Jest mi wstyd za władze mojego miasta!

  • 03.02.2018, 19:05 (aktualizacja 03.02.2018, 20:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest mi wstyd za władze mojego miasta!
-Nie wymagamy żadnych nadzwyczajnych rzeczy, żadnych cudów. Oczekujemy tylko aby było normalnie. A jak jest? Dzisiaj chciałam się zapaść ze wstydu pod ziemię, a wszystko to przez władze mojego miasta – opowiada nam pani Małgorzata z Gryfina.

-Dlaczego ozdoby świąteczne jeszcze świecą?! Mamy przecież już luty! – pytał wczoraj na naszym facebookowym profilu pan Adam.

A dziś pani Małgorzata dzieli się z nami wrażeniami po spacerze.

-Razem ze znajomym byliśmy świadkami, jak grupka Niemców robiła sobie zdjęcia na tle bożonarodzeniowych ozdób, które do tej pory znajdują się na ulicach Gryfina oraz na nabrzeżu. I wcale nie wyglądało na to, że są pod wrażeniem ich uroku. Śmiali się i komentowali, że u nas nastrój świąt Bożego Narodzenia przeciągnął się aż do lutego. A mi było wstyd. Wstyd za władze mojego miasta. Gryfino ma burmistrza, dwóch wiceburmistrzów i sekretarz, ale do tej pory nikt z tej czwórki nie zareagował. A przecież chodzi tutaj także o kwestię oszczędności. Po co w lutym na placu Barnima świecą się lampki na choince?! Do świąt Wielkiej Nocy zostały dwa miesiące. Może burmistrz czeka aż mieszkańcy spacerujący po placu Barnima zaczną wieszać na choince wielkanocne jajeczka, a na nabrzeżu renifery będą ciągnąć sanie z wielkanocnymi zajączkami? – zastanawia się pani Małgorzata.

 

O tym, czy ze zdjęciem bożonarodzeniowych ozdób w Gryfinie czeka się na przyjście wiosny, napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/aktualnosci/26778,zamontowali-pozno-a-z-demontazem-czekaja-na-wiosne

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (125)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

owo
owo 08.02.2018, 19:36
bo ogólnie dekoracja była piękna można co roku zmieniać i się zachwycać czymś nowym a nie patrzeć non stop na to samo do znudzenia
Arek
Arek 07.02.2018, 23:36
To raczej z lenistwa i braku dobrej organizacji.
walic
walic 06.02.2018, 17:24
ostatnia rzecz jaka mi wisi kolo Janka to opinia Niemcow
zombi
zombi 06.02.2018, 16:24
Czekają na wielkanoc.
hehe
hehe 05.02.2018, 16:36
Duduś ma doświadczenie i wie jak to się robi he he
Skup się niemoto na treści ( nie możesz, bo to o tobie) tracicie kolejnych wyborców he he
Dudus
Dudus 05.02.2018, 16:00
MALGORZATA w 120 postaciach :))) Na tym portalu same cuda.........
Rambo
Rambo 05.02.2018, 17:20
Ale o co ci tym razem chodzi proburmistrzowski trollu?
ścigacz
ścigacz 05.02.2018, 12:44
Każde zwrócenie uwagi władzom będzie ścigane.
Czytelniczka
Czytelniczka 04.02.2018, 21:53
I Jak zwykle, wszędzie zło i kłótnia. Po co tyle złości i zajadłości. Pani Małgosiu, wcale publicznie nie trzeba togo mówić. Wystarczy złości swoje uwagi w odpowiednie miejsce. Dlaczego my siebie tak nie lubimy, i cały czas sobie dokuczamy. Ta droga prowadzi donikąd. Dorośli ludzie, a dziwią się często dzieciom, że te nie potrafią się zachować. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Czytelniczka
KRECIK
KRECIK 05.02.2018, 08:16
Czytelniczko, a tak dokładnie to o co ci chodzi, bo pomrocznosć widzę. Zwracanie uwagi na zaniedbania obowiązków włodarzy to nienawiść? Złość TAK ,bo to my płacimy za wypożyczenie tych ozdób i za energię do oświetlenia!! Nie widzę powodu , żeby o takich sprawach milczeć, niektórzy się do tego przyzwyczaili i tak by chcieli,ale te czasy już nie wrócą!!
Czytelniczka
Czytelniczka 05.02.2018, 11:13
Chodzi mi o dobre imię naszego miasta i nie sianie wrogości dla innych nacji. Dlaczego my odbieramy uśmiechy ludzkie jako coś złego i zakładamy, że to ma złe przesłanki. Lubimy robić zamieszanie tam gdzie jest ono zbędne. Naszą energię powinniśmy poświęcić na rozwój i samokształcenie a uwagi kierować do UMIG w Gryfinie
KRECIK
KRECIK 05.02.2018, 12:37
Panie...... czytelniczko ? Proszę pisac we własnym imieniu i dać dobry przykład. Nie o nacje tu chodzi, nie o uśmiechy i nie o taką energię,a na pewno nie o wrogość. Czytać ze zrozumieniem w szkole uczyli??
Kretek
Kretek 05.02.2018, 15:57
No ciebie to na bank nie nauczyli kobieto KRECIK:))))
waszka
waszka 05.02.2018, 10:30
a gdzie te czasy poszLy ze nie wroca?
dulszczyzna
dulszczyzna 05.02.2018, 01:17
Moralność pani Dulskiej - "wcale nie trzeba publicznie tego mówić" - A CO W ZACISZU GABINETU, JAK TO PROPONOWAŁ SAWARYN RADNYM?
Czytelniczka
Czytelniczka 05.02.2018, 11:18
"Pochlebstwo to potraw, która wszystkim smakuje." Nie nie w ciszy gabinetu, ale nie siejmy wrogości do innych nacji.
Podpis
Podpis 04.02.2018, 21:22
Tego się wstydzą, tamtego się wstydzą. Dobrze, że tych wstydliwych coraz mniej.
dulszczyzna
dulszczyzna 05.02.2018, 01:18
wstydliwych coraz mniej - nie, po prostu co chwilę, kiedy ludziom się wydaje że już dno - to władza od spodu puka...
tercecie
tercecie 04.02.2018, 20:47
Proburmistrzowskie trolle nie zostawiają suchej nitki na Małgorzatce. Ludzie to widzą panowie!
wolność dla renifera
wolność dla renifera 04.02.2018, 18:45
dobrze jest reniferkowi w Gryfinie,chyba zostani na dłużej, ino rajcy niech zabiorą woreczki,to bidaczek na wiosnę trochę sobie pobiega
syf a syf, a nasz własny i swojski!
syf a syf, a nasz własny i swojski! 04.02.2018, 18:39
I tyle górnolotnych słów, żeby przykryć nieudolność organizacyjną z terminem ustawiania i zdejmowania i mocowaniem nieestetycznymi workami...
niemiec
niemiec 04.02.2018, 18:03
jak małgorzacie wstyd przed niemcami (jak wogole jacys rodowici zostali na tym swiecie)to jej problem daleko do nich nie ma.Jak sie wstydzi za swoj kraj to niech cisnie za miedze.Oszolomow nie trzeba
!!!
!!! 04.02.2018, 18:40
taki "niemiec" jak ty to wstyd dla "polaków"
reniferzyca
reniferzyca 04.02.2018, 18:35
A za ciebie matce nie wstyd, że taka bałwana na świat wydała?
#
# 04.02.2018, 16:05
Mozecie hejtować ile wlezie, a ja popieram autora listu
WSTYD I SIARA !!!!
:D
:D 04.02.2018, 14:13
Do Malgorzaty za gotowke albo na raty :D
Gocha
Gocha 04.02.2018, 14:23
Przecież tu żadna Małgorzata się nie podpisała pod komntarzem. O co chodzi?
:):):)
:):):) 04.02.2018, 16:02
niektórzy WIDZĄ głosy, więc im fakty nie przeszkadzają:)
Łukasz
Łukasz 04.02.2018, 12:37
Po prostu lenistwo. Ale jak w lipcu uruchamia się fontanny to chyba nic nie może być na czas.
enigma
enigma 04.02.2018, 11:49
Małgorzata/Małgorzat-ona/on no bez takich tanich numerów proszę.
szczę śliwa
szczę śliwa 04.02.2018, 10:38
To się sanie śniegu doczekały!
Śnieżynka.
Śnieżynka. 04.02.2018, 10:23
Ten renifer z saniami czeka na wybory i wylot do krainy Zimy z Mietkiem, Milerem i Nikitynskim. A nie lepiej do Israel.
waszka
waszka 04.02.2018, 10:11
عيد الميلاد السعيد, jest snieg jest pieknie polaczki z Po.Wstawac zuchy dzieciaki i do reniferow niech malgorzate z ciapatymi krew zaleje.
stop pogardzie
stop pogardzie 04.02.2018, 10:31
Tyle pogardy i nienawiści. A wiesz w ogóle kto to Jezus Chrystus?

Pozostałe