Park z przeszkodami

  • 08.08.2017, 21:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Park z przeszkodami czytelniczka igryfino
-Oto zdjęcia naszego parku miejskiego w Gryfinie. Zdjęcia z jednej z górek, na której po ostatnich ulewach zrobił się wąwóz. Szkoda tylko, że tego nikt nie zasypał, bo koleiny stwarzają niebezpieczeństwo – napisała do nas pani Michalina.

-Spacerując albo jadąc tamtędy rowerem można sobie krzywdę zrobić. Zwłaszcza teraz – latem w parku jest dużo ludzi i bawi się sporo dzieci – dodaje nasza czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kk
Kk 10.08.2017, 23:57
Z dzieckiem wózku nie można spacerować po takich ścieżkach nie mówiąc już o komarach które są plagą w tym roku
gość
gość 10.08.2017, 00:53
nie płakać, woda spływa i drąży skałę..
grzech zaniechania
grzech zaniechania 10.08.2017, 08:21
Ale my nie o wodzie tylko o zaniechaniu władz! Zamiast naprawiać po pierwszych ulewach w czerwcu czekają bezczynnie, aż trzeba będzie wydać milion na gruntowny remont?
To jak z rynną na urzędzie - wystarczyło ją dwa lata temu naprawić, teraz nie trzeba byłoby naprawiać odlatującej elewacji!
Piotr
Piotr 09.08.2017, 09:26
I tu znowu kłania się brak dobrego gospodarza. D... samochodami wożą t nie dostrzegają problemów zwykłych ludzi. Sami mówią, że nie są od dobrych spraw tylko wielkich przetargów. Tylko na ile wielkich przetargów stać gminę. Trzeba łatać, zapobiegać to tych przetargów niektórych w ogóle może nie być.
hodowca tuczników
hodowca tuczników 09.08.2017, 11:31
Gdyby Poprzednia skorumpowana ekipa nie chlała przez trzy kadencje lecz pracowała dla dobra zwykłych ludzi to i ten park miejski dawno już temu byłby ogarnięty
łowca debili
łowca debili 09.08.2017, 17:54
A ta ekipa geniuszu, to co niby robi prócz narzekania? NIC! Wszystko chcą rozbierać albo burzyć. Róże wyrwać zamiast chwastów, elewację drugi raz robić zamiast naprawić rynnę. Zamilcz gościu.
Lewaro
Lewaro 09.08.2017, 08:55
Witam, oprócz powstałych wyrw do uwag można dodać źle wykonaną konstrukcję alejek. Ostatnio naciągnąłem sobie mięsień uda na odcinku przy placu zabaw. Miejscami są "oczka" luźnego piasku, zamiast zagęszczonej mieszanki żwirowo-gliniasto-piaskowej.
Wszystkim biegaczom odradzam bieganie w naszym parku...
zaniechanie
zaniechanie 09.08.2017, 00:09
Poprzednikowi zarzucali „długi” – nie rozumiejąc, że to kredyty, które normalnie się spłaca – jak wielu normalnych ludzi to robi w swoim życiu. I nie mówiąc, że bez kredytów nie mielibyśmy tych inwestycji. Sami przez zaniechania doprowadzają do dużo większych wydatków. Urząd dwa lata temu miał zepsutą rynnę – nie naprawili rynny, teraz mają całą elewację. Większość wyrw w alejkach powstało w czerwcu, jak w tunelu „szumiał wodospad”. Wtedy wystarczyło człowieka z łopatą i taczką tego wypełnienia. Ale przez zaniechanie po kilku następnych ulewach trzeba teraz więcej pracy!
hodowca tuczników
hodowca tuczników 09.08.2017, 11:36
To chyba coś innego jak "normalnie się spłaca" a zawiesza się na dwa lata spłatę rat kapitałowych ( co by nas kosztowało dodatkowe 1,5 mln pln) gdyż bankructwo zagląda w zapijaczone oczodoły.
ekol
ekol 08.08.2017, 22:41
Siła natury!
pompka
pompka 09.08.2017, 00:07
Klasyka: sorry, taki mamy klimat, jest zima, pani kierowniczko, to musi być zimno. Wysłać gościa z taczką 2 miesiące temu za trudne. Przepompować półtora miliona na wycinanie drzew w parku i różne inne „łąki naturalistyczne” – to już miła zabawa i warta zachodu...
gospodarze!
gospodarze! 08.08.2017, 22:53
Bezwładność władzy! Już była o tym mowa - po czerwcowych deszczach się zaczęło! I bez załatania małych dziur następne deszcze powiększały!
Na drodze od "telekomunikacji do przejazdu jest jeszcze gorzej!
Ewa
Ewa 08.08.2017, 21:55
Ta alejka wygląda tak w zasadzie od początku, od remontu ścieżek w parku, już ładnych kilka lat!!
lucki
lucki 08.08.2017, 21:37
Może czekają aż samo się zrobi?
pompka
pompka 09.08.2017, 00:06
Raczej czekają, żeby móc ogłosić przetarg na kilkaset tysięcy... Jeszcze parę ulew i taki będzie potrzebny...

Pozostałe