Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Dzień Kobiet z senatorem Napieralskim i jego gośćmi

  • 10.03.2019, 11:01 (aktualizacja 10.03.2019, 12:19)
  • Na podstawie tekstu Bogusławy Wiśniewskiej
Dzień Kobiet z senatorem Napieralskim i jego gośćmi fot. SP Stołeczna
W Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej (gm. Trzcińsko-Zdrój) 8 marca 2019 r. odbyło się spotkanie grona pedagogicznego i przedstawicieli rady rodziców z senatorem Grzegorzem Napieralskim, dyrektorem Biura Senatora Łukaszem Piotrem Szelągiem i radnym powiatowym - Hubertem Andrychem oraz Janem Kozakiem - rolnikiem z Piaseczna, przewodniczącym Rady Powiatowej Powiatu Gryfino Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej.

Senator Grzegorz Napieralski złożył wszystkim paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet i wręczył piękny, wiosenny kwiat. Czas upływał w bardzo miłej atmosferze. Nauczycielki i panie z rady rodziców rozmawiały z senatorem na temat oświaty w gminie Trzcińsko-Zdrój. Przedstawiły obecną trudną sytuację placówki w Stołłecznej.

To był miły wieczór, pełen refleksji i nadziei na poprawę zaistniałej sytuacji.

Na podstawie tekstu Bogusławy Wiśniewskiej

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 11.03.2019, 20:05
Są jeszcze ludzie co obchodzi ich ludzki los...losy szkół i dzieci. I nie przechodzą obojętnie koło problemu👍brawo panie Senatorze!!!
Brawa dla Senatora
Brawa dla Senatora 11.03.2019, 19:59
Bardzo miło że Senator odwiedził szkole w Stołecznej, i wyraził zainteresowanie!
Brawo Senatorze!!!
Brawo Senatorze!!! 11.03.2019, 20:04
Dokladnie!!! Madry zrozumie z glupim nie ma co dyskutowac!!!
Precz z obłudą i hipokryzją
Precz z obłudą i hipokryzją 11.03.2019, 19:48
To że plastuś przyjechał to żaden news. Ale to że wyjechał to bardzo radosna wiadomość!
aż miło
aż miło 11.03.2019, 19:39
Ale komuś nie pasi ta wizyta i próbuje ją zbojkotować, oj próbuje...
ksiundz
ksiundz 11.03.2019, 18:56
Skad tu wody święconej wziąć aby debilizm w narodzie wytępić?
i od tyłu
i od tyłu 11.03.2019, 19:39
(...)
Przyjmij jeden nick. Komentarz usunięty. administrator
***j tepy ***ku od gryufina
***j tepy ***ku od gryufina 11.03.2019, 18:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.03.2019, 18:50
TY ZK zakompleksiony ha ah ah wiesz co ty mi możesz ha ha ah pikuś zobacz kto ucieka na emeryture z policji w gryfinie i się przenosi ah ah ah co WY *** MYŚLICIE ZE WAS NIE ZNAJDĘ AH AH AH
Piaseczno
Piaseczno 11.03.2019, 18:31
Kozak udziela się w tej sprawie. wie co to stracić taki ośrodek jak szkoła na wsi.
AJWAJ I OD TYŁU
AJWAJ I OD TYŁU 11.03.2019, 18:27
JE BAĆ WIECZORKA HA HA AH ODDAWAJ KASE TY (...) HA HA AH

Treści antysemickie usunięte. Uważaj co piszesz.
administrator
Piaseczno
Piaseczno 11.03.2019, 18:32
Administratorze, a nie lepiej tego gościa zablokować? Pisze bezrozumnie i używa niecenzurowanych słów.
antykaczysta
antykaczysta 11.03.2019, 18:39
Sam sie zablokuj. Jeszcze mamy wolność wypowiedzi zagwarantowaną w konstytucji.

Nie wiadomo jak długo ale jeszcze ją mamy !
Kultura sie klania!!!
Kultura sie klania!!! 11.03.2019, 18:48
Ale wypadaloby miec tez troche kultury!!! Masz prawo do wlasnych pogladow,ale nie do obrazania innych!!!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.03.2019, 18:38
CO TAM U PILECKIEGO W PIASECZNIE HA HA AH DALEJ UDAJE WYKLĘTEGO HA AH AH MOŻE TO TY HA HA AH BURKU PEGEROWSKI SIEDZIS TAM NA DOPIE TO SIEDZ AH AH AH
kess
kess 11.03.2019, 18:21
To miło ze strony senatora, że nas odwiedził.
AJWJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWJ ALELUJA I OD TYŁU 11.03.2019, 17:35
*** RYCERZ NA BIAŁYM KONIU HA HA AH
zk
zk 11.03.2019, 17:40
kiszka stolcowa juz cie nie boli
JAKL TY
JAKL TY 11.03.2019, 17:57
ALE CI NIE PASI ****
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 17:29
rada te nasze przekomarzanie to jest ha ha ah zobaczysz co z mietkiem się stanie i jego ekipa ha ah ah OSTATNI PRZETARG DOJNEJ ODRY HA AH AH
Emil
Emil 11.03.2019, 13:03
A gdzie władza z ratusza ? Za daleko z Czyste do Stołecznej czy brak delegacji ?
Do szkoły przyjeżdża senator RP wypadało by przywitać gościa .
No chyba że dzielimy gminę na równych i rowniejszych...
A jak by senator wybrał szkołę w Góralicach ???
Pikuś
Pikuś 11.03.2019, 13:17
Taki gość to powinien gnój z obory wyrzucać zamiast się lansować na tle zamykanej szkoły
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.03.2019, 18:42
JA MYSLAŁEM ZE MOSSAD NA INNYCH WARUNKACH PRACUJE NIC PO ZA TYM HA AH AH ***E TEN CYRK
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.03.2019, 17:46
POMYŚL KTO CI OJCA NA PIWO WYPROWDZAŁ A WACKA OSTRZEGAŁEM JA ICH *** TYLKO ZA TO I NIE GRAJ Z NIMI HA AH AH
Uklony senatorze!!!
Uklony senatorze!!! 11.03.2019, 14:16
A czemu piszesz,ze zamykanej???!!! Przeciez niby reorganizacja tylko! Oj nieladnie!!! A gosc lansowac sie nie musi, senatorem nie kazdy jest, na ladne oczy tym senatorem nie zostal!!!
Do pikusia bez rozumu
Do pikusia bez rozumu 11.03.2019, 13:56
Taki gość jak Ty! Po poziomie twojej wypowiedzi, widać że masz pustkę w głowie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 14:38
pikuś ma racje ten typ nawet do gnoju sie nie nadaje ha ha ah a senatorem został bo w demokracji *** nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy ah ah ah ten cały senat to przetrwalnik dla miernot i idiotów oraz tetryków ha ha ah
rada
rada 11.03.2019, 14:43
Co do Ajwaja to radzę nie dyskutuj z idiotą... naipierw sprowadzi Cię do swojego poziomu... potem pokona doświadczeniem...
no i ***
no i *** 11.03.2019, 19:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 17:02
**** my sie znamy od lat ha ha ah co nas różni kasa *** tak 
Augiasz
Augiasz 11.03.2019, 13:53
Powinien zająć się tym ten (a raczej ci), który chce zamknąć szkołę.
prorok
prorok 11.03.2019, 09:10
To się burmistrz Bartłomiej ma z pyszna jak widzi takie poparcie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 01:09
coś nie weszło moze to ha ah ah https://www.dailymotion.com/vi… dennis moor i jego koszer wór ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 01:00
redystrybucja dóbr ha ha ah orginał blob: https://www.dailymotion.com/3b… hga ha ah encyklika rerum novarum a gregor jak zabierze tym co mają i da tym co nie maja pasąc sie samemu ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 00:46
dennis moore on ciąga koszer wór ha ha ah redystrybucja dóbr eurokołchoz w pigułce na polskich stonach zakazany https://youtu.be/Utzt_v-W5RY ha ha ah
paranoja
paranoja 10.03.2019, 23:20
Tak to już jest , że Polacy biorą od tego PANA co daje a głosują na PANA co im zabiera i oszukuje ...!
Ken
Ken 10.03.2019, 19:39
Pan Napieralski kończy swoją kadencję i raczej sam będzie wkrótce poszukiwał wsparcia. Doświadczenie zawodowe ma raczej skromne, zawodowy działacz partyjny to nie jest profesja bardzo perspektywiczna.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.03.2019, 07:59
zostanie kierowcą u wieczorka ha ha ah bedzie ruszał wajchą no chyba ze w automacie potrafi ha ha ah albo mu załatwi fuche 8 prezesa w eneos bo sam jest nr 7 ha ha ah bedzie mu kabla obierał i oświecał tym siwym pustym łbem ha ha ah
tragedia
tragedia 10.03.2019, 18:08
łukasz tak nisko upadłeś??????????????????????? pracować w biurze komucha???????????? a wyglądało że masz wartości!!!!!!!!!!!!!!
Super
Super 10.03.2019, 18:04
Spotkanie 👍👍👍😁

Pozostałe