Natura taką ilością kwiatów o tej porze zaskoczyła. Drugi raz zakwitła w tym roku

  • 18.11.2019, 08:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Natura taką ilością kwiatów o tej porze zaskoczyła. Drugi raz zakwitła w tym roku
Datury pokryte były kwiatami na przełomie sierpnia i września. W niedzielę zakwitły po raz kolejny. Posiadają 600-700 kwiatów łącznie z pękami - mówi pan Zbigniew Bogdanowicz z Cedyni. -Pogodę mamy nieco gorszą w tym roku niż w innych częściach Polski, jak np. za Wisłą, gdzie jest cieplej, ale cieszę się, że po 20 latach natura taką ilością kwiatów o tej porze zaskoczyła - dodaje pan Bogdanowicz i przesyła zdjęcia oraz filmik z kwiatami dookoła datury.

O daturach u państwa Bogdanowiczów pisaliśmy też swego czasu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/1113,pokazywano_ja_w_teleexpressie_tym_razem_znowu_zaskoczyla

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zenek
zenek 19.11.2019, 21:28
Znam miasta w Polsce np. na dolnym śląsku, gdzie taki duży krzak byłby tylko 1-en wieczór. Dlaczego, bo ćpuny by go obdarły z kwiatostanu i wywar robiły, a najlepiej ponoć w pełni księżyca. Skąd wiem - kolo mnie kiedyś poczęstował 1-szklanką i haluny straszne 6-8 godz. a przez kolejne 2-a dni wzrok traci ostrość. Nie polecam! To powinno być zakazane, a nie ganja!
Junkie
Junkie 20.11.2019, 00:56
Atropinka i oczka rozmazane
Junkie
Junkie 20.11.2019, 00:54
Bieluń lepszy, bo legalny :)
Junkie
Junkie 19.11.2019, 19:50
Wooo hoo hooo! Wiem do kogo uderzać po dobre ćpanie! Ja i moja żona będziemy w wniebowzięci, dosłownie! Będziemy lepiej latać po chmurach niż po LSD. :D :D
MAJA
MAJA 20.11.2019, 10:36
nie warto MARTO ;-) ;-)
nie przedawkuj
nie przedawkuj 19.11.2019, 21:46
Chyba ci się pomyliło z LGBT!
Deadboy
Deadboy 20.11.2019, 00:52
Akurat LGBT jest mniej szkodliwe niż homofobia i bieluń
jak to możliwe
jak to możliwe 18.11.2019, 22:13
No tak, daturę wielu ma na działkach i balkonach, roślina z Meksyku, ale jest halucynogenna i nikt nie zabrania, a konopie indyjskie za kilka gramów cie ukarac chcą!
Deadboy
Deadboy 19.11.2019, 19:47
Szczerze! Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy na temat roślin psychoaktywnych, mnie też to dziwi dlaczego akurat za gieta, czy drzewko na chacie masz problem. Tym bardziej, że to jest tak silny halucynogen, że sam nie orientujesz się czym jest rzeczywistość, a czym haluny.
ostrzegam
ostrzegam 18.11.2019, 22:01
Ta roślina zwana anielską trąbą nie powinna być sadzona w miejscach, gdzie może być dotykana lub przypadkowo spożyta głównie przez dzieci. Tak, że uwaga!
beblon
beblon 18.11.2019, 22:11
To w takim razie oducz bachory wyżerania krzaków i po problemie. Słyszałam, że niektóre dzieciaki są tak wytresowane przez głupawych rodziców, że żrą w sklepach z półek wszystko jak leci. Nawet kreta do czyszczenia rur taki bachor potrafi wciągnąć. Normalne dziecko z normalnego domu, nie będzie się wypasać po krzakach.
ogrodniczka na emeryturze
ogrodniczka na emeryturze 18.11.2019, 11:37
Ale przecież były przymrozki! Mi zmarzły pąki
Babka
Babka 20.11.2019, 07:23
Fakt ale byla przykrywana i Zabezpieczona na noc ;) miala wymyslna konstrukcje z farelkami alby nic sie jej nie stało ;)
Junkie
Junkie 20.11.2019, 00:55
Oojć.. nie będzie dobrego tematu.
były.
były. 18.11.2019, 11:35
To nie jest ten temat p.jkl !!!!!
Jkl
Jkl 18.11.2019, 10:41
Nilotyński musi odejśc
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 18.11.2019, 12:48
Z ogrodnikiem
mieszczanie
mieszczanie 18.11.2019, 11:11
Nie słuchaj tego ciula.Nie odchodź https://www.youtube.com/watch?…
to niemożliwe
to niemożliwe 18.11.2019, 13:22
Jak może nie słuchać najmądrzejszego na ul. Czechosłowackiej?
uwaga
uwaga 18.11.2019, 10:22
To halucynogenna roślina!
;)
;) 18.11.2019, 09:47
Ale mi ciśnienie skoczyło!

Pozostałe