Ulicami Gryfina przejdzie barwny korowód

  • 06.05.2018, 22:22 (aktualizacja 07.05.2018, 12:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ulicami Gryfina przejdzie barwny korowód Ubiegłoroczna edycja imprezy.
Dnia 8 maja 2018 roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie organizuje uroczystość z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Impreza odbędzie się w Gryfinie.

-Bardzo serdecznie zapraszam na plac Barnima o godz. 10.00 skąd wyruszy kolorowy korowód - zaprasza Elżbieta Wiśniewska – przewodnicząca Zarządu Koła.

W zeszłym roku zawiodły władze Gryfina... Jak będzie teraz? O ubiegłorocznej imprezie pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/aktualnosci/22974,wladze-zaproszenia-dostaly-ale-na-spotkanie-z-niep

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozczarowany
rozczarowany 08.05.2018, 16:26
Dzisiaj odbył się piękny korowód , a najpiękniejsza była integracja widoczna gołym okiem, niepełnosprawni ale sprawni fizycznie pięknie poszli po schodkach a wózki jak zawsze pozostawione same sobie. I co to za święto i dla kogo ?
ani słowa o "władzy"
ani słowa o "władzy" 08.05.2018, 13:07
Wzorem lat ubiegłych społeczność Warsztatu Terapii Zajęciowej i Zespołu Rehabilitacyjno-Terapeutycznego w Gryfinie organizuje, obchody tego święta.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gryfina i okolic, a szczególnie rodziny osób dotkniętych niepełnosprawnością, do wspólnego świętowania – wiecu i zabawy – informują organizatorzy.
:)
:) 08.05.2018, 16:41
hmmm - ciekawe.... A mnie się wydawało, że treść zaproszenia NIE WYKLUCZA władzy....

ani słowa o "władzy" Dzisiaj, 13:07
każdy chętny może uczestniczyć
każdy chętny może uczestniczyć 08.05.2018, 11:27
Przypominam że ten korowód organizuje samo stowarzyszenie i nie jest to uroczystość organizowana przez władze Gryfina. Nie ma więc żadnych powodów by się czepiać władz czy insynuować ze "rok temu zawiodły"
"chętny" - to słowo klucz...
"chętny" - to słowo klucz... 08.05.2018, 11:51
władze są osobami publicznymi i wyborcy mają prawo oceniać, gdzie się pokazują a gdzie nie. I czy to, co robią w roku wyborczym, robili, gdy do wyborów było daleko.

Więc to nie ocena stowarzyszenia, tylko władz miasta.
I NIE INSYNUACJA - TYLKO ocena, że brak burmistrzów rok temu był pokazaniem ich stosunku do niepełnosprawnych.
żal mi cie POpierdółko
żal mi cie POpierdółko 08.05.2018, 13:02
Ale to chyba ty maciusiu jesteś jedynym intelektualnie niepełnosprawnym jaki znany jest naszej władzy i prokuraturze?
do listopada "pasiołku"
do listopada "pasiołku" 08.05.2018, 16:43
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą - masz coś do niepełnosprawnych?
many
many 07.05.2018, 21:48
Nie długo ,, pełnosprawni ,, będą bali się wyjść na ulicę , wszędzie wynaturzenie niepełnosprawnych - a co my im zadaliśmy chorobę czy kalectwo ? Żyjcie godnie i korzystajcie z danych wam przywilejów a nie terroryzujecie swoimi żądaniami jakby świat był tylko dla WAS ...
dym z papierosa
dym z papierosa 07.05.2018, 23:55
Paweł, uspokój się!
many
many 08.05.2018, 07:38
Przestań dymić , wszędzie widzisz Pawła - to chyba jakaś obsesja ...!
J
J 07.05.2018, 15:02
Najważniejsze, że burmistrz wspiera stowarzyszenie -PSONI -tego im trzeba.
jaśnie pan
jaśnie pan 07.05.2018, 18:13
Nie obrażaj ludzi z PSONI - myślisz, że bez tego burmistrza w roku wyborczym nic nie robili do tej pory? Albo że jego obecność lub nie coś zmieni w ich pracy?
XXL
XXL 07.05.2018, 13:06
Parę miesięcy temu Burmistrz przyznał prywatną nagrodę Stowarzyszeniu "...o lansuje się na niepełnosprawnych..", teraz głosy czy władze miasta przywitają się czy nie? To nie jest jedyne Stowarzyszenie w naszym mieście, gminie czy powiecie. Przywita to dobrze, nie przywita też dobrze. Działajmy dla idei a nie taniego poklasku.
Pokis
Pokis 07.05.2018, 20:50
Dla idei?co za brednie to ciężka praca dla ludzi wymagająca wielu środków. Jakiej idei?
jaśnie pan
jaśnie pan 07.05.2018, 18:12
Ale chyba nie sądzisz, że ludzie z PSONI działają tylko po to, żeby uścisnąć rękę jaśnie pana?
W zeszłym roku nawet nie wyszli z urzędu. W tym - A TO CO INNEGO, BO WYBORY...
komar
komar 07.05.2018, 10:09
Przed wyborami to dla lansu przyleżą na pewno!
obiadek bez rachunków
obiadek bez rachunków 07.05.2018, 08:10
Przedtem olewali, ale teraz przed wyborami na bank przyjdą - i jeszcze obiecają co się da.
Myślą, że ludzie nie pamiętają, jak w zeszłych latach nawet nie wyszli z urzędu, gdy pod urzędem maszerowali...
etykieta umig
etykieta umig 07.05.2018, 00:55
Władze trzeba na obiad zaprosić to przyjdą!
lawa
lawa 07.05.2018, 00:08
Te wadze tylko na apele smoleńskie i imprezki narodowców biegają.
Szarak
Szarak 07.05.2018, 13:09
Czy dla Ciebie uroczystości 1 sierpnia to imprezka, a śmierć Prezydenta RP w drodze do Katynia, to stłuczka na S3 ?
?
? 07.05.2018, 18:16
w długi weekend zginęło na drodze prawie 80 osób. Tysiąc zostało rannych. Tragedia ich i ich rodzin jest mniejsza? Mniej cenna?

I NIE PORÓWNUJ CYRKÓW Z MIESIĘCZNICAMI Z ROCZNICĄ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO - NIE TA SKALA, NIE TA RANGA!
benzyna
benzyna 06.05.2018, 23:33
No i musiał wbić szpilę...
obiadek