Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Noc świętojańska także w Gryfinie, tylko tydzień później

  • 24.06.2019, 14:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Noc świętojańska także w Gryfinie, tylko tydzień później
W piątek 28 czerwca 2019 r. odbędzie się VII Gryfińska Noc Świętojańska. Początek o godz. 18.00. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie, ul. Sportowa 3 (w pobliżu plaży nad Odrą).

W programie organizatorzy przewidują:

- występy Teatru Rozmaitości "Gwitajcie" ze Szczecina ze spektaklem pt.: "CHCECIE WIERZYĆ, CZY NIE CHCECIE, KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE". Teatr został założony przez szczecińskiego aktora oraz wokalisty, Jakuba Gwita.

- Malinowe Marzenia - animacje dla dzieci (brokatowe kwiaty na policzkach, skręcane baloniki dla dzieci, wróżby świętojańskie),

- występy kapeli ludowej "Macierzanka" z podgryfińskich Pacholąt,

- wspólne wyplatanie wianków, procesja na gryfińską plażę przy dźwiękach muzyki ludowej, wypuszczanie wianków

- wspólne ognisko z kiełbaskami od św. Jana.

Imprezę organizują Biblioteka Publiczna w Gryfinie, Gmina Gryfino, Gryfiński Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie. Sponsorem jest PGE GiEK S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.

Relację z ubiegłorocznej imprezy przeczytamy i obejrzymy zdjęcia tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/28626,czarowna-vi-gryfinska-noc-swietojanska

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 26.06.2019, 08:46
pogańskie obrzędy w katolickim gryfinie .Księżę dziekanie ,nie uchodzi ,nie uchodzi!!!!
Iwa
Iwa 25.06.2019, 18:25
Skąd w Gryfinie chamstwa ? jednak widać, że wiocha jednak przeważa.A może trzeba było się zabrać za robotę i coś zaproponować.
Syf i srutututu
Syf i srutututu 25.06.2019, 01:21
Tercet nie zdążył podobnie jak z ratownikami w Steklnie na plaży. Nie spodziewali się wakacji i lata. To u nich normalne.
kruk
kruk 24.06.2019, 21:58
Kto to widział,żeby noc kupały robić tydzień później. Śmiechu warte😂to zwykła impreza.
kalendarz gryfiński
kalendarz gryfiński 26.06.2019, 18:33
Boże Narodzenie w Gryfinie też tydzień póżniej?
Knagulec ,Gumowiec
Knagulec ,Gumowiec 24.06.2019, 21:01
Bede tam kukurydze łupał za winko
noc kuupy i  pały ha ha ha
noc kuupy i pały ha ha ha 24.06.2019, 18:48
juz nie bedzie kwiatu paproci ha ha ah ale zawsze może być noc kupały knagulec z pindolem będą kopać>>>>
Część komentarza usunięta. administrator
zniesmaczona
zniesmaczona 24.06.2019, 18:54
Czy musisz być taki wulgarny?
kwiat paproci ha ha ah
kwiat paproci ha ha ah 24.06.2019, 23:36
(...)
Antysemicki komentarz usunięty.
administrator
Raptus
Raptus 24.06.2019, 15:18
To już pacholęta zostały przejęte przez Gryfino?
farsa
farsa 25.06.2019, 18:50
przecież w widuchowej są na cenzurowanym..tam tylko lewacy, liberałowie i feministki od niedawna
zły
zły 24.06.2019, 14:54
"W pobliżu plaży" a w Gryfinie jest plaża ???? Bawcie się sami,bo dla siebie to robicie !
kalendarz gregoriański
kalendarz gregoriański 24.06.2019, 14:52
Tydzień później bo tu obowiązuje inny kalendarz. Wójtowski!

Pozostałe