Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Boomcyk zaprasza na koncert, ale nie w Gryfinie

  • 19.07.2019, 14:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Boomcyk zaprasza na koncert, ale nie w Gryfinie
Gryfinianin Kamil Kokot wystąpi dziś na Jarmarku Moryńskim. To artysta z Gryfina, który chyba ostatnio raczej nie cieszy się przychylnością władz Gryfina. Mimo że w zeszłym roku zagrał przed kilkutysięczną publicznością Dni Gryfina, to w tym roku w ogóle nie został zaproszony.

Początek koncertu Zespołu Boomcyk o godz. 19.45.

Co jeszcze podczas trzydniowej imprezy? Program znajdziemy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33075,rusza-jarmark-morynski-2019-program

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TK
TK 19.07.2019, 23:51
Dobry, żywiołowy koncert!
to jest ostatnie ostrzerzenie ha ha ah
to jest ostatnie ostrzerzenie ha ha ah 19.07.2019, 22:06
SŁYSZYCIE DZWONY DZIADKA HA AH AHA ps karma wraca i ja z nię wrócę ha ah ah 
KASZA *** KASZA  NIE WASZA  HA HA AH
KASZA *** KASZA NIE WASZA HA HA AH 19.07.2019, 22:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Orga izator
Orga izator 19.07.2019, 20:24
Boomcyk sie skonczyl albo nawet dobrze sie nie zaczął czyzby woda sodowa i gwiazdorskie wystepy sie skonczyly
tom
tom 19.07.2019, 19:35
Bumcyk to mają ci co tego słuchają.Wolał bym słuchać pijanego organisty niż tego hopla siupla tralala.Tego aż wstyd słuchać.Było może modna w latach 90 ale nie teraz.
ZEDOn
ZEDOn 19.07.2019, 17:18
A kiedy niedorajdy rozliczą Dni Gryfina. Czy to prawda, że starsza pani wzięła ok. 100 tysięcy ? Jak można trzy miesiące rozliczać taką imprezkę. W czym problem ? Liczyć nie umiecie ?
z Ferajny
z Ferajny 19.07.2019, 15:15
Widocznie nie należy do swoich.
Iciągleliczom ile wydali  a zaraz minie trzeci miesonc
Iciągleliczom ile wydali a zaraz minie trzeci miesonc 19.07.2019, 17:09
W Gryfinie na Boomcyka ni maja pinindzy i wywalili prawie 100 tysięcy na starszą panią z playbacku.
fałszerz
fałszerz 20.07.2019, 01:37
Gdyby to był chociaż dobry playback to byłoby pół biedy!
Do 15.15
Do 15.15 19.07.2019, 15:23
Hehehe do tych swoich należą kulturalni inaczej....

Pozostałe