Czy to przejście, czy plac budowy?

  • 28.05.2020, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy to przejście, czy plac budowy?
Mieszkańcy Gryfina głównie z Górnego Tarasu skarżą się, że przy wyjściu z podziemnego przejścia wchodzą praktycznie niemal na plac budowy. Trwają bowiem prace związane z budową zintegrowanego centrum przesiadkowego.

Sprawdziliśmy. Plac przy dworcu kolejowym jest częściowo ogrodzony. Jeździ sprzęt ciężki.

Niektórzy piesi są zdezorientowani i nie za bardzo wiedzą, jak się poruszać. Problemy miewają także kierowcy, którzy zaparkowali swoje auta na parkingu Urzędu Miasta i Gminy. Często rozlegają się klaksony, bo poirytowani kierowcy trąbią, mając utrudniony wyjazd z parkingu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do bra słów - a umiesz czytać ze zrozumieniem?
do bra słów - a umiesz czytać ze zrozumieniem? 29.05.2020, 01:30
prawda Wczoraj, 16:58 Skursawaryństwo wycięli drzewa, które oszukańczo w "wizualizacjach" co do krzaczka zostawili. I wydają grubą kasę na prymitywne kopanie skarpy - zamiast na kładkę przez całe tory - z poziomu 9 maja do zejścia w parku (z windami i schodami na perony i na dworzec - a teraz urzędu pracy.
Ale kładka to jednak specjalistyczna robota. Nie to co "słomiana, nikomu niepotrzebna inwestycja" w postaci dworca autobusowego.
Na którym wystarczyło poprawić chodnik i postawić wiaty i ławki - a jaki ruch przewidują tymi autobusami?
Brak słów...
Brak słów... 28.05.2020, 23:53
Ręce opadają jak się czyta te komentarze.. Nic by nie zrobili źle.. Robią jeszcze gorzej.. Zastanówcie się ludzie bo jakby zamknęli całkowicie ulice to byście narzekali że nie ma jak przejść że trzeba na około i wg. To jak się boisz że coś ci się stanie to tam nie chodź i tyle idź na około.. Bo człowiekowi nie dogodzisz..
...
... 29.05.2020, 01:32
Jak ci fachowiec z domu gniazdko wymienia, też sikasz po kostkach z radości, że ci pół chałupy rozwalił, resztę ubabrał cementem? "idź na około"? Czyli jak? Wsiadać do pociągu w Czepinie, idioto?
do wtórnego analfabety
do wtórnego analfabety 29.05.2020, 00:38
Mnie to zawsze dziwią takie czuby jak "Brak słów..." którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem a komentują. Gdzie toto przeczytało, że źle , że robią?
Co beton to beton
Co beton to beton 28.05.2020, 22:14
Betonowe drzewa Milera i betonowa pustynia.
fiu fiu
fiu fiu 28.05.2020, 21:25
Fajnie. Dzieci będą miały piaskownice
narwal
narwal 28.05.2020, 21:14
Pytam, kiedy odejdzie epoka, gdy to firmy rządzą naszym życiem, nawet magistratem? Kiedy bezczelny ukrawacony typ zza biurka zarządu budowlanej firmy nie będzie rządził cyborgami w berecikach z antenkami i nasyłał ich na nasze życie, przestanie puszczać im do tych antenek instrukcje, " co by tu spiep rzyć panowie"? Myślałem, że tylko w okresie komuny firmy pie p rzyły na całe dziesięciolecia - pamiętamy te skecze Kabaretu Dudek, te filmy Barei, gdzie facet w gumiakach i fartuchu rządził, kradł, bumelował, niszczył.
Wyciąć i wybetonować
Wyciąć i wybetonować 28.05.2020, 19:45
Betonowe łąki Gryfina.
prawda
prawda 28.05.2020, 16:58
Skursawaryństwo wycięli drzewa, które oszukańczo w "wizualizacjach" co do krzaczka zostawili. I wydają grubą kasę na prymitywne kopanie skarpy - zamiast na kładkę przez całe tory - z poziomu 9 maja do zejścia w parku (z windami i schodami na perony i na dworzec - a teraz urzędu pracy.
Ale kładka to jednak specjalistyczna robota. Nie to co "słomiana, nikomu niepotrzebna inwestycja" w postaci dworca autobusowego.
Na którym wystarczyło poprawić chodnik i postawić wiaty i ławki - a jaki ruch przewidują tymi autobusami?
wytłumacz
wytłumacz 28.05.2020, 22:16
Po co kładka nad torami skoro można przejść pod torami?
...
... 29.05.2020, 01:35
Lepiej wydać grubą kasę na zemnie roboty niepotrzebne nikomu - bo autobusów jak na lekarstwo, niż na kładkę z Górnego Tarasu na dół - nowoczesne połączenie - jak nad trasami tramwaju na Gdańskiej?
A po to, żebyś na starość na zawał na tych schodach nie padł...
Kazik
Kazik 28.05.2020, 16:17
Po prostu tercetowe roboty!
gminny behapowiec
gminny behapowiec 28.05.2020, 15:58
To prawie pod oknem burmistrza więc wszyscy bezpiecznie się czują.
major
major 28.05.2020, 16:08
Że niby pańskie oko konia tuczy więc zaoszczędzimy?
Ss
Ss 28.05.2020, 15:58
Pan redaktor widać że się nudzi i po budowach chodzi. Weź łopatę i pomóż im...
do T.M.
do T.M. 28.05.2020, 17:00
Weź Sawaryna, tylko kup mu szelki i parę urzędniczek - przyda wam się trochę ruchu...
Kolorado
Kolorado 28.05.2020, 16:16
Ss wy bierzecie pieniądze za partacka robotę jeśli chodzi o bezpieczeństwo i szukać frajerów do pomocy? Niewolnictwo skończyło się dawno. Sami się weźcie za robotę aby, bo postawienie płotka tak dużo wysiłku nie wymaga.
login
login 28.05.2020, 16:13
Od tego są gazety aby między innymi zwracać uwagę na miejsca gdzie któremuś z mieszkańców może się coś stać. No inne zadanie ma chyba Miler, bo ten to jest jak widać głównie od kadzenia burmistrzowi i nie zauważaniu ważnych spraw.
Kiedyś zapatrzeni w sowietów dziś maja niemieckie ołtarzyki.
Kiedyś zapatrzeni w sowietów dziś maja niemieckie ołtarzyki. 28.05.2020, 15:13
Starym beneficjentom poprzedniego ustroju i co za tym idzie popierajacych spadkobierców czerwonej zarazy czyli PO nie zależy na rozwoju kraju. Czerwoni zawsze beda marudzic - oni i ich dzieci.
@
@ 28.05.2020, 17:13
A to mnietku ?
...
... 28.05.2020, 17:02
Ty, z tymi beneficjentami - uważaj, bo bijesz w rodziców decydentów i ich samych...
GRYF
GRYF 28.05.2020, 14:14
Robią źle. Nie robią źle. Ludzie rozumy wam odjęło? Zamknąć ulicę, zamknąć przejście pod torami i niech ci co biją pianę łażą dookoła. W tedy to dopiero będą narzekać.
najpierw zrób COKOLWIEK dobrze...
najpierw zrób COKOLWIEK dobrze... 28.05.2020, 17:05
A może raz zrób coś dobrze? A nie "schody Milera" 10 metrów od istniejących - bo łatwiej wydać forsę na "schody Milera" niż poprawić błąd i zdjąć barierkę w poprzek przejścia przez tory - które było tam od zawsze - w dodatku bezpieczne i bezkolizyjne...
gryfiniak
gryfiniak 28.05.2020, 16:01
GRYF następny kretyn który nie rozumie o co chodzi. Kto tu pisze w art. czy komentarzach, że źle., że robią? W podstawówce gimbazy nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? Chodzi o to aby robić z głową i nie doszło do tragicznego wypadku. Nie chcemy ofiar aby ktoś na górze, być może następny kretyn zrozumiał, że bezpieczeństwo jest ważne.
1 LO
1 LO 28.05.2020, 18:27
o cwok z tbsu chyba jesteś
...
... 28.05.2020, 17:07
A ja uważam - że całe to rozkopywanie skarpy to "słomiana inwestycja" niepotrzebna. Lepiej było zrobić kładkę przez tory - jakie są na trasie tramwaju na Słoneczne...
Pp
Pp 28.05.2020, 14:10
Janusze i Grażyny znowyu narzekają !!
Buractwu nie dogodzisz ! Był syf na dworcu narzekali ! Jest remont nażekają !!
do 14.10
do 14.10 29.05.2020, 10:43
Robisz błędy ort.i kradniesz nicki
...
... 28.05.2020, 17:09
Janusze i Grażyny podciągają gacie w czasie wystąpień publicznych. A inne Ochódzkie lubią "słomiane, nikomu niepotrzebne inwestycje"...
taka różnica
taka różnica 28.05.2020, 16:02
Janusze i Grażyny próbują zaoszczędzić na bezpieczeństwie ludzi!
Kama
Kama 28.05.2020, 13:51
Robia zle, nie robia tez zle. Och nie kazdemu dogodzimy:)
avatar
avatar 28.05.2020, 16:03
Kama naprawdę tyle zrozumiałaś? To żebyś tam nogę złamała! Wtedy może coś dojdzie do tego mózgu.
.
. 28.05.2020, 18:28
Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Ewa
Ewa 28.05.2020, 12:25
Faktycznie trzeba tam bardzo uważać.

Pozostałe