Stoi na środku drogi i czeka na właściciela

  • 21.10.2017, 19:02 (aktualizacja 21.10.2017, 20:14)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stoi na środku drogi i czeka na właściciela czytelniczka igryfino
-Kto ulituje się nad tym biednym psem? – pyta pani Emilia i przysyła zdjęcia. Zwierzę jest młode, średniej wielkości, ma biszkoptowy kolor. Od dwóch tygodni piesek błąka się po ulicy za Pniewem w kierunku Bań. Najprawdopodobniej został wyrzucony w tym miejscu z samochodu....i czeka tam na swego właściciela.

-Pies jest bardzo wystraszony i wychudzony. Nie ucieka przed nadjeżdżającymi samochodami. To cud, że jeszcze żyje i nie doszło do wypadku. Samochody z piskiem opon muszą hamować, bo pies często stoi na środku ulicy. Próbowaliśmy go złapać, ale niestety ucieka. Dwa tygodnie temu powiadomiliśmy straż miejską, ale jak widać bez efektu. Piesek nadal się błąka. A może ktoś zna właściciela, który zgotował mu ten los? – pyta za naszym pośrednictwem pani Emilia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.
A. 27.10.2017, 10:20
Czy wiadomo coś na temat psiaków?? Złapano je?
Mefiu
Mefiu 24.10.2017, 14:50
Psy nie mogą w żadnym wypadku zostać rozdzielone bo to one są swoją nadzieja! Jeśli ktoś zabierze jednego to ten drugi może sobie zrobić krzywdę z braku tego drugiego pieska.
D.
D. 24.10.2017, 20:58
Żeby tylko nie zdziczały i nie dołączyły do innej watahy.
Opiekun
Opiekun 24.10.2017, 14:48
Drodzy komentujący. Psy zostały porzucone w lesie, są dwa. Aktualnie dokarmiamy je i próbujemy zrobić wszystko żeby nam zaufały. Jak duża ilość osób będzie je dokarmiać i próbować złapać to na pewno zostaną zdziczałe ale to przez was! Nie podejdą do żadnej kobiety, bo to Ona je zdranila. Proszę zostawić to odpowiednim osobom, do których psy nabierają zaufania bo możecie wszystko zepsuć. Dziękuje.
zdziwienie
zdziwienie 24.10.2017, 20:40
A skąd ta pewnośc że to kobieta ich zraniła? to raczej domena męższczyzn.
Gryś
Gryś 24.10.2017, 09:07
Najgorsze są zdziczałe psy, taka wataha to już tylko do odstrzelenia.
dodurnia
dodurnia 24.10.2017, 13:28
dziki to jestes ty...i chyba niewielu by płakało po odstrzeleniu ciebie.
Rada
Rada 24.10.2017, 08:56
Jesli sie nieda zlapac trzeba mu wstrzelic" glupiego jasia" . Pomoc mu jakos trzeba.Zima idzie.
k
k 24.10.2017, 08:34
O obecności tego pieska na tym odcinku drogi powiadomiłam straż miejską 8.10.2017 r. już wtedy chciałam psa złapać i umieścić w gryfińskim kojcu, niestety on ucieka, nie daje się do siebie zbliżyć. Natomiast jeśli chodzi o samo zgłoszenie straż miejska obiecała przekazać sprawę do PuKu, który miał niezwłocznie zając się to sprawą jak widać nie zajął się nikt.... sprawa też była nagłośniona na facebook i tam okazało się nawet że jakiś dobry człowiek dokarmia tego psa i że rzekomo jest ich dwa, nocują w lesie.
ala
ala 23.10.2017, 15:35
p. emilko chetnie bym weziela tego pieska ale mieszkam za daleko wlasciciela powinna straz odnalesc i porzadny mandat mu wlepic
Emilka
Emilka 24.10.2017, 00:23
A może ten pies ucieka. Są takie egzemplarze które tak robią.
kangur
kangur 22.10.2017, 23:32
Wygląda jak dziki pies dino!
bułeczka
bułeczka 22.10.2017, 22:31
To chyba piesek Roberta kierownika z piekarni Kruszynka, bo taki podobny!
hunter
hunter 22.10.2017, 22:01
To już safari jest organizowane na te psy!
Wacha
Wacha 22.10.2017, 16:02
Na cele tego ***a właściciela i niech mu dupsko uszkodza.
anty
anty 22.10.2017, 09:14
Pies musiał byc bity bo bardzo boi sie ludzi. Biedak cały czas ma podkulony ogon. Własciciela oprawce za kratki!!!
Opiekun
Opiekun 22.10.2017, 08:01
Na bieżąco jeżdżą w to miejsce osoby, które się nimi 'opiekują'. Nie da się ich od tak złapać, musza trochę zaufać. Jeśli ktoś złapie białego to prosimy o poinformowanie nas tutaj w komentarzu. Te psiaki nie mogą zostać rozłączone.
Wolontariusz
Wolontariusz 22.10.2017, 07:49
Pieski są dokarmiane i niedługo zostaną złapane, trafia do domu zastępczego, który został dla nich zorganizowany. Pozostało je złapać, kwestia kilku dni.
marta
marta 22.10.2017, 22:20
Trzymam kciuki by się szybko udało je złapać.
Pawlo
Pawlo 22.10.2017, 07:36
To musiał zrobić jakiś niedobry właściciel że się teraz boją ludzi musiał je źle traktować
KOs
KOs 21.10.2017, 22:32
Ten pies się błąka dłużej niż dwa tygodnie. Teraz go ktoś dokarmia .
bezpartyjny
bezpartyjny 21.10.2017, 22:26
Straż Miejska bardzo się rozrosła, ale obowiązków jakoś jej ubyło.
Magda
Magda 21.10.2017, 22:23
Wielokrotnie chcialam pomóc biedakowi ale jest nie do przywolania. Panicznie sie boi i ucieka w las. Czarnego przy nim nie widzialam. Szkoda zwierzaka....pytanie jak mu pomoc?
rzecznik prasowy umig
rzecznik prasowy umig 21.10.2017, 22:10
Straż Miejska to służba pałacowa burmistrza i nie ma się co dziwić, że nie zrealizował swojej obietnicy i ich nie rozwiązał SM!
Postulat
Postulat 22.10.2017, 10:26
Proponuję zmiane nazwy na Straz Mietka. Wtedy w koncu ludzie przestaną dzwonic i zawracac im glowe.
Q
Q 21.10.2017, 20:58
SM ma [email protected]@ne na wszego psa

Pozostałe