Basen za darmo. Ale trzeba dojechać

  • 03.02.2019, 12:37 (aktualizacja 03.02.2019, 14:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Basen za darmo. Ale trzeba dojechać Fot. CW Laguna
Ferie zimowe potrwają do 8 lutego, ale już wiadomo kto wstrzelił się z ofertą dla dzieci i młodzieży. W tym czasie uczniowie szkół podstawowych (w wieku co najmniej 7 lat), gimnazjalnych i licealnych będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów. I tak tłumnie dzieci i młodzież przychodzą od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16. Wystarczy umieć pływać i okazać legitymację szkolną.

To pomysł na ferie w Szczecinie. Uczniowie korzystają z SDS.

Tymczasem w Gryfinie ceny w styczniu... wzrosły o złotówkę.

I tak korzystając ze zniżek na komunikację miejską, niektórym osobom z naszego regionu może bardziej opłacać się pojechać do Szczecina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 07.02.2019, 11:29
wstęp wolny dla uczniów z gminy Gryfino na basen Laguna? pokręcony ten artykuł... czy może ktoś mi to wyjaśnić? :)
:)))))
:))))) 07.02.2019, 12:02
Przypuszczam, że ktoś cię skrzywdził w podstawówce i przepuścil do następnej klasy bez umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ot i całe wyjaśnienie. :)))))
......
...... 06.02.2019, 20:18
Czym ten Nikitiński tak się niektórym "zasłużył" a to musi odejść a to odpłynąć .jak odpłynąć jak woda w odrze zimna?!
kota nie ma wicki harcują:)
kota nie ma wicki harcują:) 06.02.2019, 20:57
Te wpisy – to podgryzanie „kolegi”. A co do winy – wiele by można mówić...
;/
;/ 06.02.2019, 15:54
ostatni raz zagłosowałam na obecny rząd i burmistrza. ;/
Brodzik
Brodzik 06.02.2019, 16:11
Nikitiński musi odpłynąć!
......
...... 06.02.2019, 05:07
z laguną prosta sprawa .co jest sukcesem w ekonomii .szybki obrót pieniądza .tańsze bilety ,więcej klientów.droższe bilety mniej klientów.proste
Xyz
Xyz 05.02.2019, 18:15
Brakuje kogos od wymyslania promocji i rekalamy marketingu na Lagunie aby przyciagnac ludziska.
Gość
Gość 05.02.2019, 02:12
Ciepły klusek dba tylko o swoje koryto a na miasto ma wy....ne, no ale czego oczekiwać po nieporadnym zakompleksionym niedaczniku mamona odbiera rozumek
Stuwała
Stuwała 04.02.2019, 13:11
Miś! Miś! Świńska rura nie miś! Pińcet złotych! Pińcet złotych dla mnie nie ma, a sam forsą sra!
zła
zła 04.02.2019, 09:15
Burmistrzu Sawryn misto Gryfino COFA się do średniowiecza? Czy to sąTE przedwyborcze obietnice? Jak mamy mówić o panu ?
Jakoś opękamy te ferie. 500+ przepił stary.
Jakoś opękamy te ferie. 500+ przepił stary. 04.02.2019, 01:27
Całą grupą jeździmy na basen na SDS rannym pociągiem o 9.14 a potem do KFC albo do Galaxy
koos
koos 04.02.2019, 12:59
Jakoś, anie jakosć, czyli probumistrzowskie trolle weźcie się do roboty!
smutny
smutny 03.02.2019, 20:30
Do jakich czasów my doczekaliśmy...
......
...... 03.02.2019, 20:24
strach do sklepu iść i robić zakupy .emeryt moze sobie pooglądać miesiwa kiełbaski .nawet "cwaniak"drogi co ten Sawaryn wyprawia jak mógł dopuscić do takiej drozyzny.nawet w aptece trzeba sie łapać za kieszeń
racja
racja 03.02.2019, 21:21
co racja to racja!
Daria
Daria 03.02.2019, 18:56
W Gryfinie wszystko podrozalo, i jak tu zatrzymać młodych😢
tuk
tuk 03.02.2019, 17:15
Przed wyborem Sawaryn obiecywał cuda na kiju. A jak jest , to każdy widzi.
Dranie 2 !!!
Dranie 2 !!! 03.02.2019, 16:40
W Szczecinie też przez cały rok, jest bezpłatna komunikacja miejska dla uczniów podstawówek i szkół ponadpodstawowych. Dotyczy to też dzieci z gmin sąsiadujących ze Szczecinem a uczących się w Szczecinie z wyjątkiem GRYFINA, Nieudolne nieroby nie zawarły porozumienia a temat nawet nie był przedstawiony radzie. Polityka wykluczania Gryfiniaków ze społeczeństw trwa.
Dranie !
Dranie ! 03.02.2019, 16:34
To polityka wykluczenia społecznego dzieci, emerytów i niepełnosprawnych realizowana przez Sawaryna.
uczestnik
uczestnik 03.02.2019, 18:16
Ale w Wigor + tańcował z seniorami i bawił się z dziećmi. To było straszne!! Nawet ubrał się jak do sprzątania na ten bal karnawałowy.!!! ! TRAGEDIA
Zamknięta w M 2 na czwartym piętrze.
Zamknięta w M 2 na czwartym piętrze. 04.02.2019, 16:14
Wigor jest tylko dla bogatych bo jest płatny.
gryf
gryf 04.02.2019, 12:44
A ta szefowa pożal się Boże, na pewno człowiek Sawaryna.
ten co liczy
ten co liczy 03.02.2019, 16:02
o co chodzi z tym logowaniem na "gali młotków" w arenie ?
a propos, niech tercet zobaczy na zdjęciu jak powinna wyglądać hala i jej otoczenie, nawet w skali 1:10 !
https://www.igryfino.pl/wiadom…
daria
daria 03.02.2019, 15:42
jedziemy do szczecina...
Wik
Wik 03.02.2019, 14:47
Nie rozumiem w Gryfinie czy w Szczecinie za darmo!!!???
Szczecinianka
Szczecinianka 03.02.2019, 18:11
W Szczecinie
n
n 03.02.2019, 14:46
typowe
Do Ttttttt
Do Ttttttt 03.02.2019, 14:43
A czego nie rozumiesz? Czytanie ze zrozumieniem polecam !

Pozostałe