Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Panie burmistrzu, trzeba posprzątać cmentarz po koncercie

  • 16.09.2019, 22:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Panie burmistrzu, trzeba posprzątać cmentarz po koncercie
-Jedźcie na cmentarz wojenny i zobaczcie jaki tam nieporządek po tej sobotniej imprezie – dostaliśmy sygnał z południa powiatu. Na drugi dzień po koncercie zorganizowanym na cmentarzu wojennym w Starych Łysogórkach były tam nie tylko śmieci, ale niektóre fragmenty nekropolii wyglądały niczym dewastacja. Straty to skutek zaniedbania wynikającego z zorganizowania koncertu na cmentarzu.

Oprócz butelek, śrub, taśm i połamanych kwiatów, zadeptanych grobów (ślady) są jeszcze uszkodzenia kostki. A to niebezpieczne. Jakie są straty, można obejrzeć na zdjęciach w fotogalerii. Więc burmistrz, jako gospodarz miejsca, po takiej imprezie powinien jak najszybciej zabezpieczyć teren. Stąd prośba, jak w tytule.

O imprezie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33736,koncert-na-cmentarzu-wojennym-foto-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.09.2019, 22:35
Szkoda wielka że nikt nie wpadł na pomysł żeby podziękować organizatorom
dokładnie
dokładnie 17.09.2019, 23:43
Powinien to zrobić prokurator w urzędzie!
kopetencje
kopetencje 17.09.2019, 19:51
Za sprzątanie ma płacone komunalka a nimi steruje burmistrz Salwa. Do nich zgłaszajcie pretensje bo oni za to biora pieniądze.
miotła
miotła 17.09.2019, 19:38
mieszkowickie filipinki niech sprzataja
szatynka
szatynka 17.09.2019, 16:08
Alkohol był w butelkach? A skąd o tym wiesz oburzony? Wąchałeś?
wąchacz
wąchacz 17.09.2019, 19:36
Wąchałeś? Niby co? twoje zardzewiale gacie?
No no
No no 17.09.2019, 15:22
Mam nadzieje że to ostatni raz, jak nie to następnym razem z kapcia będziecie wracać.over
Miecho
Miecho 17.09.2019, 14:53
A leniwa kotka ociąga się. Niech idzie z pierwszą brygadą.
bileter
bileter 17.09.2019, 19:52
A co Kotowicz ma do tego opócz tego że usiadła w piewszym rzędzie?
fakty mówią same za siebie
fakty mówią same za siebie 17.09.2019, 13:39
Z faktami nie ma co dyskutować. Zostawili po sobie śmieci. Kostka w kilku miejscach zagraża życiu i zdrowiu. Jak do kogoś takie argumenty nie przemiawiają, to ma kłopoty z logicznym myśleniem.
Tadeusz
Tadeusz 17.09.2019, 12:57
Taka ruchoma kostka na rogu, jedna i druga, to może być zagrożenie zdrowia i życia. Ruszcie tyłki zanim coś się tam stanie!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.09.2019, 23:00
Piekny koncert i oprawa artystyczna a tu nic tylko krytyka,chyba autorzy tych postów nie byli na koncercie patriotycznym tylko szukali śmieci i obluzowanych kostek
Sławek
Sławek 18.09.2019, 10:10
Może i tak, ale to nie jest artykuł o koncercie tylko o dewastacji jaką można obejrzeć po. I przyznam że jestem zszokowany, to co widzę na zdjęciach. Strach jechać aby nie złamać nogi.
wandalizm
wandalizm 17.09.2019, 12:54
Hunowie wpadli i poniszczyli.
GG
GG 17.09.2019, 15:16
Może być, albo ich parobki.
koncertowo
koncertowo 17.09.2019, 12:25
Niketeński musi odejść!
Endriu
Endriu 17.09.2019, 18:25
Razem z kotką?
Wściekła
Wściekła 17.09.2019, 12:06
Tu nie chodzi o burmistrza ani o organizatorów, ale o samych gości będących na cmentarzu tego wieczoru, tu przemawia przez nich chamstwo brak kultury nie potrafią się zachować w takim miejscu, wstyd i hańba! W domu też gdzie stanie tam nasra? tfuu psia mac a za ryj trzeba było wziąć po koncercie i niech by zostawili po sobie porządek! Wstyd, wstyd jeszcze raz wstyd! Dla tych którzy byli na koncercie, zwykła cholota a nie melomani 😵😵😵😵
gość
gość 17.09.2019, 12:32
Wyszedłem podczas koncertu i było tak ciemno,że wdepnąłem chyba na rabatkę. Ale naprawdę nic nie widziałem. Przed koncertem też było tam ciemno i człowiek pod nogami nic prawie nie widział. Przepraszam jeśli narozrabiałem.
kostel
kostel 17.09.2019, 10:23
Dewastacja to już raczej sprawa dla prokuratora.
smutek i żal
smutek i żal 17.09.2019, 09:50
Andrzeju pakuj się bo twoje pomysły na rządzenie gminą się skończyły wraz z poronionymi pomysłami!
Syn weterana
Syn weterana 17.09.2019, 11:02
Kotka szkodzi i …..
stop geriatrii
stop geriatrii 17.09.2019, 13:28
A Konstanty Michałowski zadaje się nic z tego nie rozumieć. Bidulek jak stay socjalista namawia do czynu społecznego.
Night mistress...
Night mistress... 17.09.2019, 08:56
Andrzeju.... jak ci na imie? Andzeju... jak na imie masz?
gm
gm 17.09.2019, 07:32
Podłość bez granic. Redaktorku nie wysilaj się w ten sposób. Robisz z igły widły. Jak masz awersje do Gminy Mieszkowice to się tutaj nie pojawiaj bo nie jesteś mile widziany. Hejtować redaktorkowi nie wypada.
załamana
załamana 17.09.2019, 09:51
Trzeba odróżnić krytykę od hejtu. Ja tu nienawiści (hejtu) nie widzę. Widzę natomiast twarde dowody i jestem w szoku jak można było do tego doprowadzić.
staryczlowiekimorze
staryczlowiekimorze 17.09.2019, 09:21
A co ?! Nie widać ze został bałagan?? ślepy jesteś? A ty jak masz problem do Gryfina to nie przejeżdżaj nawet przez to miasto i sie nie pokazuj ! Bo nie jesteś mile widziany !! xd
ja
ja 17.09.2019, 06:30
a organizator imprezy nie powinien był posprzątać ? dlaczego burmistrz ze społecznych pieniędzy?
ćmok
ćmok 17.09.2019, 10:02
Jak tak to był organizatorem, pchał się na afisz, przemawiał, a tak to organizatorzy? Wstydu człowieku nie masz aby się teraz chować za plecy.
Oburzony
Oburzony 17.09.2019, 00:55
Po 74 latach polscy patrioci zdemolowali cmentarz. Ot pierwsza brygada Piłsudskiego dziada. Te butelki po wódce . Zatrważające. Opcja armii wam nie pasowała ? To było pojechać do Bandery.
miejscowy
miejscowy 16.09.2019, 23:53
 Tęgi człowiek chce kimś być, mierny za coś uchodzić; pierwszy szuka prawdy, drugi przyjaciół.
wstyd!
wstyd! 16.09.2019, 23:16
To się musiało tak skończyć, bo to po prostu nieodpowiednie miejsce na zabawę.
meches
meches 17.09.2019, 10:26
Myśleli że scenę to można zaistalować w powietrzu i nie trzeba nic wbijać nic mocować. A tam groby dookoła i pomnik. Coś musiało pęknąć.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.09.2019, 22:40
Najlepiej krytykować
GG
GG 16.09.2019, 23:40
Dokładnie tak, zgadzam się w 160% .aha przegumować zapobiegawczo i luz.over
CMKM
CMKM 16.09.2019, 23:03
Zwykłe niedopatrzenie.
tak to widzę
tak to widzę 17.09.2019, 12:33
Raczej głupota!

Pozostałe