Niezwykły koncert na pływajacej scenie

  • 17.05.2020, 08:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niezwykły koncert na pływajacej scenie Kadr z transmisji na żywo prowadzonej przez Tomka Gontarza.
Teatr Polski w Szczecinie dzięki uprzejmości Szczecińskiego Tramwaju Wodnego zorganizował w sobotę dla spacerowiczów koncert z pływającej sceny przy Bulwarach. Wystąpili Olga Adamska i Felipe Alonso Céspedes Sánchez, a akompaniował im Krzysztof Baranowski. Koncert rozpoczął się o godznie 16.30 przy Moście Długim i trwał około godziny. Trasa tramwaju była układana na bieżąco, tak, aby każdy spacerowicz mógł usłyszeć artystów Teatru Polskiego.

Koncert na wodzie to kolejna podczas pandemii aktywność Teatru Polskiego w Szczecinie.
Wielu artystów zdecydowało się w tym czasie na publikacje internetowe i w mediach społecznościowych, ale to bezpośredni kontakt z widzem jest tym, na czym aktorom najbardziej zależy.

-Cieszymy się, że pojawia się okazja do takiego działania choćby w tej formie. Entuzjastyczne przyjęcie naszych aktywności (szycie maseczek, nagranie filmów instruktażowych o maseczkach i rękawiczkach, publikacje fragmentów sztuk, czy koncert z auta zagrany w ramach wspólnej akcji z Tu Centrum.Szczecin - film.szczecin - FILMSERVICES pt. „Szopenizacja miasta”) daje nam impuls do dalszych działań. Przychylność podmiotów zewnętrznych daje nadzieję na pracę nawet w tym trudnym okresie. Ze swojej strony zachęcamy do korzystania ze Szczecińskiego Tramwaju Wodnego - http://www.tramwajwodny.szczecin.pl w ramach uzupełnienia aktywności na świeżym powietrzu - mówią aktorzy Teatru Polskiego w Szczecinie.

 

Tomek Gontarz prowadził transmisję koncertu na żywo. Można ją obejrzeć tutaj (koncert na nagraniu rozpoczyna się od 9:30)

https://www.facebook.com/tomasz.gontarz.737/videos/1812658418891537/UzpfSTIxNjI5MjI5MTc2NTcyMDozMDE5MTI1NzE0ODE1Njgz/

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kazik
Kazik 17.05.2020, 12:23
Mogli to zaśpiewać https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe