Kozak, Zielińska i Glińska – nasi przedstawiciele w Warszawie

  • 03.12.2017, 22:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kozak, Zielińska i Glińska – nasi przedstawiciele w Warszawie fot. czytelniczka igryfino
Grupa zachodniopomorskich rolników pod przewodnictwem Zarządu Izby Rolniczej 2 grudnia 2017r. uczestniczyła w konferencji pn. „Izby Rolnicze 20 lat z rolnikami”, która odbyła się w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Konferencję zorganizowała Krajowa Rada Izb Rolniczych.

Z powiatu gryfińskiego w delegacji uczestniczyli przewodniczący Rady Powiatu Gryfińskiego ZIR Jan Kozak, delegat do Walnego Zgromadzenia ZIR Aleksandra Zielińska i Anna Glińska - rolniczka z Mieszkowic.

Rolnicy z całego kraju - uczestnicy konferencji - zapoznali się ze strategią i Paktem dla Wsi i Obszarów, które to działania wpisują się w Plan Morawieckiego - Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. W temacie regionalizacji polityki rolnej, spraw związanych ze szkodami łowieckimi w uprawach rolnych i problemami dzierżawy gruntów rolnych z zasobu Skarbu Państwa wypowiadał się delegat do WZ Krajowej Rady Izb Rolniczych - nasz przewodniczący Jan Kozak.

Wielu uczestników konferencji miało okazję po raz pierwszy odwiedzić Sejm i obejrzeć wystawy obecnie tam prezentowane.

A. Zielińska

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maniek
Maniek 27.07.2019, 13:44
Popieram kolegę Ekolog!
Właśnie przez działania takich pseudo rolników jak Pan Kozak rozpadło się koło w którym polowałem gościnnie. Najlepiej jest wmówić rolnikowi będąc Jego pełnomocnikiem "gnębić koło" i ciągnąć z nich ile się da!!! Tylko co w sytuacji gdy takie koło się rozpadnie? Kto w następnym roku gospodarczym będzie kontrolował gospodarkę Łowiecką i ochraniał te same pola tegoż Rolnika? I kto w efekcie wypłaci mu ewentualne szkody? Pan Kozak i jego koledzy?
Nie lepiej w takiej sytuacji szukać alternatywnych rozwiązań? Znam osobiście koła które partycypują w kosztach ochrony płodów rolnych dogadując się z Rolnikami. Całkiem dobrze im ta współpracą się układa.
Ciekawe czemu służy i dokąd prowadzi polityka Pana Kozaka w jego poczynaniach? Jaki ma w tym interes?
Ekolog
Ekolog 27.07.2019, 10:47
Nie mam żadnego tylko niech odpowie skąd wezmę pieniądze. W niektórych regionach polski już zaistniała taka sytuacja że koła łowieckie padły i teraz z miłą chęcią rolnicy by je widzieli z powrotem. Są porostu zjadani przez zwierzynę a odszkodowań nie widać.
Ekolog
Ekolog 26.07.2019, 22:57
Ciekawe czy ten cały Pan Kozak mówi rolnikom kto zapłaci za szkody jak rozłoży koła łowieckie może ze swoich ha a może Państwo zapłaci tak jak za wilki itp. Zamiast opowiadać głupoty powinien pracować nad kompromisem i rozwiązaniem problemu. Ale jak to w naszym kraju na głupocie budować swój kapitał
pytam zielonego
pytam zielonego 27.07.2019, 00:12
A co ty się tak tego Kozaka czepiasz? jaki masz w tym interes?
Ekolog
Ekolog 26.07.2019, 22:50
Niech ten pan Kozak uświadomi rolnikom kto zapłaci za szkody jak rozłoży koła łowieckie pewnie ze swoich ha. Zamiast szukając i budując swoją pozycję opowiadaniem głupot powinien zgłębić swoją wiedzę i wyrażać kompromis.
obcy
obcy 05.12.2017, 08:19
Jak dobrze zrozumiałem to przedstawiciele rolników to pani " rolniczka" a reszta to malowane lisy
mateusz
mateusz 04.12.2017, 09:24
brawo Ola
as wywiadu
as wywiadu 03.12.2017, 23:29
Prawdziwy z niego Kozak!

Pozostałe