sarkastycznie dodaje pan Daniel.

 

Niedawno na stan ścieżek w parku uwagę zwracała pani Michalina:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24381,park-z-przeszkodami

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 15.08.2017, 23:28
jejku ale tragedia.. jeśli takie niebezpieczne to można iść wolniej lub nadrobić 10 metrów...
Andzia
Andzia 16.08.2017, 00:23
Nie chodzisz tamtędy dziecinko, więc piszesz bzdury. Daj spokój już z tą wazeliną.
rynna
rynna 15.08.2017, 23:58
No, już strach zwracać uwagę na rozrośnięte cisy, bo jak nic wytną jak kwitnące róże na mogiłach żołnierzy...
biegacz
biegacz 15.08.2017, 23:33
Jak iść wolniej skoro ja biegam?
truchtem
truchtem 15.08.2017, 20:29
...bo zaniedbane po deszczach!
Podglądacz leniwców w dżungli
Podglądacz leniwców w dżungli 15.08.2017, 18:42
To już trzydziesty któryś sygnał o wąwozach w parku. Reakcja będzie jak na Targowej. ZAKAZ
Róża
Róża 15.08.2017, 18:56
Lepiej reakcja "zakaz" niż "cmentarz wojskowy". Jak tam narzekali na róże w chwastach, wyrżnęli.. kwitnące róże.
Strach pomyśleć, jaki pomysł będą mieli tutaj...
and
and 15.08.2017, 18:20
Park powinien być bezpieczny dla spacerujących, ale zaniedbania są długie i jest coraz gorzej.
Róża
Róża 15.08.2017, 18:58
Gdyby po pierwszych sygnałach dwa miesiące temu wysłali pracownika z taczką i łopatą - dziury byłyby załatane. Ale przez zaniechanie każda ulewa powiększa wyrwy!
gzyms
gzyms 15.08.2017, 19:17
Ale do tego trzeba przewidującego, dobrego gospodarza.
rynna:)
rynna:) 15.08.2017, 23:57
Gospodarza, który zrozumie, że organizowanie przetargu na milion jest może i przyjemne, ale dużo można osiągnąć małymi działaniami za to szybkimi!
P
P 15.08.2017, 17:51
To po uja tam łażisz z dzieckiem ?!!
Czytelniczka
Czytelniczka 15.08.2017, 20:41
A moze po to ze park do tego służy ????
łowca debili
łowca debili 15.08.2017, 17:59
A kto według ciebie powinien łazić po parku?
Lol
Lol 15.08.2017, 18:54
Pewnie same pijaczki:)
Haha
Haha 15.08.2017, 17:41
Oj tam telewizję zaprosić trzeba będzie w dwa tygodnie hehe tak jak podjazd p Iwony. Czekała kilka miesięcy, a do kamery Sawaryn śpiewał jak skowronek " zrobimy w dwa tygodnie"

Pozostałe