Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu

  • 10.09.2019, 11:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu
To była zwykła kontrola drogowa. Po zatrzymaniu samochodu marki Volkswagen Caddy od razu było widać, że kierowca jest nietrzeźwy. 45-latek został zatrzymany w Żabnicy przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Miał - jak podaje policja - 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek 9 września 2019 r. w podgryfińskiej miejscowości Żabnica.

45-latek czeka teraz na decyzję sądu w swojej sprawie. Policja zatrzymała mu na razie prawo jazdy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszek & pszemo ciota  z przymurza gryfino ha ha ah
tomaszek & pszemo ciota z przymurza gryfino ha ha ah 10.09.2019, 18:21
oj szukacie dojścia do mnie ha ha ah ku rwy za wszelką cenę ha ha ah ps a kuternoga też bierze w tym udział ha ha ah aha ten wasz ***ew zamiast kurzej łapki ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.09.2019, 17:58
widzę ku rwy ze uderzacie po bocznych flankach ahah ah tomaszek cioto gryfińska ty nasz deweloperze wyśle cie w kosmos ale bez rakiety ha ha ah pozdrów baletnicę ze spalonego teatru ha ah ah i ***a baszaka waszego parobka ha ha ah
sami swoi
sami swoi 10.09.2019, 17:08
Kargule i Pawlaki!
POZDRAWIAM AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
POZDRAWIAM AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.09.2019, 18:40
ale was tak od pniewa po gryfino ha ha ah ta wsza interwencja jest rejstrowana tak jak i wy w swoich domach ha ha ah ah na tym to polega ha ah ah pniewo i gryfino z lokalizacją co do centymetra ha ha ah PS TĘ DWÓJKE ORAZ POTEM TĘ TRÓJKĘ HA HA AH
 tempe hoje ha ha ah
tempe hoje ha ha ah 10.09.2019, 18:54
A WIECIE JAK JESTESCIE REJSTROWANI HA HA AH POLICYJNE CIOTY każda wasza broń ma lokalizację ha ha ah tak że dalej se jezdzijcie do domu na obiad ah ha ah
wnuk wieczorka ha ah ah  to ja
wnuk wieczorka ha ah ah to ja 10.09.2019, 18:08
a co policyjne cioty przekupił was deweloper tomaszek z krzywym ryjem ha ha ha ah ja mam izraelski program poszukiwawczy mnie mnikt nie namierzy ah ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.09.2019, 17:22
a co byliście sami swoi na tej dzisiejszej interwencjii co graty wynosił żonka go pod***a
...
... 11.09.2019, 02:08
kto ci takich glupst naopowiadal hahahah
przelicznik
przelicznik 10.09.2019, 15:26
4 piwa!
i macie efekt  jest w gazecie
i macie efekt jest w gazecie 10.09.2019, 17:39
3 piwka na czczo po pracy wyjazd po fajki dureń się załamał i szuka wszędzie winnych tylko nie zdaje sobie sprawy że mój telefon jest na podsłuchu ha ha ah i lokalizowany co do centymetra znajomości ze mna mogą ludzi gubić i pogrążać tak ta prostytutka wieczorek mnie nie trawi i ten ich judeosatanistycznu byrdel w ABW szczecin pozdrawiam cioty macie plus za technikę operacyjna ha ha ah bo to pustak jest ha ah ah
...
... 10.09.2019, 16:09
Skąd to niby możesz wiedzieć
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.09.2019, 17:20
bo go znam idiotę
ops
ops 10.09.2019, 14:18
znowu krzysiu z marwic??
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.09.2019, 13:50
MUSI SIĘ POWOŁAĆ NA SYGNATURE AKT SPRAWY RADNEGO KOZAKIEWICZA TO NIC MU NIE GROZI ART 32 KONSTYTUCJI RP
sufit
sufit 10.09.2019, 15:50
Właśnie jak zakończyła się sprawa nietrzeźwego radnego, który jechał samochodem i złapała go policja?
do sufitu
do sufitu 10.09.2019, 16:32
Nijak. wisi w powietrzu, a profity są naucza w szkołach BRD, prawa jazdy też nie stracił.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.09.2019, 16:31
rozmyła się w *** burdelu ha ha ah
pogromca ajwajów bez jajów
pogromca ajwajów bez jajów 10.09.2019, 15:09
AJWAJ legitymacja partyjna PZPR chyba tobie rozum wyżarła. Zawsze, gdy coś napiszesz, to mój pies ma biegunkę. Wy też tak macie?

apteka wieczorka  ha ha ah
apteka wieczorka ha ha ah 10.09.2019, 16:07
podaj mu smektę ponoć dobra na ***zke ha ha ah
Ewelina
Ewelina 10.09.2019, 13:35
Kogo to obchodzi !!!
do blondynki
do blondynki 10.09.2019, 15:27
Jak cię -jak przejedzie na pasach to już nie będzie. Chyba, twoją rodzinę jak już ci pogrzeb zorganizuje.
i smekta   dla pogromcy ha ha ah
i smekta dla pogromcy ha ha ah 10.09.2019, 16:11
tak jak kozakiewicz trzeba podać do publicznej wiadomosci sygnaturę akt tego opoja niech reszta bedzie równa z tym równiejszym lachojebem koszernych pseudo elit gryfina ha ha ah

Pozostałe