Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Motocyklista zderzył się z osobówką [FOTO]

  • 14.04.2018, 20:15 (aktualizacja 14.04.2018 21:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Motocyklista zderzył się z osobówką [FOTO]
Do kolizji doszło dzisiaj 14 kwietnia 2018 r. ok. godz. 19 na ulicy Dworcowej w Moryniu. Motorowerzysta nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył hondy civic. Kierowca samochodu osobowego w tym czasie zamierzał skręcić na teren jednej z posesji.

Kierujący motorowerem marki Simson został przewieziony do szpitala z podejrzeniem złamania nogi.

Na miejscu zdarzenia pracowały policja, jednostka OSP Moryń i zespół ratownictwa medycznego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iras
iras 17.04.2018, 22:58
a co z drogą rowerową z Morynia do Przyjezierza?
pistacja
pistacja 17.04.2018, 22:47
Może uciekał przed tym co gonio wszystkich narąbany samochodem???????????
Okoono
Okoono 15.04.2018, 13:55
Patrz w lusterka bo idiota jedzie... Droga to nie tor wjedzie w auto zabije dziecko i powie że nie patrzal kierowca w lusterko a on przecież jechał 200km/h
cenna rada
cenna rada 15.04.2018, 11:37
Wypadku można było uniknąć! Pamiętajcie kierowcy! Najpierw kierunkowskaz, a potem dopiero hamulec i skręt!
Kierowca
Kierowca 16.04.2018, 20:22
Takie cenne rady włóż sobie w buty będziesz większy . Nie byłeś nie widziałeś to nie ***
kierowca
kierowca 16.04.2018, 07:29
Jest coś takiego jak światła stopu załączające się przy hamowaniu. Wystarczy patrzeć na pojazd przed sobą i zachować odstęp.
prawko zdałem a nie kupiłem
prawko zdałem a nie kupiłem 16.04.2018, 08:51
Kolejny niedouczony kierowca. Chcesz skręcić to najpierw kierunkowskaz a potem hamulec. Na Turzynie kupiłes prawo jazdy czy jak?
K
K 16.04.2018, 20:25
Następny idealny. Wszyscy mądrzy do komentarzy a jak im coś się stanie to oczywiście nie ich wina tylko tego drugiego.żenada
dawca
dawca 15.04.2018, 09:06
A przejazd w Godkowie zamknięty i objazd jest przez Moryń?
kierowca
kierowca 15.04.2018, 11:17
taaak
Sfiadek
Sfiadek 15.04.2018, 01:50
Ze 200 na gumie leciał waryjat jeden i dafca
Guma Gumowski
Guma Gumowski 15.04.2018, 01:59
Ciebie trzeba przegumować!
chojniak
chojniak 15.04.2018, 00:13
jakie miasto takie wypadki
zagapiony
zagapiony 14.04.2018, 23:14
Zaraz tam wielkie haklo. Slonce wyszlo. Fajne dziewczyny odsłonily piękne nóżki, no i panowie sie zapatrzyli. To całkiem normalna rzecz.
kiero
kiero 14.04.2018, 23:11
Też tak kiedyś wjechałam w tył samochodu, bo kierowca raptownie przyhamował. Niestety wina była moja.;)
Geoś
Geoś 14.04.2018, 23:09
Faktycznie w tym elitarnym mieście to niezła gangsterka jak nie na skuterach to na komarkach ha ha
Rycho
Rycho 14.04.2018, 22:18
Nie wiem jak było w tym wypadku ale pisze o swoich doświadczeniach drogowych.
croos
croos 14.04.2018, 21:41
Dobrze, że do srodka nie wpadł!
swiadek
swiadek 14.04.2018, 21:23
To Simpson był.
Jakub
Jakub 15.04.2018, 10:40
Sprawdzać ich wszystkich narkotestem !!!!!
marillo
marillo 15.04.2018, 11:18
Nie ma co robić sensacji, kto jest kierowcą ten wie, że błędy się zdarzają. Niestety.

Pozostałe