BMW zderzyło się z mercedesem przed stacją paliw

  • 19.11.2019, 12:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
BMW zderzyło się z mercedesem przed stacją paliw OSP Chojna
Kierowca jadący samochodem marki BMW, chcąc skręcić w lewo, wyprzedzał auta czekające przed zamkniętym przejazdem kolejowym. W tym samym czasie z kolejki aut wyjechał mercedes, którego kierowca nie upewnił się odpowiednio czy ma wolny pas.

I tak doszło do wypadku na ulicy Jagiellońskiej w Chojnie w pobliżu przejazdu kolejowego.

-Zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ul. Jagiellońskiej przy stacji paliw Orlen w Chojnie. Doszło do kolizji dwóch aut. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz zneutralizowanie wycieków płynów z pojazdów – pisze strażak z OSP Chojna w raporcie na profilu Facebooka.

Do kolizji doszło 16 listopada ok. godz. 19.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 22.11.2019, 16:30
no przecież gdyby to nie była marka BMW to nie napisaliby np FORD tylko ,,dwa samochody"
?
? 20.11.2019, 10:38
A co mu się tak spieszyło, zamiast czekać jak inni, chciał zgrywać cwaniaka i jeszcze inne auto uszkodził. Czy to bmw robi z ludzi debili, cze debile kupują takie auta?
edzio
edzio 19.11.2019, 18:28
Sprzedam przednią szybę do wielbłąda i migacze do kosy. Ktoś chętny???

GG
GG 19.11.2019, 20:11
Nie masz moze sokola milenium z star wars I czubaki , to biore, kasa gra role
ECH
ECH 19.11.2019, 17:14
A CHCIAŁ BYĆ SZYBKI!
Sreemwu
Sreemwu 19.11.2019, 15:47
Oczywiście że bmw jego wina nawet jak nie jego to jego bo buraki z bmw myślą zawsze że są najlepsi bo mają wiejskie bmw. Beciarze.
W Polsce jeździ się jak w Egipcie.
W Polsce jeździ się jak w Egipcie. 19.11.2019, 14:22
Moim zdaniem Mercedes jest ważniejszy to powinien mieć pierwszeństwo. Młodzi uważają, że to BMW ma pierwszeństwo. Ito trzeba rozstrzygnąć w kodeksie drogowym.
zadysponowany
zadysponowany 19.11.2019, 14:11
Nikotyński musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 19.11.2019, 15:14
Na lawecie
Skalski
Skalski 19.11.2019, 12:47
Bez strażaków to by zginęli ci drogowcy!
Robert
Robert 19.11.2019, 12:44
Jak dla mnei to zarówno jeden jak i drugi powinien dostać mandat.
Knagulec
Knagulec 19.11.2019, 17:50
A jak dla mnie pownno sie przegumować oboje
gumowiec