Ewelina Staszak: Apeluję do władz o PRAWDZIWĄ pomoc! [Wideo-apel stylistki paznokci z Gryfina]

  • 27.03.2020, 13:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ewelina Staszak: Apeluję do władz o PRAWDZIWĄ pomoc! [Wideo-apel stylistki paznokci z Gryfina] Fot. Ewelina Staszak
- Czekam na dzisiejsze głosowanie w Sejmie. Co dla nas wymyślicie? Czekam….Chociaż niestety obawiam się, że niezbyt można liczyć na waszą pomoc – mówi Ewelina Staszak z Gryfina, prowadząca własną działalność gospodarczą.

-Podobno możemy pracować w gabinetach kosmetycznych, tylko na własną odpowiedzialność. Ciekawe jak mamy być wtedy ubrane? W kombinezony, maseczki i rękawice? Skąd mamy to wziąć? Kto o zdrowych zmysłach podczas panującej w kraju i na świecie epidemii przyjdzie do salonu kosmetycznego? Czy dzisiaj pomalowane paznokcie są pierwszą potrzebą? – takie pytanie do władz Polski kieruje Ewelina Staszak, instruktor Nails Company w Gryfinie, odnosząc się do wczorajszych wypowiedzi minister Jadwigi Emilewicz [publikujemy fragment nagrania].

Dzisiaj mam dla Was dwa filmiki. Jeden zabawny, drugi mniej... Możecie mi napisać, co o tym myślicie? - napisała dzisiaj 27 marca 2020 r. Ewelina Staszak, instruktor Nails Company w Gryfinie.

Zabaczmy te nagrania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.03.2020, 10:35
https://www.cda.pl/video/20867… słowo telewizja zastąpcie słowem POLITYKA jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim DOGODZIŁ ha ha ah te blaszki patrz medale co dostajecie to jest wasz majestat plus karta kredytowa ha ha ah tak wygląda polin dwa tygodnie epidemii i już rozpacz a jak by tak pradu nie było to juz KATASTROFA niech pani siedzi w domu co chce pani trupą robić manicure i pedicure ??????
Gryffinek
Gryffinek 29.03.2020, 01:17
Musi Pani koniecznie wystartować w kolejnych wyborach samorządowych. Dobry moment na zbudowanie kapitału politycznego. Zachęcam do działania już teraz.
papu
papu 29.03.2020, 09:38
Takich nam trzeba, a nie wiernych biernych partyjniaków PIS-owskich, dla których najważniejszy jest stołek.
Fakt
Fakt 29.03.2020, 11:13
Dlatego życie twoje jest mniej warte od konstytucji
Szwarceniger Alojzy
Szwarceniger Alojzy 28.03.2020, 22:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

teraz rozumiem
teraz rozumiem 28.03.2020, 22:34
I niestety obawy pani Eweliny były uzasadnione!
Fg
Fg 28.03.2020, 20:58
Bez tych obrzydliwych sztucznych paznokci można się obyć a pomoc należy się przedsiębiorca którzy znaczą coś więcej
wolny rynek
wolny rynek 28.03.2020, 22:35
Tyle znaczysz, ile ci klienci pozwolą!
był czs przywyknąć przecie ha ha ah
był czs przywyknąć przecie ha ha ah 28.03.2020, 18:34
https://www.cda.pl/video/20867… to jest wojna swiatów ha ha ah 676
Treska
Treska 28.03.2020, 18:21
Wszyscy przedsiębiorcy teraz podminowani.
nadzieja
nadzieja 28.03.2020, 13:59
zaraz zaraz 500 plus macie składki na zus nie będziecie płacić ok 2000 zł dostaniecie uważam że w obecnym kryzysie to duża pomoc inni mają jeszcze gorzej .Mamy wspaniały rząd który chroni zdrowie i życie a kryzys jest na całym świecie
hmm...
hmm... 28.03.2020, 18:22
Jednak to pawda , że NADAZIEJA to matka głupich.
sprawiedliwa
sprawiedliwa 28.03.2020, 19:18
jednak uważam ze to ty jesteś głupia, hmm
Zenia
Zenia 28.03.2020, 12:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

typowe
typowe 28.03.2020, 16:50
Zenia ty chyba jesteś z konkurencji, zero merytoryki, tylko trollowanie. I oczywiscie brak odwagi aby się podpisać.
szostak
szostak 28.03.2020, 11:32
Jak minister Emilewicz może sugerować że takie salony kosmetyczne czy pielęgnacji paznokcie mogą nadal działać. Jak pani to sobie wyobraża w czasie epidemii?
Pani Ewelino - jestem z Panią, niech ten pani głos rozsądku przemówi do tych na górze.
kozak
kozak 28.03.2020, 11:52
Bo oni tam na górze nie patrzą przez pryzmat drobnych przedsiębiorców, a to błąd.
Basia
Basia 28.03.2020, 11:28
Popieram panią Ewelinę. Miała odwagę głośno powiedzieć rządowi jaka jest prawda.
WALD
WALD 28.03.2020, 10:31
Ale głupia i nie widzi globalnego zagrożenia!
men
men 28.03.2020, 10:47
To ty jesteś głupi i nie wiesz, że globalne zagrożenie zaczyna się od twojego podwórka!
mała firma
mała firma 28.03.2020, 10:09
Szykuje się trudna walka o przetrwanie. Jedyny ratunek to zejść z kosztów do minimum. Jak można...
POKO kaput
POKO kaput 28.03.2020, 09:29
A no POpatrz , Kotulowa głosowała przeciw żeby tobie POmóc .
CCCP
CCCP 28.03.2020, 09:27
Małem małą firmę , Jaruzelski z komunistami zrobili stan wojenny . I co . Splajtowałem !!! Nikt mi nie pomógł !!! Pójdziesz kobieto do Lidla na kasę , z głodu nie padniesz !!!
optymista
optymista 27.03.2020, 23:40
Wytrzymajmy. Teraz jest ciężko, ale to wszystko minie. Jeszcze gospodarka się odrodzi, zobaczycie. A my abyśmy wszyscy wyszli z tego silniejsi i mądrzejsi!
gosc
gosc 27.03.2020, 23:34
W kapitalizmie, inaczej niż w społecznej gospodarce rynkowej (czyt. komunizmie) działalność rynkowa opiera się na silnej konkurencji, która jest motorem wzrostu i dobrobytu. Bankructwa firm są wliczone i skierowane na wzrost tych lepszych. Państwo powinno wszystkich traktować jednakowo i nie może pozwolić sobie na ratowanie tylko wybranych.. ... Każdy z nas ma wolny wybór i drogę do swego dobrobytu np. poprzez naukę. Jeżeli siądziemy na dole drabiny społecznej to widocznie tak musi być i nie traćmy sił na biadolenie. Czyli nie można wspomagać tylko wybrane podmioty gospodarcze w naszym mieście bez dawania pomocy wszystkim.
Anka
Anka 27.03.2020, 23:23
Bo to wszytko jest naprawde frustrujące. Nie mają pomysłu! Ale co robić?
szpon
szpon 27.03.2020, 22:31
ble ble ble... to wszyscy wiemy ! nic nowego nie powiedziała... a czeka cała Polska nie tylko manikiurzystka ...
Ramzes
Ramzes 27.03.2020, 23:15
Bredzisz. Wiesz i co zrobiłeś? Dziewczyna zaczyna ruch społeczny, który ma dać politykom do myślenia. A ty jesteś stary ramol co tylko potrafi narzekać. I to jest ta zasadnicza różnica.
Arnold Szwarceniger
Arnold Szwarceniger 27.03.2020, 22:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

żałosny Arnold
żałosny Arnold 27.03.2020, 23:16
I tak właśnie myślą ci, którzy Polskę chcą zniszczyć!
Arni z siłowni
Arni z siłowni 28.03.2020, 22:42