Dziki zachód nad jeziorem

  • 29.07.2018, 13:59 (aktualizacja 29.07.2018, 15:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziki zachód nad jeziorem fot. czytelniczka igryfino
Ulica Jeziorna w Moryniu wygląda czasami jak enklawa wyjęta spod prawa. Samochody jeżdżą „pod prąd” jednokierunkową częścią ulicy Jeziornej. Mało kto przestrzega przepisów drogowych, a najgorsze jest to, że auta blokują wjazd na plażę. Przy rzeczywistym zagrożeniu życia ludzi korzystających z kąpieliska w Moryniu - straż pożarna i karetka nie dojadą na czas!!! Arogancja niektórych kierowców i zbyt mała ilość patroli policji może doprowadzić do tragedii! – uważa nasza czytelniczka i przysyła zdjęcia.

Podobnie jest na terenie plaży i molo! Tablice z regulaminem korzystania z kąpieliska stoją chyba tylko po to, aby robić cień w gorące dni! Bywa, że spożywany jest tam alkohol, nie mówiąc o paleniu papierosów! Tragedia!

Odwiedziłam Moryń i stwierdzam, że „Dziki Zachód” nadal istnieje w zachodniej Polsce nad pięknym jeziorem Morzycko. Dlaczego nikt nic się z tym nie robi? – pyta internautka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ada
Ada 01.08.2018, 18:15
Ale tu dziafostwo i bałagan!!!

Dwa dni na plaży w Moryniu i mam dość - ludzi jak w Międxyzdrojach, bałagan na plaży jak po przejściu huraganu na Filipinach i panie z pieskami sikającymi na piasek (mimo zakazu eprowadzania) - jadę jutro do Jelenina!

W Moryniu skończył się czas spokojnego i kulturalnego plażowania - MORYNIACY WSPÓŁCZUJĘ WAM
wróżka
wróżka 01.08.2018, 23:34
fuj ... kupa wszędzie co to będzie co to będzie moryń zalany kiedy odkorkowanie
from londyn
from londyn 01.08.2018, 01:01
MORYŃ TO MIASTO CUDÓW, JAK NIC NIE ROBIĆ, udawać I BRAĆ KASĘ I ślizgać się 4 latka. Kilku dziadków emerytów wiedzie sobie klawe życie na gminnej posadzie. Ludzie gdzie wy macie oczy ...... robią was w bambuko na całego.
Ino raz
Ino raz 01.08.2018, 07:45
Dobre i prawdziwe. projekt samiswoiPlus w moryniu działa wzorowo
Skaczęzpomostuboniemaratowników!
Skaczęzpomostuboniemaratowników! 31.07.2018, 18:52
Siedzę na plaży i widzę jak się pifko po piasku rozlewa!

I Pani z pieskiem też po tym piasku zasuwa!

A Milicja strajkuje!

TO MIEJSCE NA MAPIE GDZIE KOŃCZY SIĘ PAPIER, GDZIE FARBA SIĘ ZMYWA MORYŃ SIĘ NAZYWA!!!

I tyle powiem...
Protest
Protest 31.07.2018, 16:52
Traktujcie tak dalej źle Policję a będzie jeszcze gorzej, cały czas plujecie na nich, państwo robi z nich dziadów, wiec teraz sami dbajcie o swoje bezpieczeństwo. Policja ma strajk:)
Mieszko2.0
Mieszko2.0 31.07.2018, 18:50
Piątek z sekretarzem pismo od rządowej policji przeczytali na sesji i promują propagandę budowy posterunku w moryniu.a posterunek w Mieszkowicach niszczeje i świeci pustkami bo brak chętnych do pracy. Kogo chcecie nabierać tym moryńskim sciemnianiem od 4 lat.
Exglina
Exglina 31.07.2018, 18:27
Powiatowapolicja czapkuje PiSowi jak widać na ostatniej imprezie tylko tak dalej to nabory spadną poniżej 1 osoby na rok
Jatesznaurlopie
Jatesznaurlopie 31.07.2018, 18:02
A Piątek urlop!!!

To jutro pewnie w Dino włamanko:-)
jujhnjg
jujhnjg 31.07.2018, 13:48
Jak juz tak dobrze znacie znaki drogowe to zobaczcie ze tam jest znak dla osób niepełnosprwanych i mam prawo dojechac do plazy z dzieckiem na zdjeciu znajuduje sie moj samochód. Dziękuję czytelnice robiac zdjecie mojego auta mogłoas dokonca przestudiowac znaki drogowe i zobaczyc jakie auto stoi przy plazy!!!
Exradny
Exradny 31.07.2018, 13:42
U frajtaga w urzędzie na rynku ludzie sami się już zwalniają. Ma tupet jego ekipa biorą kandydata wyciskają jak cytrynę. Panowie K i J z rynku szefami się bywa.....
Pracownica była
Pracownica była 31.07.2018, 14:58
Kuźnia kadr um moryń mówisz chyba siedlisko pociotków panów urzędników
słabo płaci i tyle
słabo płaci i tyle 01.08.2018, 01:14
http://bip.moryn.pl/strony/638…
moryńska władza zatrudnia ale na rękę mniej daje niż w Biedronce
szukam roboty na urzędzie
szukam roboty na urzędzie 01.08.2018, 23:36
to nawet 2500 na rękę nie dają! to dramat płacowy
Temat
Temat 31.07.2018, 10:56
Organizuje ruch miasto, a policja tego pilnuje

A tu w Moryniu wygląda to tak:

Miasto dezorganizuje ruch, a policja tego niepilnuje
Czuk norusos
Czuk norusos 01.08.2018, 07:49
Policja pokazówkę w moryniu zrobiła. Rundę zrobili po mieście ale mandatów nie wystawiają bo mają protest.
rozwiązanie tematu
rozwiązanie tematu 31.07.2018, 10:32
Trzeba powołać straż miejską!
Kasia
Kasia 31.07.2018, 10:08
Dziś kolejny dzien upałów, trzeba jech na plaze

Zapraszam do Morynia
Romek
Romek 30.07.2018, 23:12
Piontks i Kaczmara z Emkiem ns czele trzeba przegonić z tej gminy, bo tylko smród robią!!!

Aha!

I czapkownika Koneckiego TEŻ!!!
V
V 30.07.2018, 20:02
W szafie na K?
Rusiek
Rusiek 30.07.2018, 17:34
Moryń sié zakorkował niewiarygodne kto by pomyślał.
Jeszcze nie wiecie
Jeszcze nie wiecie 31.07.2018, 15:03
Moryń w powiecie nazywają kaczmorogrodem nie mylić z kaczystanem. Choć pewien radny na drzwiach od garażu wiesza systematycznie pisowsiego notabla który niszczy polską demokrację i konstytucję.
Jarecki
Jarecki 30.07.2018, 23:10
Komunalka za czsów Piontka to luz totalny!!! Pana Marandy to się choć trochę bali ale teraz to jak napisała Turystka do istny Dziki Zachód!!!

Robią co chcą i strach do nich wejść jak do MOKU - wszędzie arogancja i olewactwo petenta!!!!

Pajace rządzą gminą pod dowództwem włefisty w butach z czubem!!!!!!!!
Miejscowy
Miejscowy 30.07.2018, 22:44
Znaki komunalna firma postawiła znaki ale zapomniała że na ulicy jeziornej po wyciętych drzewach zostały duże pnie i nie ma jak zjechać. Dziadostwo i tyle.
Misiu
Misiu 30.07.2018, 23:16
A ile forsy wzięła za te ch.... we postawienie znakuf Kaczmar wziął od Konarskiego?
królik z kapelusza
królik z kapelusza 01.08.2018, 23:38
to chyba db konar płaci kumplowi z zarządu powiatu
tadek
tadek 01.08.2018, 01:02
heniek kasuje równo najwięcej swoich
Zmy
Zmy 30.07.2018, 17:06
Byłem potwierdzam bałagan i zero info gdzie zaparkować jakieś ulotki by zrobili dla kierowców lub zatrudnili stójkowych którzy by ruchem kierowali jak nad morzem
I tyle powiem
I tyle powiem 29.07.2018, 23:09
Miasto sobie nie radzi! Stąd takie artykuły!
Urlopowicz
Urlopowicz 30.07.2018, 15:33
Policja jest od pilnowania kierowców, a nie miasto. Pomyśl trochę kto ma jakie uprawnienia....
Znawca
Znawca 31.07.2018, 10:38
Organizuje ruch miasto, a policja tego pilnuje

A tu w Moryniu wygląda to tak:

Miasto dezorganizuje ruch, a policja tego niepilnuje
Ardian Maniufka
Ardian Maniufka 29.07.2018, 22:48
Mam prpozycję!!!

Burmistrza ze ścierą do toalet i przebieralni
zatrudnić Pionka Burmiszcza z jego przybocznym Koneckim!!!

Niech hłopcy porobiom na rzecz miasta!!!!
Marta
Marta 29.07.2018, 20:57
Radni!!!

Rozliczcie Piątka z delegacji i szkoleń czyt. Poijawek w Kołobrzegu!!

Ile wydał ma pierdoły!!!

Zamiast na poważne rzeczy fać dofinansowanie
Place wymagam
Place wymagam 01.08.2018, 07:52
Radni widać nie ciekawi co robi i na co kase wydaje burmistrz.
Adaś
Adaś 29.07.2018, 20:53
Takich rajców z rady miejskiej i piątka do wywalenia cza zapisać!
wstyd
wstyd 29.07.2018, 20:30
donosicielstwo jak mirek w kurierze
Ada
Ada 29.07.2018, 18:38
Kiedy wytną krzaki przy wejściu od rzeczki
Śmiech ale to prawda
Śmiech ale to prawda 01.08.2018, 07:55
Nie wytną bo po co i nie mają sprzętu rada musi dać kasę komunalce na nožyce a wniosek już się pisze.
Ono jedyna
Ono jedyna 29.07.2018, 18:19
W moryniu jak uchu prezesa wejscia pilnuje pani dzolanta
UchoMorynia