Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Łobuziaków [ZDJĘCIA]

  • 15.12.2019, 14:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Łobuziaków [ZDJĘCIA]
Deszczowa pogoda nie zniechęciła uczetników charytatywnej imprezy. Na starcie III Charytatywnego Biegu Mikołajkowego dla Łobuziaków stawiło się w niedzielę 15 grudnia 2019 r. blisko 360 osób z całego województwa i miast ościennych.

Dochód z całego wydarzenia zostanie przeznaczony na wakacyjną górską wyprawę rowerową w Beskid Sądecki połączoną z wypoczynkiem w pensjonacie Endorfina w Szczawniku dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Trzcińsku-Zdroju.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 19.12.2019, 23:10
Łobuziaki? Faktycznie. Trafnie. Biegnących łobuziaków? 3-4. Charytatywnie - jak kto się orientuje w temacie. Taki pic z wielkim szoł. Jakie to wszystko jest płytkie a ludzie są naiwni.
Emilia Ośmiałowska
Emilia Ośmiałowska 18.12.2019, 19:13
Drodzy Państwo, III Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Łobuziaków odbył się na terenie DPS z uwagi na to iż pani Dyrektor z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Trzcinsku Zdroju nie wyraziła zgody na niniejszy bieg na terenie placówki, gdzie bardzo na tym ubolewamy. Jednakże to nie zniechęciło nas dodalszego wspierania Łobuziaków w związku z czym bieg rozpoczął się na terenie DPS. Jak widać miejsce imprezy nie każdym przypadło do gustu. Drodzy Państwo, jeżeli ktoś z Państwa ma propozycję w jakim miejscu może odbyć się kolejny bieg to zapraszamy do kontaktu na stronie społecznościowej Facebook Fani Formy.
Kasia Otoka
Kasia Otoka 18.12.2019, 18:34
Szanowni Państwo
Dziękuje za uwagi i komentarze. Daleka jestem od upolityczniania imprez. Jeśli dyrekcja domu dziecka wyrazi zgodę, to III Wielkanocny Bieg Zajączka na pewno tam się odbędzie. Będę o to wnioskowała na piśmie do Pani dyrektor. Uważam tak samo, jak Państwo komentujący, że ta impreza powinna się odbywać na terenie DD. Proszę zatem trzymać kciuki, abyśmy się dogadali z dyrekcją. Co do nazwy Łobuziaki to decyzja dzieci i trzeba ją uszanować. Dziękuję za Waszą obecność i serdecznie pozdrawiam.
Karol
Karol 16.12.2019, 09:02
Pani Katarzyno, wspaniała impreza, super wydarzenie. Tylko jedna prośba, nie angażujecie więcej w to wydarzenie polityków , którzy skłócili społeczeństwo oraz skoro to bieg , który ma na celu zrealizować marzenia dzieci z domu dziecka to proszę robić imprezę na terenie DD a nie prywatnym folwarku radnego -dyrektora.
koniec
koniec 15.12.2019, 21:59
Upolitycznili taką fajną imprezę! Pozapraszali swojaków, zrobili trzodę! Więcej moja noga tam nie postanie!
Biegacz
Biegacz 18.12.2019, 20:12
Renia i Maria darujcie sobie te komentarze....
Sindi
Sindi 15.12.2019, 21:51
Cieszy, że ludzie wychodzą z domów, że ruszają się. Aktywność jest korzystniejsza od siedzenia i nieróbstwa !Jeszcze ograniczyć jedzenie i niektórzy będą zdrowiej wyglądać.
Obserwator
Obserwator 15.12.2019, 21:05
Impreza jak najbardziej wartosciowa, ponieważ skorzystają na tym dzieci. Wszystkim dzieciom a zwłaszcza tym z domów dziecka trzeba pomagać. Brawo. Zastanawiam się tylko, kto wymozdzyl nazwę Łobuziaki?
Kasia Otoka
Kasia Otoka 18.12.2019, 20:37
Dzieci na trzecim treningu biegowym, dlatego uszanujmy to ...
polityczna impreza
polityczna impreza 15.12.2019, 21:07
Ale trzeba pomagać z głową, a nie mieszać w polityce!
niestety
niestety 15.12.2019, 20:06
Impreza schodzi na psy!
Biegacz
Biegacz 18.12.2019, 20:13
Renia i Maria darujcie sobie te komentarze....
quasi
quasi 15.12.2019, 19:17
Nowe miejsce to i nowy cykl imprez.
O Karmen
O Karmen 15.12.2019, 18:48
Brawo organizatorzy. Ludzie dzielą sią swoją radością a malkontenci, jak zwykle, zawieszają sie na nic nie znaczących szczegółach.
Karmen
Karmen 15.12.2019, 18:01
A tydzień temu na MotoMikolaje które organizowane były przez lokalna grupę społeczną władza się nie pojawiła. A tu proszę , Bartuś lata z bananem na ryju , żonka rozdaje cukierki, pierwsza para musi być na pierwszym planie. A gdzie byliście tydzień temu ? Zlaliscie lokalna społeczność. Tak samo jak z miejscem startu, to bieg dla dzieci z domu dziecka, więc organizowanie punktu startu i mety na terenie DPS to śmiech i kpina z tych , którzy to rozpoczęli 3 lata temu. Widać za parę centów można się sprzedać , ważne że hajs się zgadza i władza bryluje w mediach . Na Wielkanoc proponuje bieg Wróbelka, start na wiosennej, amen.
Do Karmen
Do Karmen 18.12.2019, 20:18
Imprezę 3 lata temu zapoczątkowała Kasia Otoka i Piotr Przytuła i organizują ją do nia dzisiejszego wiec nie wiem kogo masz na myśli więcej osób, które pomagały w znaczący sposób przy biegu nie było...
Biegacz
Biegacz 18.12.2019, 20:14
Renia i Maria darujcie sobie te komentarze....
eye
eye 15.12.2019, 20:57
bo śmieszny brachol z zonką przyjechali z debogóry by sie promować..
Lipski
Lipski 15.12.2019, 18:42
A kto słyszał o jakiś motomikołakach?! Widocznie kiepski był organizator, że nie było odpowiedniego nagłośnienia wydarzenia.
Do Lipski
Do Lipski 15.12.2019, 19:13
Blisko 360 osób z całego województwa i ościennych miast, ha, ha, ha. A Motomikolaje obdarowali ponad 200 paczek tylko dzieciom z gminy Trzcinsko-Zdroj bez żadnej pomocy elemelka i kocora z DPS.

Pozostałe