Z kwiatami u wójt Anny Kusy-Kłos i wicestarosty Ewy Dudar

  • 10.03.2019, 20:01 (aktualizacja 10.03.2019 21:22)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z kwiatami u wójt Anny Kusy-Kłos i wicestarosty Ewy Dudar fot. dost.
Dzień Kobiet był okazją do spotkań z kobietami samorządowcami w województwie zachodniopomorskim dla senatora RP Grzegorza Napieralskiego. Kwiaty odebrał w kwiaciarni w Goleniowie od Małgorzaty Banasiewicz. Stamtąd udał się na spotkania do Kobylanki do wójt Julity Pileckiej, następnie do wicestarosty gryfińskiej Ewy Dudar, wójt Widuchowej Anny Kusy-Kłos i Szkoły Podstawowej w Stołecznej w gminie Trzcińsko-Zdrój.

W Chojnie spotkał się z przedstawicielami prezydium Rady Miejskiej w Chojnie. W spotkaniach z senatorem Grzegorzem Napieralskim uczestniczył radny powiatowy Hubert Andrych z Gryfina.

 

O wizycie senatora w Stołecznej napisaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31520,dzien-kobiet-z-senatorem-napieralskim-i-jego-goscmi

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poplamiony szykuje strategie na wybory
Poplamiony szykuje strategie na wybory 18.03.2019, 00:03
Poplamiony gdzie jesteś bo damę łapki w gorze
Osa
Osa 17.03.2019, 21:54
Pani wójt godna do naśladowania . Zniszczyła małżeństwo swoje zniszczyła czyjeś. Skrzywdziła wiele osób, a sama się promuję. Mieszkanie jej komornik licytuje a ona udaje osobę porządną. To trzeba mieć tupet. Ciekawe czy Kulce oddała już pieniądze które w nią zainwestował.
Smutne
Smutne 16.03.2019, 23:39
Kwiaty dostała raczej nie za swoje zasługi tylko dlatego, ze jest kobieta dostała te kwiaty bo jak można nagradzać kobietę która : po pierwsze rozpadło jej się małżeństwo , o które nic się nie starała a mąż tak ja kochał, ze aż popadł w alkoholizm z miłości z tego związku są dwie córki . Po drugie rozbiła małżeństwo młodego małżeństwa , w którym jest dwoje malutkich dzieci! Po trzecie trwa licytacja jej majątku ! Po czwarte -fałszywa kampania wyborcza i układy z niejakim poplamionym można dalej wypisywać , ale czy warto
celebryci od siedmiu boleści
celebryci od siedmiu boleści 17.03.2019, 22:39
Ci z tego zdjęcia oboje są siebie warci!
kuc
kuc 14.03.2019, 00:59
Ale ruszyło, ale ruszyło niektórych!
Poplamiony poszedł po piwo
Poplamiony poszedł po piwo 13.03.2019, 23:27
Coś tu poplamiony nie zaglada bo same łapki w górę 👍
ajwaj al;elujai do przodu bismillah
ajwaj al;elujai do przodu bismillah 13.03.2019, 18:46
https://youtu.be/66kjrdD4ceY bimilah ha ah ah
ejsza
ejsza 13.03.2019, 18:53
Nareszcie jestes gdzie byłes cały dzien parchatku
Lidl
Lidl 12.03.2019, 11:44
Osty dla ten Pani kusy Osty nawet na te kwiaty z lidla nie zasłużyła obłudna kobieta
disc
disc 12.03.2019, 12:12
Psy szczekają a karawana idzie!
żenada
żenada 12.03.2019, 05:34
a może by pojechał do najstarszej mieszkanki gminy i jej wręczył kwiaty???????????????????????????
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.03.2019, 03:14
https://youtu.be/pe42MNDjxTk ha ha ah je bać komuchów
brawka
brawka 11.03.2019, 22:55
Dziewczyny....Klasa!
psl
psl 11.03.2019, 22:21
Marne te tulipanki! No ale jaka partia takie kwiaty!
Mom
Mom 12.03.2019, 08:22
no marne, te które wręczał burmistrz Sawaryn lepsze bo z LIDLA cha cha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 17:18
https://youtu.be/UFjULP0W16w ha ah ah pzdrowienia z podzienia ha ah ah *** z sld
ajweaj aleluja i do przodu
ajweaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 17:13
pikuś nie bierz wszystkiego do siebie co pisze ha ah ah zadzwonił bym ale te ***ki z *** i tak by zadziałały *** rozjade w gryfinie jak tiry polska droge ha ha ah i li tylko ta p[onoś bvezstronna prokuratura i ten z *** sad ich uczyni swietymi ha ha ah jak sie nawalimy to ci wszystko opowiem ha ah ah a mietka i tych cieci to olej to tylko gryfina pucybuty ha haah ah
von trupka z bartkowa
von trupka z bartkowa 11.03.2019, 19:43
W moich oczach jesteś nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, Buszmenie
ajwaj aleluja i do porzodu
ajwaj aleluja i do porzodu 12.03.2019, 03:22
von trupka ja w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje cieci w postaci mietkq rwy znam swoją królową i prawo morskie tak że taki hu jew jak ty to tylko mi pęto moze ***ić NIC PO ZA TYM AH AH AH
Suchar
Suchar 11.03.2019, 17:08
Cyganicha zęby szczerzy jak szczerbaty do suchara
soltys
soltys 11.03.2019, 15:33
Pocałujta w d.... wójta
marzenka
marzenka 11.03.2019, 14:13
Ha ha burmistrze kupili tulipanki na dzień kobiet w lidlu, widzieliśmy jak zdejmowali papier, a nawet karton z lidla mieli , no zrywaliśmy boki , a tu wam wali w dekiel,bo piękne wiązanki z kwiaciarni ?
hehe
hehe 11.03.2019, 14:27
I redaktorka wazelinkę z GG wzięli żeby ich uwiecznił
 - dyngus
- dyngus 11.03.2019, 12:35
Tych trzech w ,, reklamówce ,, to chyba do świąt Wielkanocnych będą twarzą tego portalu ! No to wesołego jajeczka - komuszki !
przerwa na papierosa
przerwa na papierosa 11.03.2019, 13:54
Płacą, to mają. Jak to reklama.
kibic
kibic 11.03.2019, 12:44
Zmienią na kurczaczki. Znają się na rzeczy!
bzyku
bzyku 11.03.2019, 11:51
Wie jak się zakręcić i do kamery uśmiechnąć.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 08:20
łysy aż se włosy wyrwał z głowy tak kombinuje ha ha ah no chyba ze marek za młodu woził go w za małym wózeczku i se łeb wytarł wzglednie za ciasną jarmułkę nosił ah ah ah a mówiłem marek bardziej ssij dla wieczorka to i na wiekszy wózek dla dziecka by starczyło ah aha h i dlatego padł energomontaż ha ha ah gregor to "czarny koń" lewicy i POmyj w tegorocznych wyborach do eurokołchozu trochę zajechany jak siwek z pokładu judy bo łysek z pokładu idy to ten drugi do pary ha ha ah jude circus
zk
zk 11.03.2019, 08:36
Huraaaaaa mieliśmy ajwaja i juz nam nie puchną ...... hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 10:06
a co daruś wam strzepał ha ha ah czy "aptekarz" ten niezbyt młody NO NIE TAK CZY NIE NO NIE HA HA HA czy moze baletnica ze spalonego teatru ha ha ah
IQ kury
IQ kury 11.03.2019, 08:50
zk ty myslisz że jak w kółko piszesz to samo to jesteś smieszny> Naprawde nei czyjesz, że jesteś żenujący?
ten co liczy
ten co liczy 11.03.2019, 08:11
Trzeba dbać o erektorat.

Pozostałe