Gryfino zakorkowane. Znamy przyczynę

  • 11.09.2019, 15:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfino zakorkowane. Znamy przyczynę Wykopy na ul. Łużyckiej koło sklepu Lidl.
Od kilku godzin ciężko przejechać ulicą Łużycką w Gryfinie. Zator drogowy sięga już centrum i wjazdu od strony elektrowni i od Pniewa. Miasto jest zakorkowane.

Stan ulicy Łużyckiej powoduje, że często jest ona zakorkowana, zwłaszcza w godzinach porannych czy popołudniowych. Do tego dochodzą jeszcze prace prowadzone na pasie jezdni. 

Policja oficjalnie uz radzi jechać przez Bartkowo lub Żórawki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel 13.09.2019, 12:09
Tak będzie wyglądać Polska jak PiS wygra wybory. Ulica Łużycka to wzorzec niegospodarności i lekceważenia społeczeństwa jakie fundują społeczeństwu rządy PiS. W pażdzierniku miną cztery lata od rozpoczęcia remontu ul. Łużyckiej, a końca robót nie widać.Zna ktoś oficjalny termin zakończenia prac ? jest jakiś organ kontrolny ?
Czy w umowie zapisane są kary umowne dla wykonawców związane z niedotrzymaniem terminów prac ?
Musi być jakiś winny tego burdelu. Kim on jest ? Dziwne, że posłowie opozycyjni do PiS nie zainteresują się tym remontem ? pewnie też są w tym umoczeni.
Dlaczego samorządowcy, politycy, nie walczyli i nie walczą aby drogę krajową 31 puścić nowym śladem i wyprowadzić ruch tranzytowy z dolnej części Gryfina. Najpierw powinna zbudowan być nowa droga , a potem remont Łużyckiej.
Ulica Łużycka powinna stać się drogą lokalną. Czy radni miejscy w planie zagospodarowania miasta zabezpieczyli grunty pod budowę drogi przez Górkę, czy raczej byli zajęci wykupem działek, aby je później korzystnie sprzedać pod budowę drogi ?
Gdyby faktycznie PiS wywiazał się z obietnicy budowy nowych bloków energetycznych w Dolnej Odrze, to nastąpi wzmożony ruch wielkich samochodów ciężarowych i całkowity paraliż komunikacyjny miasta. Brał to ktoś pod uwagę ? nowo wyremontowana droga zostanie znowu zniszczona. Ulica Łużycka na odcinku od Straży Pożarnej do ul. Czechosłowackiej powinna być dla pojazdów do 3,5T z wyłączeniem pojazdów dostawczych i komunikacji miejskiej. Tym bardziej ,że w bydynkach stojacych wzdłuż ulicy zaczynają pękać ściany.
Przechodzen
Przechodzen 12.09.2019, 15:41
Nie narzekać swołocz !! Na pieszo będziecie szybciej. Siedzicie w tym samochodach pierdzicie w fotel i tylko narzekać potraficie a robić ni ma komu
korek w dopie mnietka  ha ha ah
korek w dopie mnietka ha ha ah 12.09.2019, 13:57
czy najstarszy mieszkaniec tego jude burdelu pamięta jeszcze rok bez remontu łuzyckiej ha ha ah
lucynka
lucynka 12.09.2019, 12:43
czy dzisiaj ktos bedzie kierowal ruchem? Godzine w korku, nie usmiecha mi sie a zlobki i przedszkola zamykaja o 16.30!!
czarnowidztwo łużyckie
czarnowidztwo łużyckie 12.09.2019, 10:57
I dziś od rana dziura i od nowa Polska Ludowa!
Srutututu
Srutututu 12.09.2019, 09:56
Poleciałem nurkować na Seszele. Nic nie słyszę pod wodą.
korek
korek 12.09.2019, 09:30
Nikotyński musi odejść !
Niech Seweryn wydali z siebie  komunikat
Niech Seweryn wydali z siebie komunikat 12.09.2019, 02:46
Naprawiają pewnie nowo wybudowany ciepłociąg i na dodatek po 10 dniowym przeglądzie konserwacyjnym. Nawet ciepłociąg tego nie wytrzymał.
KOMUNIKAT
KOMUNIKAT 12.09.2019, 02:49
Srutututu
z powodu nieobecności
z powodu nieobecności 12.09.2019, 07:17
podpisał: srututelek
Znowu Burłacy na Łużyciej
Znowu Burłacy na Łużyciej 11.09.2019, 23:23
Polskie drogi
- Co musi się zmienić, żeby polskie drogi spełniały wymogi europejskie?
- Wymogi europejskie.
potrzeba gospodarza
potrzeba gospodarza 12.09.2019, 00:20
Wystarczy wyjechać z Gryfina. Choćby w stronę Wełtynia!
zgr-edo
zgr-edo 11.09.2019, 22:55
Znacie przyczynę tego komunikacyjnego paraliżu, więc dlaczego tego nie ujawniacie ? Czy tym kilkuletnim remontem ul. Łużyckiej nie powinna w końcu zainteresować się z urzędu Prokuratura, albo NIK ?
Allo
Allo 11.09.2019, 20:20
Drzewa wyrżnięte, obwodnicy jak nie było tak nie ma, braki w dostawie wody 10 dni i jeszcze dziury i roboty na Łuzyckiej, korki, niebezpiecznie ale ważne że hala gigant się buduje w środku miasta.
kwiatek do kożucha
kwiatek do kożucha 12.09.2019, 07:19
ta sala w środku miasta kosztuje kilka razy więcej, niż normalne samorządy płacą za sale gimnastyczne dla SWOICH szkół
dygresja o hałasie w mieście
dygresja o hałasie w mieście 11.09.2019, 23:01
Nikoteński musi odejść!
Pomysłowy Dobromir
Pomysłowy Dobromir 11.09.2019, 22:47
Trzeba im zafundować korkociąg!
pompon
pompon 11.09.2019, 19:21
Kiedyś Sawaryn jako opozycyjny radny by krzyczał: gdzie jest gospodarz tej gminy?!
Właśnie gdzie?
Do pompona
Do pompona 11.09.2019, 21:17
Na urlopie jest Sawaryn, znowu na kolejnym urlopie .
Chcieliście to macie tego burmiszcza
dożywotni
dożywotni 11.09.2019, 22:21
Nikotyński musi odejść na urlop!
oszust
oszust 11.09.2019, 19:18
Zapytajcie Sawaryna bo to on o Łużyckiej podpisywał umowę.
ed
ed 11.09.2019, 18:53
No wiecie, akurat w zimnym tygodniu remontu było święto firmy więc w 4 dni po 8 godzi nie wyrobili się.
żadna nowość
żadna nowość 11.09.2019, 17:42
Przecież w kilku miejscach rozkopują ciepłociąg to wiadomo że korki muszą być!
kier
kier 11.09.2019, 17:03
Łużycka w Gryfinie jest porażającą wizytówką tego miasta.
bułka
bułka 11.09.2019, 17:24
To wizytówka sprawowanej władzy przez tercet z Sawarynem w składzie (bo przecież nie na czele).
droga przez mękę
droga przez mękę 11.09.2019, 16:34
Niekotyński musi odejść!
PNIE EWO
PNIE EWO 11.09.2019, 17:43
Po wertepach przez Łużycką!
to szaleniec
to szaleniec 11.09.2019, 16:32
Armagedon to dopiero będzie jak sklep otworzą. Czy jest jakiś planista tego miasta?
trzeźwym okiem
trzeźwym okiem 11.09.2019, 17:24
Jeśli jest to chyba bardzo pijany!
extra
extra 11.09.2019, 16:29
a jaka tym razem przyczyna dziury? i na jak długo dziura zaplanowana?
pewnikiem
pewnikiem 11.09.2019, 16:31
Zasypują pomysły Sawaryna na obwodnice ulicą Słoneczną!
partacz
partacz 11.09.2019, 16:12
Przewodniczący Sawaryn radził burmistrzowi Piłatowi by obwodnicę miasta poprowadzić ulica Słoneczną. Co pan zrobił panie Sawaryn z tym swoim pomysłem?

Pozostałe