Starosta oficjalnie rozpoczyna kampanię wyborczą?

  • 23.02.2018, 18:49 (aktualizacja 23.02.2018, 19:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Starosta oficjalnie rozpoczyna kampanię wyborczą?
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Gryfinie na stole obok uchwał i listy obecności gości leżał specjalny przedmiot. To długopis z kampanii wyborczej ugrupowania Wojciecha Konarskiego. Służył on na czwartkowej sesji m.in. do podpisywania listy obecności.

Skrót „KWW” oznacza Komitet Wyborczy Wyborców. Inicjatywa Samorządowa to ugrupowanie Wojciecha Konarskiego. Na czwartkowej sesji trudno jednak było wyczuć atmosferę kampanii wyborczej. Promowana prawie 4 lata temu główna inwestycja – nowy budynek szpitala – nie została nawet wspomniana. Senna opozycja pytała tylko o... ulicę Jaśminową.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 26.02.2018, 07:29
Osobiście widziałem jak redaktorek podkładka ten długopis, był inny a ten jest zapewne z wyborów ale które były 4 lata temu. Nie ma o czym pisać to knuje jak może.
mecenas
mecenas 24.02.2018, 22:52
Tak czy inaczej dopuszczono się prowokacji. Jeszcze nie ogłoszono wyborów a już materiały wyborcze wystawiane są w publicznym miejscu. Ktoś powinien za to odpowiedzieć!
wkład
wkład 24.02.2018, 22:42
Kto podrzucił ten długopis? - pewno starosta ze swojej kolekcji, żeby pokazać swoją moc. Ale nie długopis się liczy a wkład...
znawca
znawca 24.02.2018, 22:12
NAIWNIACY. Długopis z obecnej kampanii tj z 2014r a tyle narobił nieprzyjemnych wpisów. Tak z ręku na sercu, kto tak się zadręcza p. Konarskim. Tylko ten Pan co zdjęcie zrobił i zadymił całą sprawę.!!!! Pozdrawiam
Fred
Fred 24.02.2018, 16:21
Szkoda slow robia co chca a w jednostkach podleglych starostwu to kto pierszy na stolku ten wazniejszy. Niema nad nimi starosta zadnej wladzy!!! Potrzebna zmiana????

nowi radni-nowy starosta
nowi radni-nowy starosta 24.02.2018, 11:37
Zdecydowanie będą nowi radni i starosta,obecny układ jest nie do przyjęcia-są beznadziejni!!!!!
luks torpeda
luks torpeda 24.02.2018, 11:47
Jak Konar nie przejdzie to i tak jego ludzie wybiorą go na starostę!
polityczny ocennik
polityczny ocennik 24.02.2018, 15:09
Jego ludzie też nie przejdą. Po pierwsze słaba lista i zgrane karty. Ten z Bań będzie startował na wójta, ten z Trzcińska ma problemy z CBA. Z Morynia ma z kolei startować na burmistrza. Tej z Mieszkowic to chyba nikt w Mieszkowicach nawet nie widział przez te 4 lata. A w Gryfinie sami się pozagryzają.
Lekarz
Lekarz 24.02.2018, 08:49
Starostę wybierają radni. Uklad poukladany od wielu lat. Jak chcecie zmienić starostę zmiencie radnych.
Dariusz.
Dariusz. 24.02.2018, 08:58
Od radnych należy zacząć oni się nie nadają.
niebieska tabletka
niebieska tabletka 23.02.2018, 23:56
Konar już nie zapłonie!
juwel
juwel 23.02.2018, 23:44
Pan Komnarski na każdym kroku się lansuje - czas na urlop, zaliczył pan dwa systemy - wystarczy.
olek
olek 23.02.2018, 22:42
Konar jest tak pewny siebie i wygranej, że opozycja w powiecie jest dla niego nikim, krytykuje już radnych wojewódzkich i marszałka. Ma zwartą grupę urzędników i ludzi w gminnych radach i urzędach. wie wszystko, co się dzieje i każdy mu donosi, zbudował układ sygnalistów i tym wygrywa, ma sponsorów kampanii, tworzy układ zamknięty.
!!!
!!! 24.02.2018, 09:58
Mówimy do widzenia.
antykonar
antykonar 24.02.2018, 00:04
olek, bardzo dobra diagnoza. Tylko mocna osobowość z mocnej organizacji może go pokonać!
......
...... 23.02.2018, 23:54
Niebywała ***.
wku....y kierowiec
wku....y kierowiec 23.02.2018, 21:51
Panie Konarski nierobie! Kiedy pan doprowadzisz do uprzątnięcia zwisających wiatrołomów po Ksawerym nad powiatową drogą Piaseczno do granicy powiatu w gm. Banie.Kiedy pan połatasz metrowe wyrwy w tej drodze.Nie ma żadnych ostrzeżeń o grożącym niebezpieczeństwie.Gdzie jest powiatowy wydział ruchu drogowego Policji?Gdzie jest prokuratura?Czekacie na nieszczęście?
powiaty zlikwidować!!!
powiaty zlikwidować!!! 23.02.2018, 21:22
tak słabego starosty-nijakiego i tak słabych radnych-całkowity brak kompetencji to jeszcze nie było-koniec z tym!!!
Tylko ja.
Tylko ja. 23.02.2018, 21:41
Szczera prawda -niech spada.
To Ja
To Ja 23.02.2018, 20:17
To ile już kadencji Starosta pełni funkcję Szefa trzecią , czwartą ?
Chyba starczy?
Gryfiniak
Gryfiniak 23.02.2018, 20:44
O tak w zupełnosci wystarczy, bo co zrobił dla tego miasta? Bociany każdego roku lecą w okolice Chojny tak jak i kasa. O szpitalu i szkołach to szkoda gadać.To niech się p Konarski tam zabiera gdzie mieszka.
bo ciek
bo ciek 23.02.2018, 21:03
Przecież mieszka w Mieszkowicach a nie w Chojnie. W Chojnie był burmistrzem!
♧
23.02.2018, 21:30
I co z tego że mieszka w Mieszkowicach a nie w Chojnie. Gryfiniak ma rację, niech już spada ten pan
Marco
Marco 23.02.2018, 20:23
Jak dobrze pełni to niech będzie dalej na tym stanowisku!
Do wymiany
Do wymiany 24.02.2018, 14:32
Jak dobrze -kompletne dno.
prosty
prosty 23.02.2018, 22:43
jak chcecie się z Konarskim pożegnać to nie możecie głosować na jego ekipę
jura
jura 23.02.2018, 20:15
Każdy dostał taki długopis?
....
.... 23.02.2018, 20:04
Pan Starosta niech się pakuje .

Pozostałe