Policjanci zostaną dyscyplinarnie zwolnieni

  • 30.01.2020, 19:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policjanci zostaną dyscyplinarnie zwolnieni
-Postępowanie dyscyplinarne zostało zakończone i orzeczono o winie. Teraz została już tylko kwestia uprawomocnienia tej decyzji. W konsekwencji obaj policjanci zostaną wydaleni ze służby - powiedział dziś (30 stycznia 2020 r.) inspektor Ireneusz Winnicki, komendant Komendy Powiatowej w Gryfinie, nawiązując do feralnej interwencji funkcjonariuszy w Nowym Czarnowie.

Postępowanie dyscyplinarne było jednym z postępowań prowadzonych przeciwko dwóm gryfińskim policjantom po tym, jak potraktowali mężczyznę na przystanku w Nowym Czarnowie koło Gryfina. 

Sprawa rozeszła się szerokim echem. O sprawie pisaliśmy jako pierwsi w Polsce m.in. tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35163,tak-policjanci-potraktowali-nietrzezwego-w-nowym-czarnowie-mamy-nagranie

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 02.02.2020, 20:06
I bardzo dobrze policjanci w Gryfinie nie pierwszy raz tak zrobili a ze wpadli to bardzo dobrze moze cos sie zmieni a Arni i reszta starej bandy policyjnej cos o tym wiedza mysla ze sa nie tykalni
sztuczka
sztuczka 02.02.2020, 14:30
Tylko, żeby nie było tak jak tzw. Lasach Państwowych? Za przekręty w jednym leśnictwie wydalają a w drugim zatrudniają!
mikrus
mikrus 31.01.2020, 21:16
Tylko za bonus poklepus?
spoza
spoza 31.01.2020, 20:24
Mimo wszystko szkoda mi ich!
w skrajności w skrajność
w skrajności w skrajność 31.01.2020, 17:26
Jakby nikt tego nie opublikował to rozeszłoby się po kościach i nikt ukarany by nie została, ale skoro się wydało to od razy pokazówka!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 31.01.2020, 17:51
TO USTAWKA BYŁA JA JESTEM TEGO PEWIEN BA 100 % DWA PIONKI I LECI KOMENDANT HA HA AH AHA POZDRAWIAM AH AH AH JA BYM TAK ZROBIŁ HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu ha ah ah 31.01.2020, 16:51
https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 jestem zydem i się tego nie wstydzę nawet w polinie ha ha ah
Jarek
Jarek 31.01.2020, 17:25
A kogo to obchodzi jakiego pochodzenia ty jesteś. Lepiej powiedz czy ierwszy, czy gorszy sort.
SZATEK TY  CIECIU HA HA AH
SZATEK TY CIECIU HA HA AH 31.01.2020, 17:46
TEN SRODKOWY HA HA AH AH ANI LEPSZY ANI GORSZY PO PROSTU NORMALNY HA AH A
ajwaj aleluja i do przodu  ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ha 31.01.2020, 16:04
https://youtu.be/FzMZg-FPRK0 ha ha ah ah kogo wy burki z bartkowa ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.01.2020, 15:40
https://www.cda.pl/video/53747… idz zawsze tropem pieniędzy ha ha ah a ha pozdrawiam plus oczy dookoła głowy
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.01.2020, 15:35
panie komendancie jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze ha ha ah kto tam okradał komisariat ten stary proszę iśc tym śladem ha ha ah pozdrawiam
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.01.2020, 14:57
do policjanta co mnie przesłuchiwał dzis mam te nagranie ha ha ah h tego tzw zajscia wyzywają mnie od pomiotów **** i nie tylko ja nie pozostaje dłuzny leca **** etc ha ha ah a policja jest juz wezzwana tak ze pani prokurator prosze ich jeszcze raz przesłychać pod zarzutem antysemityzmu bo wyzywali mnie od pomiotów **** ha ah ah i radzę im niech to szybko wycofają bo ruszę wszystlkie organizacje ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.01.2020, 14:19
komendant zapomniał dodać ze góra z wojewódzkiej oraz głównej domaga się jego głowy , tak jak by to on był odpowiedzialny za szkolenia ps pozdrowienia dla komendanta bo przywracał ludzką twarz gryfinskiej policji niestety dopadły go braki kadrowe i tłuki co "rozsławiły" gryfino na cały kraj
aaa
aaa 31.01.2020, 12:46
nagana by wystarczyła,ale po wpływem tej medialnej histerii zrobili dyscyplinarkę
zdziwko
zdziwko 31.01.2020, 13:15
aaa, a od kiedy to policja działa pod wpływem gazet?
kk
kk 31.01.2020, 14:13
no widzisz , dobre pytanie,niektórzy uginają się pod wpływem bicia piany
Pogromca
Pogromca 31.01.2020, 11:55
I dobrze teraz czas na innych podobnych
kolega
kolega 31.01.2020, 10:37
Szkoda chłopa! Ale moze znajdzie sobie lepszą pracę.
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu 31.01.2020, 13:54
No i dobrze tak powinno być bo policja powinna chronic i pomagać pokrzywdzonym .Ale tej pomocy nie widać zwłaszcza oddzielnicowego bo same układy i ukladziki
Karol
Karol 31.01.2020, 08:58
Za duża kara
ren
ren 31.01.2020, 02:24
za ostro
Gość
Gość 30.01.2020, 23:27
W Polsce każdego już roku odbiera sobie życie ponad 10.000 ludzi. W tym kraju nędzy, bezprawia, braku pomocy społecznej nie da się już normalnie żyć. Tysiące Polaków ucieka stąd do cywilizowanych krajów. Ludzie w średnim wieku nie mogą nigdzie znaleźć pracy, za którą mogliby realnie utrzymać dom i rodzinę. Nie dostają również zasiłku dopóki takiej pracy nie dostaną. W ten sposób łamana jest Konstytucja RP, czyli najwyższe prawo. Kiedy jednak ten oszukany przez państwo człowiek w desperacji ukradnie w sklepie z głodu chleb to natychmiast przyjeżdża policja i traktowany jest jak przestępca. Politycy, którzy do tego doprowadzili, łamiąc elementarne prawa konstytucyjne nie ponoszą jednak odpowiedzialności.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 31.01.2020, 14:32
pomoc społeczna jest jak narkotyk trzeba ją zlikwidować i skończyć z ta fikcją dac każdemu ogródek 1 h i niech se zapracuje posadzi oplewi podleje jak mu urośnie to zje a nie na gotowe i na drapane a przy okazji taka jak np ola la bedzie reglamentować komu i za ile ha ha ah sie nalezy czy wy wiecie ze znajomki z ops-u wyciagaja krocie lepiej jak niejeden na uczciwej pracy ale kto to skontroluje jak tam sami swoi ha ha ah i całe zycie na kredycie ha ah ah nikt w tym kraju juz nie dorabia się od podstaw tylko kazdy kredyt bierze jak w KIERACIE ale sie upomni kiedyś o swoje tuz przed spłatą i TO JEST TE 10000 TYS CO ODBIERA SOBIE ŻYCIE
pius
pius 30.01.2020, 22:16
W policji to norma. Ci policjanci akurat mieli pecha, że dali się nagrać przez monitoring. Trzeba się pilnować panowie funkcjonariusze. Nie wiadomo gdzie kamerka ukryta.
kraska
kraska 31.01.2020, 08:48
Czyli wszytkich powinni wyrzucić? Tych we Francji też?
taka prawda
taka prawda 30.01.2020, 21:46
Zupełnie niepotrzebne zdarzenie. Nic wielkiego ale zły obraz policji.
No nie wiem
No nie wiem 30.01.2020, 21:41
Moze jakas kara np. Piesze patrole i jak bedzie ok no to ok ale miec na oku.

Pozostałe