Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Krzysztof Strzyżewski pojechał na ryby i zaginął

  • 04.08.2019, 22:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Krzysztof Strzyżewski pojechał na ryby i zaginął fot. dost.
Ostatni raz mężczyzna widziany był 3 sierpnia 2019 r. w godzinach ok 13-14 przy kanale Odry w Gozdowicach w regionie Mieszkowic. Wędkował.
Pan Tomasz - brat Krzysztofa Strzyżewskiego w jednym z komentarzy na igryfino tak relacjonuje wydarzenia:
 
Krzysiek wyjechał z domu ze Szczecina o 8.30. Na łowisku był około 10.00. O godz. 13.30 wysłał do bliskich zdjęcie dużego bolenia i to jest ostatni kontakt kogokolwiek z rodziny z Krzyśkiem.Nie odpowiada na telefony swoich dzieci i partnerki.
Godzina 21.45 - odbieram telefon (będąc w Rewalu z naszym młodszym bratem), iż Krzyśkowi stało się coś złego, bo nie ma z nim kontaktu i nie pojawił się na umówionych spotkaniach (w domu miał być maksymalnie o 17.00).
Ruszamy o 22.00 z Rewala, po drodze dzwonimy na 112, zabieramy z Dąbia narzeczoną Krzyśka (wie dokładnie gdzie go szukać, ponieważ wielokrotnie z nim była na tym łowisku).
Dojechaliśmy około 24.00 i jadąc polną drogą ,we mgle widzimy nad brzegiem rzeki auto. Pojechaliśmy w to miejsce - auto zamknięte, poniżej urwiska w kierunku wody wędka, plecak, akcesoria wędkarskie... 
W międzyczasie przyjeżdża patrol z Chojny i do 6.30 szukamy....o 7.00 jestem w Chojnie i składam oficjalne zawiadomienie (pisemne) o zaginięciu.
Wracamy do Szczecina po zapasowe kluczyki. Kiedy wròciliśmy do Starych Łysogórek, rozpoczęły się działania służb....
 
 
W okolicy Starych Łysogórek pracowało 7 zastępów Straży Pożarnej, w tym grupa wodno-nurkowa z JRG 3 ze Szczecina oraz trzy łodzie ratownicze z Morynia, Gryfina i Osinowa Dolnego. Ponadto w działanich poszukiwawczych udział wzięli strażcy z OSP Mieszkowice oraz Stare Łysogórki. Z powodu zapadającego zmroku akcję przerwano. 
 
Krzysztof Strzyżewski ze Szczecina, wiek 45 lat, wzrost ok 175 cm, szczupły, ciemne krótkie włosy, zarost na twarzy, na ramieniu tatuaże z imionami Wiktoria i Oliwier. Był ubrany jak na ryby - w wodery koloru zielonego i koszulkę koloru khaki. Ostatni raz widziany był 3 sierpnia 2019 r. w godzinach ok 13-14 przy kanale Odry w Gozdowicach w regionie Mieszkowic (wędkował). Bardzo prosimy o każdą nawet najdrobniejszą informację!
 
Kontakt do brata poszukiwanego - pana Tomasza: 695 985 108.
 
 
O zaginięciu wędkarza napisaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz Strzyżewski
Tomasz Strzyżewski 15.09.2019, 19:14
Witam wszystkich Państwa....dzisiaj ustawiliśmy trzy słupy z kołami ratunkowymi oraz profesjonalnymi linkami pływającymi ,aby w razie konieczności mogły pomóc tonącemu .....Za pośrednictwem portalu chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim Dobrym Ludziom ,którzy przyczynili się do naszego sukcesu.
Pragnę również prosić Czytających ,o poinformowanie mnie -za pośrednictwem tej strony lub sms-em - o wszystkich złych rzeczach ,które przytrafią się naszym instalacją .....
Ufam głęboko ,iż ta drobna rzecz skłoni do refleksji wszystkich tych ,którzy zbyt lekkomyślnie traktują nurt rwącej rzeki....
Cześć Pamięci Krzyśka !
Tomasz Strzyżewski
Tomasz Strzyżewski 10.08.2019, 13:58
W tych bardzo tragicznych dla mnie i mojej rodziny dniach ,dziękuję Państwu za słowa otuchy oraz wsparcia ,strata Krzyśka jest dla nas tak ciężkim przeżyciem ,że słowa nie są w stanie tego oddać .W związku z tymi wszystkim złymi doświadczeniami ,kieruję w Państwa kierunku gorący apel: ktokolwiek widział Krzysztofa w sobotę 3 sierpnia b.r. w godzinach 9.00-14.00 po drodze na łowisko ,na samym łowisku ,w okolicach rzeki -bardzo prosimy o kontakt na mój numer tel. 695985108 ,uzyskane informacje pozwolą nam odtworzyć ostatnie godziny życia Krzysia.....Pomóżcie ,proszę .
Wędkarz
Wędkarz 06.08.2019, 17:40
Już się odnalazł https://www.igryfino.pl/wiadom…
eMeNeSy lecą w kulki
eMeNeSy lecą w kulki 05.08.2019, 16:50
Zróbcie mu koniecznie sekcję zwłok. Jeżeli ma mikrourazy serca , takie 8mm nacięcia tkanek , to mógł paść ofiarą broni elektromagnetycznej. Nasi sąsiedzi zza miedzy posiadają takową. Pisałam w tej sprawie do MON ale odpisali, żeby w chwilach zagrożenia kontaktować się z policją. Ciekawa jestem czy zdążą wtedy przyjechać. Ja wiem kto to robi.
lecą w kulki
lecą w kulki 06.08.2019, 19:23
Nikotyna musi odejść!
pacjent z Tworek
pacjent z Tworek 06.08.2019, 17:43
Ja raczej podzielam pogląd Macierewicza o broni helowej albo termobarycznej a nawet o desancie abordażowym GRU.
Kodżak
Kodżak 06.08.2019, 19:49
A motyw?
Obcy z kurnika
Obcy z kurnika 06.08.2019, 14:02
Nie pomyliłeś broni do butelki czasem ???
Albo wytrzeźwiej .
dlatego juz nie jest ministrem
dlatego juz nie jest ministrem 06.08.2019, 19:22
https://youtu.be/3SWoOwVOB08
kondolencje
kondolencje 05.08.2019, 12:19
Trzymajcie się!!!
Nieważkość
Nieważkość 06.08.2019, 17:44
Czego ?
po co?
po co? 06.08.2019, 18:00
I po co drążysz?
Knagulec
Knagulec 05.08.2019, 11:17
k... ale numer co to sie dzieje wyrazy współczucia
katolik
katolik 05.08.2019, 10:56
Niech Pan przyjmie Go do Królestwa Niebieskiego.
Krzyżowiec
Krzyżowiec 06.08.2019, 17:46
Byłem na tym filmie. Nieźle mordowali tamtejsze ludy.
po co?
po co? 06.08.2019, 18:01
I po co robisz z tego krucjatę religijną?
M
M 05.08.2019, 10:19
Najszczersze wyrazy współczucia Panie Tomku.
Tomasz
Tomasz 05.08.2019, 09:45
.....niestety, przed kilkoma minutami otrzymałem tragiczną wiadomość. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia.Oby świat do ktòrego Odszedł Krzyś był lepszy od tego.
Marie
Marie 05.08.2019, 10:40
Serdeczne wyrazy współczucia dla Najbliższych...
Ewa
Ewa 05.08.2019, 10:10
Najszczersze wyrazy wspolczucia dla calej rodziny.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.08.2019, 08:50
niech brat pojedzie do człuchowa do krzysztofa jackowskiego lub do niego zadzwoni tel 506 180 440 życzę powodzenia
opcja
opcja 05.08.2019, 00:41
Jest też możliwość że wcale nie wszedł do wody...
Śpię już ale myślę
Śpię już ale myślę 05.08.2019, 00:37
Jeżeli były wyplycenia-wyspy piachu albo wyspy z kamieni to chciał z nich łapać i chciał przejść i wpad do nurtu a on ciasno płynie bo wyspy omija i jest mocniejszy-wizje miałem taką
J
J 05.08.2019, 09:32
Jakby chciał łapać z wyplyceń i wszedł do wody to zabrałby raczej wędkę ze sobą. Chyba, ze miał ich przy sobie więcej- rodzina pewnie wie.
sopel
sopel 05.08.2019, 00:29
Trzymam kciuki za powodzenie akcji.

Pozostałe