Mistrz parkowania tuż przy przejściu dla pieszych

  • 09.03.2018, 20:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania tuż przy przejściu dla pieszych fot. czytelniczka igryfino
-Proszę o nagłośnienie sprawy dotyczącej parkowania na pasach bądź przy pasach na ulicy Niepodległości w Gryfinie. Jest to niebezpieczne dla przechodniów, bowiem nie widać nadjeżdżających samochodów. O ile dobrze znany jest mi kodeks ruchu drogowego, można parkować minimum 10 m od przejścia dla pieszych – mówi nam pani Paulina.

-Podobne sytuacje często zdarzają się przy Liceum Ogólnokształcącym oraz przy skrzyżowaniu dróg Niepodległości i 3 Maja – dodaje nasza czytelniczka i przesyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie-mistrz
Nie-mistrz 12.03.2018, 13:28
Jaki burmitrz taką straż miejska, zabytki, fontanny, chwastniki, wice-pracownicy...
gość
gość 11.03.2018, 11:31
Nigdy tam nie było potrącenia a auta od zawsze tam stały.
pyt
pyt 10.03.2018, 16:12
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
figo
figo 10.03.2018, 14:26
Wielkie dziadostwo na tych ulicach ale co się dziwić nawet jak budynek władz to syf i nie wiadomo czy ci cos na głowę nie zleci.
fago
fago 10.03.2018, 14:56
Ty figo fago tobie dobrze by zrobiło jakby co ci na tę łepetynę coś spadło bo piszesz jak byś coś dzisiaj brał :))
ale cię pofagowało!
ale cię pofagowało! 10.03.2018, 15:03
sugerujesz, że tercet tak specjalnie zrzuca cegłówki i tynk z budynku urzędu?
sokol
sokol 10.03.2018, 13:11
Ala jaja.Co zauważyłem.Jeśli w zdaniu pisanym na tym forum będzie nazwa innego gryfińskiego portalu zawierającego nazwę naszego miasta,,gryfino'' i poprzedzonego z przodu literą ,,e'' to słowo to wykropkują.Ciekawe dlaczego?Ciekawe również czy by wykropkowali jakby ktoś pisał nie przychylnie o bliźniaczym portalu ,,gryfino'' z ,,e'' z przodu?
ochrona przed spamem
ochrona przed spamem 10.03.2018, 13:28
Żeby Milery się tu nie promowali to tak zrobili, że automat kropkuje.
sokol
sokol 10.03.2018, 13:59
Czyli boją się Milerów.
:)
:) 10.03.2018, 15:03
Chcą reklamy – niech zapłacą – a nie na wydrę. To nie gmina, tylko prywatny portal...
sokół
sokół 10.03.2018, 14:18
Tak jak można bać się planktonu :))))))))
:)
:) 10.03.2018, 15:04
bać się a brzydzić - to różnica, chociaż objawy podobne...
broll
broll 10.03.2018, 14:33
Sprzedaż im spada to próbują się reklamować gdzie się da.
aparat
aparat 10.03.2018, 13:08
Ja szczupak, ja szczupak zaciągamy sieć!
Juhas
Juhas 10.03.2018, 12:52
Naprawdę KRETYN, co te zdjęcia robi
Arek
Arek 10.03.2018, 12:59
Może i kretyn ale dokładnie wie co wkurza ludzi idących ulicą, na przykład mnie.
v2
v2 10.03.2018, 13:36
Z tego co widzę to wkurza tylko ciebie i panią Paulinę to jest dwie osoby.A gdzie reszta wkurzonych?Mi ten samochód na zdjęciu absolutnie nie przeszkadza.Podejrzewam że przechodząc przez pasy nawet bym go nie zauważył.Osobę której przeszkadza tak zaparkowany samochód spokojnie możemy nazwać malkontentem.
Waszka
Waszka 10.03.2018, 12:33
Nudne są te artykuły bardziej pasowało by w gazecie motoryzacyjnej.
sokol
sokol 10.03.2018, 12:54
To tylko tutaj nie mają o czym pisać.Na *** nie piszą o takich sprawach jak źle zaparkowane samochody czy wypróżniające się psy.
konsekwencja
konsekwencja 10.03.2018, 13:28
I dlatego mają kilkanaście razy mniejsza poczytność.
????????
???????? 10.03.2018, 13:39
hahahahaha... a skąd takie dane hahahahaha....
maorys
maorys 10.03.2018, 11:54
Artykuł ten zmienił życie moje,mojej żony i sąsiadów.Nie wiem co w tej sytuacji mam począć.Najbardziej depresyjnie wpływają na mnie artykuły pisane przez was o źle zaparkowanych samochodach i wypróżniających się psach dlatego.rozważam samobójstwo.
popieram inicjatywę
popieram inicjatywę 10.03.2018, 09:04
Cenna inicjatywa: zróbmy wszystko aby nie było więcej śmiertelnych wypadków na przejściach i w okolicy przejść wskutek złego parkowania.
Popieram.
Popieram. 10.03.2018, 09:58
Piesi są bardzo niebezpieczni Policja powinna na pieszych zwrócić większą uwagę to na pewno będzie bezpieczniej.
!!!!!!!
!!!!!!! 10.03.2018, 08:59
Fotoreporter Gryfinski to jakiś psychol !!!!!
Vv
Vv 10.03.2018, 08:38
Gryfino ma nowe hobby znajdz autko żeby sie przyczepić. To jak szukanie pokemonow. Ludzie nudzi wam się. Piesi tez chodzą jak chcą rowerzyści jeżdżą jak chcą albo chodnik albo ulica ale cisza bo teraz fanym jest byc zrobic fotke auta
sokol
sokol 10.03.2018, 12:34
To nie Gryfino ma nowe hobby tylko ten portal,*** takich głupot nie publikuje.
Łowca...
Łowca... 10.03.2018, 09:47
A moze warto zeby cywilizacja i powszechnie obowiazuhace normy dotarly na tą wieś?
N
N 10.03.2018, 06:22
Do garów a nie foty pstrykać !! Po [email protected]@uj kręcisz afere nie zmieściłaś sie na pasach !!
Robin Hood
Robin Hood 10.03.2018, 02:16
Dawaj tego speca z Chojny co prowadzi przez auto linie (rysy) aby kierowca wiedział na przyszłość jak parkować. Skoro policja i straż miejska nie działa musimy się sami bronić.
Meg
Meg 10.03.2018, 07:35
Jak nie masz gdzie parkować to idź sobie na pieszo a nie samochodem się rozwozisz i później masz problem z tego
WkurzonyGryfinanin
WkurzonyGryfinanin 09.03.2018, 23:43
Tak,Tak zły kierowca :) to proszę uwzględnić to, prosta sprawa. Środek tygodnia godzina blisko 12. Chcę załatwić coś w banku. Miejsc Parkingowych brak!!!!!!! Krążyłem między uliczkami i nic! Najbliższe miejsce parkingowe na ulicy Piastów!
Aldona
Aldona 10.03.2018, 00:06
A gdyby ktoś z przechodniów przez pana wpadł pod samochód? Czy wtedy też by się pan tak tlumaczył? Przepisy ruchu drogowego nie są dla widzimisię tylko dla bezpieczeństwa w tym wypadku pieszych ale tez innych użytkowników drogi. Przecież na tych pasach wychodzi się wprost pod samochód. Więcej wyobraźni życzę!
bareizm
bareizm 10.03.2018, 02:55
a gdyby tam wasza matka przechodziła?

Ile miejsc parkingowych w tej kadencji przybyło?
Po drugie - kiedy tam było malowane oznakowanie poziome na tej ulicy? Bo jakoś trudno zauważyć poza pasami...

Ale przy tych zdjęciach ormowców ZAWSZE winien jest kierowca - NIGDY władze administracyjne...
Piotr
Piotr 09.03.2018, 22:59
Niech, ktoś się w końcu zainteresuje zjadałem na rondo z "tzw czerwonej strefy", która służyć ma służbom ratowniczym, a korzysta z niej 95% aut jadących ulicą 9-go Maja. Nie po to robioną ją dwukierunkową, żeby teraz skracać sobie drogą w wyżej wspomniany sposób.
Kxkckckx
Kxkckckx 09.03.2018, 22:50
Młody krzykacz niech uzyska statystyki od pokicji ile razy w tym miejscu karała z pewnością takich danych chyba nie uzyska...
Problem
Problem 09.03.2018, 22:47
Smiech na sali na tej powiatówce to po obu stronach ulicy Niepodległości parkingi są przy przejścuach dla pieszych kto to projektował? A bahlepszy jest wyjazd od strony Biedronki chcąc dojechać do skrzyżowania przy ulicy 1 Maja hak są korki trzea się zatrzymać aby przepuścić zjeżdżających z pierwszeństwem z tym, że przejście jest przy skrzyżowaniui tu stojąc za inbymi pojazdami urrudniamy przejście pieszym bo jie ma innego sposobu aby włączyć się do ruchu w tym miejscu....
Młody
Młody 09.03.2018, 22:22
Pani? Jest ślepa na swój problem na Energetyków to jest wolna amerykanka i STRAŻY MIEJSKIEJ NIE PRZESZKADZA PARKOWANIE AUT NA ZAKAZACH ,to jest Polska .
Hehe
Hehe 10.03.2018, 09:52
To jest slużba ktora winna być dawno zlikwidowana. To parodia co się na ulicach dzieje, a oni biorą wypłatę i nic z tym nie robią.
Ten Sawaryn myśli czy nie myśli?
Ten Sawaryn myśli czy nie myśli? 10.03.2018, 10:02
Zamiast marnować kasę na straż miejską lepiej budować parkingi :-)))
dokładny
dokładny 09.03.2018, 22:22
To jednak jest strefa przejścia dla pieszych!

Pozostałe