Dziwią się dlaczego barka przed zatonięciem skierowana była w przeciwnym kierunku?

  • 15.02.2020, 17:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziwią się dlaczego barka przed zatonięciem skierowana była w przeciwnym kierunku?
Barka z piaskiem z Bielinka płynęła do Szczecina. Na noc zawinęła do gryfińskiego nabrzeża. Jak to się stało, że jest ona skierowana nie w kierunku północnym a na południe?

To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców Gryfina, którzy przychodzili obserwować wystającą nadbudówkę zatopionej barki. W kabinie przy niższym stanie wody widać było nawet ster. Dodajmy ster, który wskazuje, że barka skierowana jest w stronę elektrowni, a nie Szczecina.

Barka, aby na noc zacumować u gryfińskiego nabrzeża, musiała odwrócić się do nurtu rzeki. 15 stycznia 2020 kapitan barki wyszedł na pokład aby załatwić potrzebę fizjologiczną. Zauważył przechył barki i po 20 minutach jednostka poszła na dno.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Motorzysta z barki
Motorzysta z barki 20.02.2020, 18:17
Mnie dziwi tylko , że od kilku tygodni gryfińskie nabrzeże jest nieczynne. Ten wrak trzeba natychmiast usunąć. Kosztami zablokowania nabrzeża należy obciążyć armatora. Wygląda na to, że wrak porzucono. A ropa wycieka.
wodniak
wodniak 17.02.2020, 22:30
Takie sa po prostu zasady!
diagnosta odrzański
diagnosta odrzański 16.02.2020, 19:16
Aparatczyk pseudo-burmistrz zdewastował nam miasto. Parka przybłęd przyjechała w teczce z wsi do miasta i dostali małpiego rozumu.
Pozdrawiam Kapitana
Pozdrawiam Kapitana 16.02.2020, 10:38
Dziwią się dlaczego barka przed zatonięciem skierowana była w przeciwnym kierunku? Dziwią się ???? Z takim tonażem dobijać do BRZEGU z prądem rzeki ??, to tylko IDIOTA by to zrobił .
zostawcie tytanica
zostawcie tytanica 16.02.2020, 12:21
chyba pod prąd ha ha aha
CCCP
CCCP 16.02.2020, 14:03
Ty znawca . Z PO jesteś że nie Potrafisz czytać ??? Drugi Kidawa.
do 14.03
do 14.03 17.02.2020, 13:22
wracaj do podstawówki cepie
ZIEMIA JEST PŁASKA
ZIEMIA JEST PŁASKA 16.02.2020, 16:10
KAPITAN WSTRZYMAŁ ZIEMIĘ A RUSZYŁ SŁOŃCE HA HA AH
key
key 16.02.2020, 17:53
do ZIEMIA JEST PŁĄSKA: po prostu twój mózg nie jest pofałdowany.
Halka
Halka 16.02.2020, 10:31
Wyniki kontroli powinny być niezwłocznie przekazane prokuraturze, ponieważ sprawa dotyczy publicznych pieniędzy zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa powinien złożyć przewodniczacy miasta, jest to jego obowiązek, niestety w Polsce mamy standardy zamiatanie spraw pod dywan i niby wszyscy wiedzą ale w sumie nic się takiego nie stało.Ciekawe co w tej sprawie ma do powiedzenia właśnie przewodniczący.
saroja
saroja 16.02.2020, 17:54
Halkę to napisał Moniuszko, a za SALKĘ odpowiada burmistrz.
ten co liczy
ten co liczy 15.02.2020, 21:56
"kapitan barki wyszedł na pokład aby załatwić potrzebę fizjologiczną."
I wszystko jasne, balast a raczej jego chwilowy ubytek sprawił, że barka zatonęła, chyba, że ktoś wyciągnął korek ?
Barman
Barman 20.02.2020, 18:19
Czyli co ? Rzygał czy sikał ?
21:37
21:37 15.02.2020, 19:59
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.
do prymitywa
do prymitywa 15.02.2020, 21:26
Może poszydziłbyś z Allaha, cwaniaczku.
21:37
21:37 16.02.2020, 19:46
Allah już po Ciebie idzie i przyjdzie równo o... 21:37 بسکتبال ماکابی تل‌آویو پر 21:37
Abdul wisi mu lacha
Abdul wisi mu lacha 16.02.2020, 20:00
Allach akbar!!! Allach akbar!!! Allach akbar!!!
kolos
kolos 15.02.2020, 19:57
Gdyby nie siku... to az strach myslec co by było!
CAPTAIN JACK
CAPTAIN JACK 15.02.2020, 19:49
Czyli szczęście w nieszczęściu że kapitan załatwiał potrzebę fizjologiczną na pokładzie :D
Sternik
Sternik 15.02.2020, 19:41
To wynika a nautyczności i techniką pływania statkami. Tym nie parkuje się jak samochodem, za filarem musiał zrobić nawrotkę i w ten sposób dobił do brzegu.
gryfik
gryfik 15.02.2020, 19:31
Też się zastanawiałem nad tym!
tojtoj
tojtoj 15.02.2020, 19:14
Czyli odlewał się do wody !! fuj
los
los 15.02.2020, 18:59
Taki los barki!

Pozostałe