Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Koncert na cmentarzu wojennym [FOTO, WIDEO]

  • 15.09.2019, 19:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koncert na cmentarzu wojennym [FOTO, WIDEO]
Byłem. Widziałem. Koncert dobry. Iluminacje zimne. Słowne wstawki, jak na szkolnym apelu. Miejsce - moim zdaniem - nieodpowiednie.

Koncert odbył się 14 września 2019 r. na siekierkowskim cmentarzu wojennym 1 Armii Wojska Polskiego w Starych Łysogórkach.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania fragmentów koncertu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

O imprezie pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33723,kontrowersyjny-pomysl-imprezy-na-cmentarzu-wojennym

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obecny
obecny 16.09.2019, 19:55
Byłem, słuchałem, utwory w dobrej aranżacji, iluminacje skromne ale barwach narodowych. Dla przypomnienia - koncert wybrali w głosowaniu internauci z regionu z wielu innych propozycji i dlatego internetowi krytykanci koncertu mogą się wykazać inicjatywą, zorganizować coś lepszego i innym miejscu i czasie - jeśli potrafią to zrobić i ktoś na to zagłosuje.
uważam, że
uważam, że 16.09.2019, 13:16
To jest kpina z pamięci o tych żołnierzach!
fan piosenek wojskowych
fan piosenek wojskowych 16.09.2019, 10:19
tragedia, maszerują strzelcy na cmentarzu......to już nie mają gdzie śpiewać? to ma być pamięć o zmarłych?
repertuar
repertuar 16.09.2019, 19:36
Śpiewali tak żeby im wesoło w grobach było.
K.
K. 16.09.2019, 09:26
Głupku logo igryfino było na plakacie zapowiadającym imprezę.
memento mori
memento mori 16.09.2019, 08:42
Niestety moi drodzy. Czy wam sie to podoba czy nie cmentarze są dla nas, dla żywych... póki co żywych... skoro spiewa tam ksiądz moze tez zagrać skrzypek...
muzyk
muzyk 16.09.2019, 10:16
ksiądz się modli na cnmentarzu, a skrzypek niech zostanie w filharmonii lub "na dachu"....są do tego miejsca, nawet eleganckie stodoły, promenady ale nie cmentarze.....to skrzypek zdesperowany nie ma gdzie szukać odbiorcy?
mm
mm 16.09.2019, 13:00
ksiądz sie modli skrzypek gra, a zdesperowany ty jestes ze nie masz co z czasem zrobic
moher
moher 16.09.2019, 09:09
Niestety moi drodzy. Czy wam sie to podoba czy nie koscioły są dla nas, dla żywych... póki co żywych... skoro spiewa tam ksiądz moze tez zagrać Black Sabbath...albo Metalica.....
mm
mm 16.09.2019, 13:01
byłoby wspaniale i bez fałszów
wszystko ma swoje miejsce i czas
wszystko ma swoje miejsce i czas 16.09.2019, 12:12
to chyba nie wiesz do czego są kościoły i cmentarze....filharmonia też jest dla żywych, pójdziesz tam z metalicą? albo inaczej -czy oni Cię wpuszczą do filharmonii z Black Sabbath albo metalicą? -nie sądzę. Muzea też są dla żywych -wpuszczą Cię z każdą muzyką? są odpowiednie miejsca i odpowiednie do nich zachowania
mm
mm 16.09.2019, 13:01
spiecie d.. jest w tym kraju
Malik
Malik 16.09.2019, 09:29
Cmentarz nie jest kościołem.
nowy myk
nowy myk 16.09.2019, 00:45
Wojenny Cmentarz Rozrywki - atrakcja gminy Mieszkowice unikalna w skali cywilizowanego świata!
mieszkaniec
mieszkaniec 16.09.2019, 10:14
brakuje im pomysłów, to zrobili rozrywkę z cmentarza, ciekawe czyj to pomysł?
Dracula z Karpat Cedyńskich
Dracula z Karpat Cedyńskich 16.09.2019, 00:42
Pośrednio można wyczytać z tego forum myśl, że najbardziej bać się trzeba na cmentarzach ŻYWYCH!
Szczeci
Szczeci 15.09.2019, 23:51
Pani czytałą dobrze, ale ten pan ma wyraźną wadę wymowy i mówił niewyraźnie a w dodatku niestarannie.
.
. 15.09.2019, 23:32
Pięknie
kodex
kodex 15.09.2019, 22:36
To zbezcześcili czy nie?
mundur
mundur 15.09.2019, 22:31
A żołnierze jak słuchali! Na baczność!
tomek
tomek 15.09.2019, 21:56
ale przy! to ok?
pamiętajcie
pamiętajcie 15.09.2019, 20:44
Na grobach się nie bawimy!
hm
hm 15.09.2019, 23:07
Chyba co innego koncert muzyki klasycznej, a wiejska potupawa z disco polo?
radna
radna 16.09.2019, 10:12
tak, to jednak uczta dla duszy człowieka a nie cześć i cisza dla zmarłych strasznie to wygląda na tle grobów, zero szacunku dla zmarłych, to koncert dla ludzi i reklama na czyjeś ego, zmarli nie tego potrzebują. a na koncerty są odpowiednie miejsca
hmm...
hmm... 15.09.2019, 23:13
To jednak nadal muzyka dla przyjemności czyli zabawa.
Chocz
Chocz 15.09.2019, 20:38
Czy dudniło?

Pozostałe