Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Burmistrz Sawaryn odgryzł się eurodeputowanemu na temat parkingów w Gryfinie

  • 16.05.2019, 22:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz Sawaryn odgryzł się eurodeputowanemu na temat parkingów w Gryfinie
-Jak jadę do Schwedt czy Berlina, to też szukam parkingu – odpowiedział Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina eurodeputowanemu do Parlamentu Europejskiego Joachimowi Zellerowi (który wspomniał o braku miejsc parkingowych w Gryfinie). - Zwłaszcza jak przyjeżdżam 5 minut przed spotkaniem – wbił szpilkę gościowi burmistrz.

Eurodeputowany nie odpowiedział bezpośrednio na zaczepkę burmistrza. Natomiast podkreślił swój pozytywny stosunek do miasta.

-Mam szczególny związek emocjonalny z Gryfinem. Moje pierwsze mieszkanie w Berlinie mieściło się na ul. Gryfińskiej. Teraz miałem okazję zobaczyć to miasto - powiedział eurodeputowany Joachim Zeller.

Konferencja „Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty na obszarze polsko-niemieckiego obszaru gospodarczego Dolina Dolnej Odry” organizowana przez polsko-niemieckie stowarzyszenie samorządów Zukunft Unteres Odertal/ Przyszłość Doliny Dolnej Odry odbyła się w Gryfinie.

O spotkaniu samorządowców w Gryfinie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32307,konferencja-z-niespodziankami-i-wpadkami

Mieczysław Sawaryn skarżył się, że taki „układ ulic” odziedziczył, a w przyszłości ma zacząć rozwiązywać problemy komunikacyjne miasta. Wskazał przy tym na obwodnicę, która nota bene nie będzie inwestycją gminną.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (146)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Odon
Odon 21.05.2019, 00:56
Bo to po prostu wstyd za zachowanie burmistrza!
🦍
🦍 20.05.2019, 13:18
Czyta,czyta i to od samego rańca. Chce wiedzieć co się dzieje w gminie, za co ludzie nienawidzą burmistrza. Smutno facetowi,bo miał nadzieję ,że będzie wielbiony , tak to lubi,a tu zonk...
kocur
kocur 20.05.2019, 17:03
Zonk ???? Wygrana w pierwszej turze nie jeden o takim wyniku może sobie tylko pomarzyć a on wygrał. Twoje aluzje nie porywają się z rzeczywistością że ty nie wielbisz to nie świadczy że wszyscy :))
Do kocura
Do kocura 20.05.2019, 18:03
Ale ty jesteś głupi !!
do uwielbiającego:)
do uwielbiającego:) 20.05.2019, 17:14
49 procent było przeciw. W powiecie wygrywali lepszym wynikiem. Ale uwielbienie Sawaryna przesłania ci chamskie zachowanie wobec zaproszonego gościa.

A przy okazji - MIAŁBY TE 51 %, jakby nie ukrył kilkudziesięcioprocentowych podwyżek?
Które uchwalał głosami STAREJ rady (bez mandatu wyborców!)po wyborach nowej?

Miałby głosek wiosek, o których zdobywaniu opowiadali - rownież publicznie na sesji rady?
Musial
Musial 20.05.2019, 12:04
Pan burmistrz nie musi czytać bo ma ludzi którzy mu drukują internet.
Emciu
Emciu 20.05.2019, 11:36
zbulwersowany 17.05.2019, 12:17

Panie redaktorze kochany wątpię żeby burmistrz czytał pana artykuły a tym bardziej komentarze ale widzę pan już wszędzie go widzi :)) A może by tak pan napisał co tam pani Dudar mówiła na tej konferencji ? To mnie akurat bardzo ciekawi czy ta pani u pana ma szczególne fory i jest nietykalna ?

Pani Dudar w przeciwieństwie do Seweryna rozmawiała z zaproszonym gościem po niemiecku. Mówiła o potrzebie ściągania funduszy unijnych do gmin i powiatów choćby na taki parking przygraniczny co mógł już zrobić w tej kadencji obecny europarlamentarzysta.
Ela
Ela 19.05.2019, 13:24
Zabrakło panu burmistrzowi taktu.
heh
heh 19.05.2019, 16:22
bywa ha ha ha ... siostra i córka mieszkają w Niemczech,tym bardziej dziwi fakt takiego zachowania, no bo chyba przy okazji bywania , poznał gostek kulturę Niemców
zamszowy
zamszowy 19.05.2019, 16:29
Zwłaszcza kulkurę parkowania hahaha
eMeNeSy lecą w kulki
eMeNeSy lecą w kulki 19.05.2019, 11:48
Mistrz Ulrich von Jungingen szukał dziewic u Juranda ze Swochowa , ale zdębiał bo przekonał się że to lipa.
:)
:) 19.05.2019, 12:35
raczej paździerz...
Przypadek?  Nie sądzę :-)
Przypadek? Nie sądzę :-) 18.05.2019, 11:17
Gdy zniknął maciuś wykopany z Lubanowa objawił się nam ajwaj obrzezany z Bartkowa.
pytanie
pytanie 18.05.2019, 12:22
Ten od Elu?
Fakt
Fakt 18.05.2019, 10:12
Cham z nabytą inteligencją,a słoma w brudnych butach
mieszkaniec Gryfina
mieszkaniec Gryfina 18.05.2019, 08:43
Seweryn niczego nie nauczył się od Piłata. Poprzednik zawsze dla zaproszonych gości miał miejsca na parkingu za urzędem. Teraz fajtłapy postawiły tam szlaban mimo że jest brama i wpuszczają tylko swoich klakierów. Nie pomyśleli, że zapraszając kogoś do siebie wypadałoby powiedzieć mu że może wjechać na urzędowe podwórko. Faktycznie u tej władzy z myśleniem na bakier. Do tego obrażać na dzień dobry zaproszonego do zwykłe chamstwo. W ten sposób Seweryn zamyka sobie i miastu wszystkie drzwi do współpracy.,które miał otwarte.
Kot
Kot 18.05.2019, 09:02
Może i dobrze. Wiemy do czego doprowadziły rządy śp. Piłata. Oczywiscie myślę tutaj o zadłużeniu.
tu rządzi kot....
tu rządzi kot.... 18.05.2019, 15:29
Tak - jak prymityw nie rozróżnia długu karcianego od kredytu na inwestycje - to HALĘ Z KOSZTORYSU ZA 9MN - BUDUJE ZA 18MLN (gdy inne samorządy sale gimnastyczne stawiają - dla SWOICH szkół za 3-5mln...
Fakt
Fakt 18.05.2019, 13:05
Czy ten zadymiony móżdżek może myśleć?
 Pikuś
Pikuś 18.05.2019, 11:25
Tępa pało. Więc przypomnę ci że Sawaryn za Burmistrza Piłata był przewodniczącym rady gminy, poza tym większość w radzie stanowili radni również od Sawaryna. I to rada jełopie podejmuje decyzje również o kredytach. Dobrze o tym wiesz. Opowiedz lepiej gdzie załatwiłeś prace przyszłej synowej. Napoleon.
Kot
Kot 18.05.2019, 18:25
Głąby tego nie ogarniają....to nie twoja wina pikuś taki już jesteś..
srutu tutu
srutu tutu 18.05.2019, 22:09
Poza atakiem sawaryniarze nie potrafią ani dyskutować, ani przyjmować krytyki nawet najmniejszej. Jaki pan, taki kram.
Sawaryn nie potrafił powstrzymać agresji, gdy eurodeputowany stwierdził FAKT - w dodatku na konferencji o potrzebach mieszkańców.

A burmistrz na problem parkingów? BĘDZIE OBWODNICA....
Dziki rajder
Dziki rajder 18.05.2019, 00:14
A co ze skateparkiem mój drogi redaktorze i burmistrzu?
De gustibus non est disputandum i preferencje też
De gustibus non est disputandum i preferencje też 19.05.2019, 00:42
Buty brązowe i on ma chyba czarne rajtuzy.
:):):)
:):):) 18.05.2019, 06:39
"skateparkiem" to nie wiem, ale "skarpetkami" - Spójrz na miny panów - ŚMIERDZĄ????
nabrałeś się, poważnie?
nabrałeś się, poważnie? 18.05.2019, 00:40
To tylko przedwyborcze obiecanki!
niestety
niestety 18.05.2019, 00:00
Smutne to.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.05.2019, 21:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

uczciwy człowiek
uczciwy człowiek 17.05.2019, 21:14
Nikotyński musi odejść!
uczciwość
uczciwość 17.05.2019, 22:31
Uczciwy człowieku – cały tercet jest taki sam. Sawaryn dobrał sobie wicków według swoich upodobań. Jaki pan, taki kram.
Pu pa
Pu pa 19.05.2019, 00:44
Raczej preferencji
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.05.2019, 21:23
szczera prawda i co zrobisz ha ha ah ty masz pochodzenie i ja nie mamy szans sanhedryn stawia na idiotów ha ha ah
taka prawda
taka prawda 17.05.2019, 22:03
Darek to ty!!!
Ujawnij w koncu prawdę...
Ujawnij w koncu prawdę... 17.05.2019, 21:45
Szlachetny młodzieńcze przedstaw nam się tutaj w końcu spod jakiego to herbu Ty jesteś? Czy dalej będziesz tu nas wszystkich trzymać w niepewności? Ten twój przydomek nic nam o korzeniach nie mów?! Nie rozpisuj się tylko za dużo...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.05.2019, 22:07
strony dziadka KLUZ hanower szchlahta niemiecka ha ah nie takie kundle jak wy ha możecie mi moze ha a ah herb pień dębu z trzema lisćmi ha ah ah
......
...... 18.05.2019, 08:29
kłamierz .w Hannoverze nie rodzą sie tacy idioci
Dziadek Adolf
Dziadek Adolf 18.05.2019, 00:56
spod herbu swastyki... ale debil z Ciebie!!! Szkoda, że twój dziadek Adolf nie został z drugiej strony Odry bo było by jednego cymbała mniej na mieście!!!! Wylecz te niemieckie kompleksy parówo i nie zaśmiecaj tego portalu!!!! Szkop Idiota!!!
górnik z chmur
górnik z chmur 17.05.2019, 18:29
ten wasz urmistrz to kmiot,,widac na foci burak i prostak a parkingi macie haniebne i projektowane przez idiote ,,widac przy fontanie i cukierni
górnik z czepina
górnik z czepina 17.05.2019, 21:05
weź ciepłą kąpiel-idioto!!!
Władek Kargul
Władek Kargul 17.05.2019, 14:23
Temat: Zaspokajanie potrzeb wspólnoty mieszkańców. Sawaryn o tych potrzebach: przyjeżdżajta wcześniej i się pokręćta jak na karuzelu...
Ot trafił nam się towar eksportowy....
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.05.2019, 12:31
https://youtu.be/6Ck7FhMM764 SMUTNA PRAWDA O POLINIE
Brzydko ........
Brzydko ........ 17.05.2019, 12:20
Buty oczywiście ma brązowe do granatowego garnituru. No co mam powiedzieć - kmiotek na wysokim stanowisku. To tak od pięciu lat tylko przeważnie buty ma brudne. Czy sekretarz delikatnie w cztery oczy nie potrafi mu zwrócić uwagi ? Kiedyś robiono szkolenia dla wysokich urzędników samorządowych . Prowadził to jakiś gość z urzędu wojewódzkiego. Kmiotki z wyboru uczyły się zasad ubioru, precedencji, porządku wieszania flag i zasiadania na zebraniach różnego typu, traktowania gości i postępowania z kobietami. Baaa ! Chodzenia po schodach, korytarzach itd. Teraz wiocha i chamstwo tryumfuje. Ja jestem zdania, że to coś po prostu się ma i żadne kursy kmiotka nie odmienią. Tak jak tego z brudnymi brązowymi butami do granatowych garniturów. Nikt tam się nie zna na savoir vivre ?
zbulwersowany
zbulwersowany 17.05.2019, 12:27
Wystarczy że ty się znasz :))) Byłaś na takim szkoleniu ? Coś widzę masz awersję na burmistrza :))) No ciekawe ciekawe z jakiego to powodu ??? Chyba nie tego co myślę :)))))
.......
....... 17.05.2019, 17:39
mogłabyś na czarno farbowana szmato mu te buty wyczyścić
do ........
do ........ 19.05.2019, 08:36
tak może pisać tylko facet,który nie lubi kobiet,bo nie potrafi z nimi nawet rozmawiać i żal mi takich ludzi
zaciekawiona
zaciekawiona 17.05.2019, 13:17
A o czym myślisz myśląc o awersji do burmistrza?
I co masz do powiedzenia o chamskim traktowaniu gości - których sam zaprosił?
alergia na... inne bajery
alergia na... inne bajery 17.05.2019, 17:02
Tak lekko licząc 49 % głosujących ma awersję na burmistrza plus ci oszukani tajnymi podwyżkami o kilkadziesiąt procent wprowadzonymi po wyborach głosami starej rady.
Plus mieszkańcy wiosek, którym naobiecywano i oszukano...
korektor
korektor 17.05.2019, 12:20
Wobec gościa użył swojej zasady kneblowania tych, którzy się władzy nie podobają, bo cos tam krytykują.
racja
racja 17.05.2019, 14:25
Zawsze tak agresywnie reaguje na najmniejszą krytykę czy niewygodne pytanie. Wicki również. Zapomniał, że to nie radny gminny a zaproszony gość – eurodeputowany.
I kultura powinna kazać mu się zamknąć. I powstrzymać swoja agresję i zastraszanie innych.
sokole oko
sokole oko 17.05.2019, 12:08
Jeszcze go kopie pod stołem!
skarpeta:)
skarpeta:) 17.05.2019, 13:19
raczej próbuje zagazować, sądząc po minach obu:)
odlot
odlot 17.05.2019, 12:02
Czy ktoś nadąża za tym panem, co mają miejsca parkingowe w centrum miasta z obwodnicą?

Zachowanie gospodarza względem gościa nie ma o czym dyskutować - ale co ma obwodnica?
Dobrze, że ma buty do pary
Dobrze, że ma buty do pary 17.05.2019, 20:33
No jak to co ? Przeca srutututu.
racja
racja 17.05.2019, 14:26
Skoro Sawaryn twierdzi, że od obwodnicy wzrośnie liczba miejsc parkingowych – to planuje odciąć i przerobić na 1000 miejsc parkingowych, o których kiedyś palnął?
alergia na... inne bajery
alergia na... inne bajery 17.05.2019, 17:05
Nie mam pojęcia, o co chodziło burmistrzowi z miejscami parkingowymi i obwodnicą - ale on tak się zachowuje, gdy go wściekną krytyczne uwagi...

Pozostałe