Stojak z narzędziami na cmentarzu

  • 03.11.2019, 14:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stojak z narzędziami na cmentarzu
Nie musisz zabierać ze sobą grabi, szczotki, haczki, wiadra, konewki czy łopatki. Wszystkie te przedmioty potrzebne do porządkowania mogił można pożyczyć bez opłat na kilku cmentarzach w powiecie gryfińskim. Stojaki z narzędziami na nakrepoliach w Chojnie, Piasku i Cedyni ufundowała rodzina państwa Bogdanowiczów.

Przy zamontowaniu stojaków pomogły lokalne zakłady gospodarki komunalnej.

Stojaki ustawione są np. przy kranach z wodą i specjalnie oznakowane, żeby nikt nie miał wątpliwości, że sprzęt można pożyczyć, ale też, że należy go zwrócić aby mogli skorzystać z niego inni.
 
Takie rozwiązanie chwalą mieszkańcy.
 
- To bardzo dobry pomysł. Nie trzeba już nosić tych narzędzi ze sobą. Wszystko, co jest potrzebne, znajdziemy na miejscu. Stojak funkcjonuje juz od dwóch lat i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni - mówi nam pan Karol, który użyczonym sprzętem porządkował grób na cedyńskim cmentarzu.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zarty
Zarty 04.11.2019, 12:24
Przecież w Cedyni co tam stoi nie nadaje się do niczego konewki dziurawe grabki bez trzonków i miotły też kto pisał te artykuł chyba tam był z 2 lata temu tam stoi sam złom
Konewka
Konewka 04.11.2019, 20:35
Ty masz chyba dziure w mózgu ...
he
he 04.11.2019, 20:42
Narkotyki robią swoje ;)
cedyniak
cedyniak 04.11.2019, 10:33
Dobra inicjatywa...zresztą nie jedyna za poprzedniego dyrektora zakładu, wiele się działo w zakładzie. A teraz to ….powrót do zacofania i do zasady nic nie mogę, nic nie da się zrobić!!!
hm
hm 04.11.2019, 09:58
Ciekawe jak długo potrwa, zanim jakieś patusy rozkradną...
Miejscowa
Miejscowa 04.11.2019, 08:19
Stojaki stoja juz 2 lata i funcjonuja bez problemu. Narzedzia sa w miare potrzeby sa dokladnane. Stojaki sa zrobione z pomyslem sa pratktyczne i estetyczne! Dziękujemy Panie Zbyszku.
aga
aga 03.11.2019, 22:21
w Lubiczu jest stojak na pojemniki na wodę brawo
Rinke
Rinke 03.11.2019, 20:27
Fajnie z tego co mi wiadomo jako pierwszy chyba w powiecie takie stojaki na konefki i narzędzia zrobil sołtys Piaseczno Robert Juchlke brawa za ten pomysł ktory poszedł na inne cmentarze .Brawo panie soltysie
O
O 03.11.2019, 19:18
Tylko żeby nie zaczeli teraz wykopywać wszystkich
Extra
Extra 03.11.2019, 18:51
Świetny pomysł. W Niemczech działa już od wielu lat. Mam nadzieję, że Polacy będą umieli uszanować tę bardzo fajną j przydatną inicjatywę.
Tutejszy
Tutejszy 03.11.2019, 17:49
Czemu portalik nie wiedział o tym przez dwa lata?
do lenia
do lenia 03.11.2019, 17:52
Bo ci się Sławiński nawet wyguglować nie chce.
makro
makro 03.11.2019, 17:32
Kapelusz z głowy!
diana
diana 03.11.2019, 15:36
super pomysł
okoń
okoń 03.11.2019, 14:52
Przecież napisali że na jednym z cmentarzy ten stojak jest już od 2 lat i wszystko jest ok.
Paweł
Paweł 03.11.2019, 14:44
Już to widzę jak ludzie będą zwracać grabie łopaty i konewki wystarczy,że człowiek schowa swoją konewkę za nagrobek a na następny dzień już śladu nie ma po konewce.
pol
pol 03.11.2019, 14:35
Myślę, że niestety nie będzie to poszanowane.

Pozostałe