Po wędkarzu został tylko sprzęt i samochód

  • 04.08.2019, 12:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po wędkarzu został tylko sprzęt i samochód dost.
Trwają poszukiwania zaginionego wędkarza łowiącego w Odrze. Dziś 4 sierpnia 2019 r. służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Znaleziono tylko samochód oraz sprzęt wędkarski.

Poszukiwania wędkarza trwają w okolicach Gozdowic w gminie Mieszkowice. Zaginiony to 45-latek.

 

Aktualizacja:

Dziś 4 sierpnia wieczorem poszukiwania zostały przerwane. Jeśli będzie potrzeba to poszukiwania wznowione zostaną jutro rano.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz Strzyżewski
Tomasz Strzyżewski 15.09.2019, 19:20
Witam wszystkich Państwa....dzisiaj ustawiliśmy trzy słupy z kołami ratunkowymi oraz profesjonalnymi linkami pływającymi ,aby w razie konieczności mogły pomóc tonącemu .....Za pośrednictwem portalu chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim Dobrym Ludziom ,którzy przyczynili się do naszego sukcesu.
Pragnę również prosić Czytających ,o poinformowanie mnie -za pośrednictwem tej strony lub sms-em - o wszystkich złych rzeczach ,które przytrafią się naszym instalacją .....
Ufam głęboko ,iż ta drobna rzecz skłoni do refleksji wszystkich tych ,którzy zbyt lekkomyślnie traktują nurt rwącej rzeki....
Cześć Pamięci Krzyśka !
Tomasz Strzyżewski
Tomasz Strzyżewski 10.08.2019, 13:55
W tych bardzo tragicznych dla mnie i mojej rodziny dniach ,dziękuję Państwu za słowa otuchy oraz wsparcia ,strata Krzyśka jest dla nas tak ciężkim przeżyciem ,że słowa nie są w stanie tego oddać .W związku z tymi wszystkim złymi doświadczeniami ,kieruję w Państwa kierunku gorący apel: ktokolwiek widział Krzysztofa w sobotę 3 sierpnia b.r. w godzinach 9.00-14.00 po drodze na łowisko ,na samym łowisku ,w okolicach rzeki -bardzo prosimy o kontakt na mój numer tel. 695985108 ,uzyskane informacje pozwolą nam odtworzyć ostatnie godziny życia Krzysia.....Pomóżcie ,proszę .
Paulina
Paulina 08.08.2019, 23:46
Wyrazy współczucia, to straszne że ludzie tak szybko od nas odchodzą..
Beata i Zdziniu
Beata i Zdziniu 05.08.2019, 21:16
Tomku najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i Najbliższych [*]
Tomasz
Tomasz 05.08.2019, 14:42
Dziękuję Państwu za wyrazy współczucia...w związku z tą tragedią nasunała się nam taka refleksja : odcinek rzeki Odry ,gdzie utonął Krzysiek jest od wielu lat bardzo chętnie odwiedzany przez miłośników wędkowania ....przy rzece powinny znajdować się najprostsze sprzęty ratunkowe : słupek ,na ktòrym jest zawieszone koło ratunkowe z linką przymocowaną do niego....gdyby w razie konieczności ktokolwiek rzucił koło tonącemu....kto ratuje jedno życie- ratuje cały świat; stąd mój apel : każdy z uczestników ceremoni pogrzebowej mojego Brata, niech wyrazi swój hołd Krzyśkowi nie kwiatami ,ale datkiem do ustawionej skarbonki ,środki przeznaczymy na zakup i ustawienie słupków z kołami.Pogrążoni w żałobie ,rodzina i przyjaciele.
Natalia
Natalia 05.08.2019, 12:38
Wspolczuje z calego serca :(
Kamila
Kamila 05.08.2019, 12:34
Bardzo mi przykro.
A
A 05.08.2019, 10:08
Najszczersze kondolencje dla pana i całej rodziny ! Niech spoczywa w spokoju !
Tomasz
Tomasz 05.08.2019, 10:02
....znaleziono ciało mojego Brata....
A
A 05.08.2019, 09:58
Panie Tomaszu co się dzieje???
Tomasz
Tomasz 05.08.2019, 09:50
....niestety ,kilka minut temu dostałem tragiczną wiadomość....Krzyś wędkuje już na niebieskich oceanach...nigdy Cię nie zapomnę Kochany Bracie ....oby tam było lepiej niż tu....
Z
Z 05.08.2019, 09:59
Przykro nam bardzo . Proszę przyjąć wyrazy współczucia :(
Dawid
Dawid 05.08.2019, 09:24
Tomek trzymay kciuki zeby z Kolczykiem bylo wszystko okey
Tomasz
Tomasz 05.08.2019, 08:43
Dzień dobry, Pani/Panu "M"....jest kilka wątkòw ,ktòre sprawdzam; dziękuję za słowa otuchy i wsparcie,pozdrawiam ciepło.
M
M 05.08.2019, 08:26
Panie Tomku czy coś wiadomo? Dalej jestem dobrej myśli że wszystko się skończy dobrze
Tomasz
Tomasz 04.08.2019, 23:31
Dziękuję Pani Gryfinianko...niestety sam natomiast usiłujemy dotrzeć do wszystkich.Pozdrawiam serdecznie.
Gryfinianka
Gryfinianka 04.08.2019, 23:24
Proszę być dobrej mysli! Pomodle sie by pan Kdzysztof sie odnalazl caly i zdrowy! Czy sam byl na tym polowie ? Moze okoliczni wedlarze cos zauwazyli.
Tomasz
Tomasz 04.08.2019, 23:16
Dziękuję Pani/Panu "M",niestety ....cisza.
M
M 04.08.2019, 23:08
Nadal nic nie wiadomo? MODLĘ SIĘ BY TO SIĘ SKOŃCZYŁO SZCZĘŚLIWIE
Tomasz
Tomasz 04.08.2019, 22:48
....bo chodzi o to Pani/Panie "A" ,że to jest jeden z dwòjki moich przyjaciòł ...a szczęśliwie się złożyło, iż też brat.Dziękuję za miłe słowa.
A
A 04.08.2019, 22:32