Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rusza Jarmark Moryński 2019 - program

  • 19.07.2019, 10:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rusza Jarmark Moryński 2019 - program organizator
Dziś w piątek 19 lipca 2019 r. startuje trzydniowa impreza Festiwal Sportowo-Rekreacyjny JARMARK MORYŃSKI odbędzie się 19-21 lipca 2019 r. Na scenie pojawią się między innymi CLEO, FISHER, THE BEST4, BOOMCYK, DJ FAFIQ, DJ LOKUS. Dni miasta odbędą się tradycyjnie na terenie za murem przy ul. Akacjowej w Moryniu. Igryfino jest patronem medialnym imprezy. Poniżej przedstawiamy kolejny raz program tegorocznego Jarmarku Moryńskiego.

Oprócz wymienionych w leadzie gwiazd podczas festiwalu odbywać się będą turnieje sportowe i inne atrakcje.

 

Pełny program imprezy.

PIĄTEK 19.07.2019 r.

17:00 Prezentacje muzyczne solistów i zespołów MOK w Moryniu oraz zaproszonych gości

19:40 Oficjalne otwarcie Jarmarku Moryńskiego

19:45 Koncert zespołu BOOMCYK

21:00 Koncert zespołu FISHER

22:15 Zabawa – DJ LOKUS

 

SOBOTA 20.07.2019 r.

10:00 XX Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

11:45 DEKORACJA BIEGACZY I WRĘCZENIE NAGRÓD

UROCZYSTA GALA XX JUBILEUSZOWEGO BIEGU DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO

16:15 Blok zabaw dla dzieci oraz strefa sportowa z DAWIDEM KRZYŻOWSKIM - mistrzem polski piłkarskich trików

18:45 Pokazy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Moryniu

20:00 Koncert zespołu THE BEST4

21:30 Gwiazda wieczoru CLEO

23:00 LASER SHOW

23:15 ZABAWA DJ FAFIQ

 

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

 

19 lipca, godz. 16.30 - spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Morynia - Rybakówka

 

20 lipca, godz 13:00-17:00 - Jubileuszowa wystawa fotograficzna moryńskich biegów na przestrzeni lat 1999-2018.

20 lipca godz. 10:00 – 17:00 Strefa zdrowia – teren imprezy

20-21 lipca, godz. 9:00 - Otwarte zawody Tenisa Ziemnego – o Puchar dr. Christiana Friedriecha Kocha - kort tenisowy ul. Żeglarska

21 lipca, godz. 15:00 - spinningowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Morynia – Rybakówka

21 lipca, godz. 15:00 - Zawody Strzeleckie o Puchar im. Tadeusza Domaradzkiego - Strzelnica LOK „Dzik”.

 

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczestniczka
uczestniczka 21.07.2019, 00:59
Było super! Dziękuję organizatorom. I to mimo że dyskotekę burza rozwaliła
Żeglarz
Żeglarz 20.07.2019, 00:22
A regaty ?
fala
fala 20.07.2019, 01:29
To z innej okazji i w innym terminie.
Żeglarz
Żeglarz 20.07.2019, 15:59
A kiedy ?
morynianka
morynianka 19.07.2019, 21:27
A miało być tak pięknie, dmuchańce dla dzieci za darmo.
lewy
lewy 19.07.2019, 15:11
Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana. Jedziemy do AKWARIUM w Mieszkowicach....
cytat z filmu Miś
cytat z filmu Miś 20.07.2019, 01:33
Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana. Jedziemy do redakcji.
Postać: goniec
Opis: po wyjściu z baru Apis, udając, że był w restauracji Victoria.
morynianka
morynianka 19.07.2019, 21:29
A kto Was tu trzyma!!!!!!!!!!!!!!
smutna prawda o Gryfinie
smutna prawda o Gryfinie 19.07.2019, 12:54
A na nabrzeżu hula wiatr...
NaEBany
NaEBany 20.07.2019, 00:22
Będzie pijałka to i szkło będzie.
Organizator
Organizator 19.07.2019, 12:29
Zapewniam że będą bezpłatne serdecznie zapraszamy z Całymi Rodzinami
mama
mama 19.07.2019, 12:14
Dmuchańce dla dzieci będą płatne czy bezpłatne?

Pozostałe