Pochwalił się swoimi osiągnięciami [FOTO, WIDEO]

  • 30.10.2018, 22:25 (aktualizacja 30.10.2018, 23:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pochwalił się swoimi osiągnięciami [FOTO, WIDEO]
Kandydat na burmistrza Adam Fedorowicz zorganizował dziś, 30 października 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie spotkanie z mieszkańcami gminy. Tematem spotkania miały sprawy bieżące i inwestycje w gminie Chojna. Burmistrz przygotował prezentację, znacznie wybiegając poza te ramy.

Na sali pojawiło się ponad 40 osób. Adam Fedorowicz zaczął od przedstawiania się, co było trochę dziwne, ponieważ chyba wszyscy co przyszli, dość dobrze go znali. Burmistrz starał się w skrócie przedstawić to, co zrobił przez ostatnie 12 lat (3 kadencje), a w szczególności przez ostanie 4 lata. Przygotował prezentację i wyświetlał slajdy.

Zajął się takimi tematami jak:

-edukacja

-bezpieczeństwo

-pomoc społeczna

-infrastruktura drogowa

-ochrona środowiska

- świetlice wiejskie

-turystyka, zabytki, kultura, sport i rekreacja

-przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe

-współpraca zagraniczna

-zrealizowane inwestycje

-sytuacja finansowa gminy

 

Jak spotkanie przebiegało, pokazuje krótki filmik:

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 01.11.2018, 21:41
Byłam na spotkaniu i nie rozumiem stwierdzenia, że przedstawienie się było dziwne...na spotkaniu było 4 nowych mieszkańców Chojny, którzy nie znają burmistrza. Nie można wychodzić z założenia, że wszyscy go znają...?
XXX
XXX 02.11.2018, 07:33
Kultura osobista nakazuje przedstawić się - Panie redaktorze.
wąż
wąż 01.11.2018, 07:41
Ogłoszenie konkursu na stanowisko sekretarza tuż przed II turą to gwóźdź do trumny Adama. Żegnaj bez żalu.
ciekawa sytuacja
ciekawa sytuacja 01.11.2018, 09:04
To bardzo dobry ruch. Nie będzie zastępcy to finansowo gmina nie straci. A podobno kontrkandydatka ma zatrudnić 2 zastępców. No chyba musi szukać jakiejś posady dla uciekającego z powiatu Konarskiego
wąż
wąż 01.11.2018, 10:40
Jasne... Sześciu zastępców. A po co sie rozdrabniać? 14 tysięcy zastępców (bo tyle ma chyba gmina)..
Absurdalne ploty i pomówienia to efekt strachu?
Finansowo gmina straci - konkurs wygra Długoborski i trzeba będzie mu odprawę wypłacać. Bo przecież o to chodzi???
mieszkanka
mieszkanka 02.11.2018, 22:11
Dwóch planowanych zastępców jest mniejszym kłamstwem niż wszystkie kłamstwa Pani Raweckiej. Kolejne kiepskie zagranie jak to, że kradnie pomysł kampanii wyborczej od Pana Adama.
Optista
Optista 01.11.2018, 06:47
Pan Adam mimo uplywu lat trzyma klase. Taki powinien byc nasz reprezentant. Czlowiek uzdolniony, elokwentny, kulturalny i mimo glosow negujacych jego aktywnosc jest dobrym gospodarzem. Z kolei Pani Basia to juz nie ta sama przebojowa babka, hej do przodu tryskajaca energia. Niestety, obecnie jest przepelniona tylko checia zemsty a rozdajac cukierki i dlugopisy potencjalnym wyborca w ich domach tylko sie kompromituje. Jestem jej postawa rozczarowany. Adamie masz zielone swiatlo na czwarta kadencję.
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 02.11.2018, 01:54
Przynajmniej chodząc po domach miała odwagę przedstawiać swój program wyborczy w I turze wyborów.
Co do cukierków i długopisów widocznie stać ją było na to żeby zainwestować w coś co się przyda każdemu (długopis) a cukierki były z myślą o rodzinach z dziećmi. Ale za po Pan Adam zaczął się wysilać tuż przed
II turą również chodząc po domach niestety nie przekonał mnie marnym jabłkiem i mini kalendarzykiem.
człowiek
człowiek 02.11.2018, 22:14
Mnie nawet Pani Barbara nie odwiedziła. Tym bardziej nic mi nie podarowała. I w drugiej II już nie odwiedzała mieszkańców. A Pan Adam to zrobił. Jeden jeden. I jej program brzmi "naprawimy finanse" ciekawe jak, bo nigdzie wyraźnie o tym nie mówi. Ale może po dwunastu latach ją oświeciło, bo wcześniej potrafiła tylko gminę zadłużać. A siedząc w powiecie, nawet dróg powiatowych zrobić nie potrafi.
Długi...
Długi... 02.11.2018, 22:45
A co potrafi Adam, jakie drogi zrobić? Może ul. Zieloną w Chojnie, o ktora mieszkancy domagaja sie kilka lat. A drogi powiatowe w Chojnie, to są te ktore przechodza przez centrum miasta i sa... nowe i solidne :) Nie manipuluj!
henio
henio 01.11.2018, 00:22
kogo popiera Jarosław w 2 turze?
Jarosław chorągiew
Jarosław chorągiew 01.11.2018, 10:20
a chorągiew popiera Rawecka. To jest oszust. Ja głosowałem na ludzi którzy nie sa na liscie Konarskiego a tu prosze dostał się i jest juz kolegą Konarskiego. Czuje sie oszukany. No ale coz naobiecywali mu kasy na klub ale to tak radnemu powiatowemu nie wypada brac z powiatu kasy na własną działalność.
total
total 01.11.2018, 10:44
O kim piszecie, o radnym powiatowym Przygodzie?
Antoni
Antoni 31.10.2018, 23:21
Jak Was zadowala to co przedsawil burmistrz jako osiagniecia przez 12 lat i sadzicie, ze jest to sporo, to z calym szacunkiem dla Was ale sie mylicie. Pan Adam przez wszystkie kadencje oklamywal mieszkancow, ze Pani Barbara zamknie szkoly i myli sie co do swoich zobowiazan. Tak bylo i u mnie w mieszkaniu kiedy chodzil m.in. z obecnym na sali Panem Dlugoborskim i nie tylko. Na burmistrza glosuja ludzie starsi, nie znajacych realiow, lubiacych posluchac czlowieka, ktory stara sie byc uprzejmy i sympatyczny. Na tym sie nie zbuduje gminy a na konkretach i nie na liczenie, ze jak bedzie mniej pracy na rynku, to ktos jemu wybuduje kanalizacje z inspektorskiego kosztorysu za 3,5 mln. Tak samo usluga jak i material poszly w gore i nie ma co liczyc na litosc, a rozsadne inwestycje. Domyslam sie, ze ludzie mysla kategoriami tak jak jest, jest dobrze ale podpowiem, ze to w zdecydowanej wiekszosci nazywa sie marazmem.
Magda
Magda 01.11.2018, 21:44
Widzę, że słowo marazm to ulubione słówko całej kww inicjatywa. Trzeba było przyjść na spotkanie to by Pan tak nie twierdził.
Antoni
Antoni 02.11.2018, 11:09
Pani Magdo, nie należę do żadnego kww inicjatywa. Bez urazy ale ma Pani najprawdopodobniej jakieś urojenia :) Serdecznie podzrawiam w tej piekny, ostatni dzien kampani wyborczej :)
ktoś
ktoś 02.11.2018, 22:16
Twierdząc, że czytelniczka ma urojenia, nie zachowuje się Pan kulturalnie. W naszej gminie kultury brakuje, a szkoda. Pan burmistrz ani razu nie powiedział złego słowa o Pani Barbarze, a ile razy ona, źle mówiła o nim?
Antoni
Antoni 02.11.2018, 22:48
Pan Adam w moim domu mówił już kolejny raz, ze Pani Barbara klamie, więc nie klam czytelnikow :) Poczekajmy do pobiedzialku z wynikami :)
chojna na rowerze
chojna na rowerze 31.10.2018, 18:33
Brawo w sprawie trasy rowerowej, widać lekcja odrobiona i połączenie Chojny do Godkowa Osiedla będzie bezpieczne i poprowadzi przez lotnisko. Co do propozycji Raweckiej w sprawie dróg rowerowych brak elementarnej wiedzy i planowania nie mówiąc już możliwościach realizacji i finansowania, po prostu wyborczy pic i tyle.
co za odmiana
co za odmiana 31.10.2018, 22:41
Przeciez burmistrz walczył,aby tej ściezki nie było. Fajnie, że mu sie odmieniło.
fakty
fakty 01.11.2018, 00:20
przeciw drodze rowerowej byli radni konara z inicjatywy za w drugim glosowaniu był klub mroza i radni fedorowicza
grażyna
grażyna 31.10.2018, 14:19
12 lat na stołku i co wielkiego obecny Pan Burmistrz zrobił ?Nic , wielkie nic.a frekwencja na sali powalająca .życzę sobie i całej naszej Gminie lepszego gospodarza.
Sabina
Sabina 31.10.2018, 08:41
Frekwencja słaba bo ludzie nie chcą się afiszować.
Ale wynik II tury będzie na styk.
Pani Rawecka popełnia grzechy przeszłości....
Zlekceważyła Pana Adama a to błąd.... Kosztowny błąd
wawrzyn
wawrzyn 31.10.2018, 22:42
Osiadła na laurach...
amaro
amaro 31.10.2018, 08:11
Frekwencja d... nie urywa...
Go Adam go.
Go Adam go. 31.10.2018, 07:48
Rawecka się boi, nie podjęła debaty. Lansuje się ze Starostą nie swoimi osiągnięciami.
 na śmietnik
na śmietnik 31.10.2018, 08:21
A o czym tu debatować? Jak jest wokół każdy widzi. Niech już ten Adam idzie w cholerę i tyłka nie zawraca.
yewtin
yewtin 31.10.2018, 07:43
A debaty nie będzie?
pocisk
pocisk 30.10.2018, 23:35
Widać, że burmistrz wziął się do pracy i zachęca teraz wyborców. Z tym, że niewiele czasu zostało.

Pozostałe