Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Autobus uderzył w auto matki jadącej z dzieckiem. Kierowcy z Ukrainy zabrano prawo jazdy

  • 22.02.2018, 17:31 (aktualizacja 22.02.2018, 18:29)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Autobus uderzył w auto matki jadącej z dzieckiem. Kierowcy z Ukrainy zabrano prawo jazdy fot. Policja
Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj 22 lutego 2018 r. ok. godz. 15.30 na ul. Kołłątaja w Gryfinie. Kierowca autobusu PKS Szczecin uderzył w samochód osobowy marki BMW. Autem jechała matka z dzieckiem.

- W trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo w ul. Opolską, kobieta kierująca bmw zatrzymała się, żeby przepuścić jadący z przeciwka inny pojazd. W tym momencie kierowca autobusu, który jechał za mieszkanką Gryfina, nie zachowując bezpiecznego odstępu, uderzył w tył samochodu osobowego. Obywatelowi Ukrainy, który był sprawcą kolizji zabrane zostało prawo jazdy, a policja sporządzi wniosek do sądu w związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym. Od decyzji sądu zależeć będzie, czy pracownik PKS nadal będzie mógł kierować autobusem i przewozić ludzi – mówi portalowi igryfino oficer prasowy KPP asp. sztab. Gryfino Marcin Karpierz.

Autokar miał oznaczenie, że realizuje przewozy szkolne. W środku tego pojazdu znajdował się jeden dorosły pasażer.

Na szczęście w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

as
as 24.02.2018, 18:01
A dziś kolejna kolizja spowodowana przez kierowcę jedynki....
kleju
kleju 24.02.2018, 00:47
Nie bronię w żadnym stopniu kierowcy, bo sprawa jest ewidentna
top
top 23.02.2018, 18:53
Typowe zachowanie u naszych kierowców. Jak tylko zwiększy się odstęp od poprzedzającego samochodu, natychmiast ktoś się wciska i likwiduje" zbędną" lukę. Tyle, że ta luka (odstęp) nie jest zbędna lecz wynika z praw fizyki i przeznaczona jest na reakcję - kierowcy i samochodu. Ale kto o tym myśli dopóki się nie przekona osobiście (czytaj nie spowoduje kolizji).
88
88 23.02.2018, 15:26
Za kolizję zabrali chłopu Prawo Jazdy ?
Czy policjantowi który w Czepinie uderzył oznakowanym radiowozem w inne auto, też odebrano Prawo Jazdy ?
http://www.igryfino.pl/aktualn…
ciekawy
ciekawy 23.02.2018, 13:10
,,Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj 22 lutego 2018 r. ok. godz. 15.30 na ul. Kołłątaja w Gryfinie.''-Wypadek wcale tak poważnie nie wyglądał co widać po zdjęciach zamieszczonych na innym portalu związanym z Gryfinem.Za taką kolizję nie zabiera się prawa jazdy.Nawet za z reguły większe kolizje też się nie zabiera.Niedawno w Gryfinie miała miejsce większa kolizja w pobliżu przedszkola.Może by zadać pytanie panu rzecznikowi policji czy w tym przypadku również sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy bo w artykule nic o tym nie pisze. http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Kornik
Kornik 23.02.2018, 10:56
dlaczego trwa wycinka drzew w Pniewie , wie ktoś ?
Lex Szyszko
Lex Szyszko 23.02.2018, 11:07
Dlatego ze można wycinac do 15 lutego bez potrzeby posiadania zezwolenia
Kornik
Kornik 23.02.2018, 11:41
ale tak poważnie , dlaczego , co się stało ? Co tam się będzie działo ?
Kornik
Kornik 23.02.2018, 12:42
błagam o pomoc , odpowiedzcie mi na to pytanie , miałem tam kupić ziemię i pozakładać karmniki na drzewach a teraz na czym je powieszę ?
Knagulec
Knagulec 23.02.2018, 18:22
Powieś na torbie
peja
peja 23.02.2018, 13:09
Muszą zdązyć do końca lutego!
EHHH
EHHH 23.02.2018, 10:55
przesada z tym prawem jazdy. Kiedys facet rozwalil ferrari na autostradzie zrobili z nim wywiad w gazecie. mowil jechałem 250 i stracilem kontrole. był to faect ze szczecina. i co mandacik i jeszcze bogater w glosie szczecińskim. smiech na sali. za takie rzeczy zabierać prawo jazdy ? każdemu może się zdarzyć puknąć wjechać w kogos z tylu z boku z przodu. roznie bywa. Szkoda ze policjantom którzy mieli wypadki stłuczki nie zabieralo się prawa jazdy. Nie chodzi o to czy to Ukrainiec czy Polak bo nas tez może spotkać taka mila niespodzianka.
kierowca nie rasista
kierowca nie rasista 23.02.2018, 10:45
nie interesuje mnie jakim obywatelem był kierowca, dla mnie może być nawet z Tiutiurlistanu, ważne aby odpowiedział za to zdarzenie jak każdy
Rysiek z klanu
Rysiek z klanu 23.02.2018, 10:43
A dlaczego mamy ich kochac skoro nawet ich wladza mowi ze to jest ich V kolumna i ze przyjechali tutaj walczyc z nami. Ich rzad jest winien temu jak sa postrzegani no i dochodzi do tego aspekt historyczny i finansowy a konkretnie wysokosc zarobkow. Polska po wejsciu do Unii miala 7 lat ograniczen w pracy na teerenie panstw uni. A Ukry mimo ze nie naleza do panstw zjednoczonych dostaly przywileje. Gospodarka wykorzystuje ich bo sie daja (rozumiem ze dla nich to jest duzo wiecej niz u siebie by zarobili) ale rynek pracy bez nich wygladalby calkiem inaczej. Chcac miec pracownikow prywaciarze musieliby podniesc stawki. A tak wystarczy im ze maja ukrow co po 12 godzin popier....ją za nizsza stawke.
Czytelniczka
Czytelniczka 23.02.2018, 08:44
No i znów agresja , tylko to niektórzy potrafią. Jak pracuje u nas to dlatego , że tam nie ma pracy. Wolał by pewnie u siebie . Dlaczego jesteśmy takimi ksenofobami. Nie zapominajmy, że Polakow też pełno po za naszymi granicami.
Klaps
Klaps 22.02.2018, 23:17
Dokładne informacje macie.
Polak!!!
Polak!!! 22.02.2018, 22:13
Ukrainiec to (...). Dobrze że podajecie narodowość. Jak spotkam jednego na ulicy to mu pokaże!!!!

Część komentarza usunięto. admin2
Knagulec
Knagulec 22.02.2018, 23:07
Ty (...)

Apeluję o kulturę wypowiedzi. admin2
Lwowiak
Lwowiak 22.02.2018, 22:40
A kto by tam chciał oglądać tego twojego pokurcza ekshibicjonisto?
Precz z rasistami
Precz z rasistami 22.02.2018, 22:20
Po co się podpisujesz. Każdy widzi żeś Polak patriota.
gryf
gryf 22.02.2018, 21:58
UPAniec na Ukrainie ujeżdżał kozę, kupił prawko i w Polsce udaje kierowcę!
gryfino
gryfino 22.02.2018, 20:38
Kto (...) powierza przewóz dzieci? Przecież to (...)!

Część komentarza usunięto. admin2
Świadek
Świadek 22.02.2018, 20:27
Na miejscu tego kierowcy w zyciu bym prawka nie oddał to zwylka kolizja i tak powinna byc traktowana tylko ze mlodzi milicjanci chcą sie wykazać wiadomo szkoda zajścia itd ale za kolizje prawko zabrac katastrofa zeby to był polak byloby bez problemu
ja
ja 22.02.2018, 20:43
To chyba ci sami co ostatnio wypisywali ludziom mandaty za przechodzenie przez ulicę nie po pasach.Albo liczą na premię albo jakiś limit muszą wyrobić.
Knagulec
Knagulec 22.02.2018, 21:44
Dobrze gadasz
Pin
Pin 22.02.2018, 19:44
Masakra!
Knagulec
Knagulec 22.02.2018, 18:48
Zabierać kwity co za bzdura jeszcze troche to za byle co beda lajzy zabierać to zwykla kolizja co sie dzieje w tym je....... pisowskim kraju
roki
roki 22.02.2018, 19:03
ty debilu prwo jazdy kupil na ukrainieza komuny bylo ci lepiej cwoku
Wrr
Wrr 22.02.2018, 20:30
To czemu ty debilu nie kupiłeś u nas za komuny ?
roki
roki 24.02.2018, 18:30
jestes debil nad debilami
Gosc
Gosc 22.02.2018, 19:56
Znam osobiście takich co jeżdżą u nas bez kwitow od lat i wszystko ok bez ani jednej kolizji czy wypadku to mloda trzoda robi wypadki podniesc wiek otrzymywania prawka od 21roku życia i będzie to ok
Knagulec
Knagulec 22.02.2018, 19:51
Gówno wiesz [email protected]@@@@ nie daje sie wszystkich do jednego wora te czasy z lewym ukrainskim kwitem minęły dętka jestes u ch....a wiesz
Miro
Miro 22.02.2018, 19:39
Ukraine wydalic z polski w trybie pilnym
Czytelnik
Czytelnik 22.02.2018, 20:48
Co wogole ma do tego wszystkiego pochodzenie człowieka ?
Czepiacie się go bo jest z Ukrainy ?
A zapomnieliście jak to właśnie kierowca z Ukrainy udzielił pomocy pasażerowi jedynki ?
A jak traktują pasażerów tych autobusów POLSCY kierowcy ?!
Czasami jadąc mam wrażenie że wiozą ziemniaki nie ludzi i do tego te chamskie odzywki ..
No ale nie bo przecież kierowca jest z Ukrainy to jest ten gorszy ..
Również uważam , że nie powinien mieć zabieranego prawa jazdy za kolizję no ale cóż ..
A po waszych komentarzach widac ile w 'polaczkach cebulaczkach' zawisci oraz brak kultury
Gość#01
Gość#01 22.02.2018, 22:16
Zgadzam się w 100% Ukraińcy są doskonałymi kierowcami, uważają i potrafią jeździć każdym Autobusem nawet w najgorszych sytuacjach świetnie sobie radzą. A Polaczki rozwalają codziennie autobusy i sobie nie radzą.
Policja nie powinna zabierać mu od razu prawka, przecież to zwykła kolizja drogowa nic się nikomu nie stało i nie ma dużych szkód. Bardzo Niesprawiedliwe !!!!
I Proszę nie oceniajcie Ukraińców tak, oni są naprawdę bardzo mili i uprzejmi i strasznie się starają nie można tak ich traktować jeśli ich nie znacie nie oceniajcie akurat w PKS Szczecin pracują wspaniali zabawni mili uprzejmi i grzeczni obywatele Ukrainy
Knagulec
Knagulec 22.02.2018, 23:10
Bardzo dobrze myślisz tsk trzymać
Br
Br 22.02.2018, 21:47
Dobrze gadasz Gryfinska drogówka przegiela gdyby to byl nasz byłoby inaczej ale trafilo na ludka ktory napędza nsm gospodarkę wuec trzeba go ipier....c taka prawda co za kretyni ci milicjanci
Łukasz
Łukasz 22.02.2018, 19:37
cwok to ty jesteś!osobiście widziałem ukraińskie prawo jazdy na wszystkie kategorie zrobione w jednym dniu !!!!
Menda
Menda 22.02.2018, 20:00
Widziałeś chyba k.....a kolekcjonerskie
Wrrr