Naćpany kierowca złapany w centrum Gryfina

  • 28.05.2020, 18:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Naćpany kierowca złapany w centrum Gryfina
-Policjanci podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Audi ujawnili, że 25-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego kieruje pojazdem będąc pod wpływem środka odurzającego. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania - informuje igryfino starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło późnym wieczorem  doszło około godziny 22.00 w środę 27 maja 2020 r na ulicy Bolesława Chrobrego w Gryfinie. Sprawę prowadzi KPP w Gryfinie.

Kierowca odpowie tak, jakby jechał pod wpływem alkoholu. Za prowadzenie auta pod wpływem narkotyków grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

123
123 31.05.2020, 18:32
123
123
123 31.05.2020, 18:29
jak tak mozna?
:-))))
:-)))) 31.05.2020, 10:39
Uderz w stół, a nożyce się odezwą :-))))
NIE MARCIN
NIE MARCIN 31.05.2020, 07:50
Po pierwsze palenie to nie ćpanie.
Po drugie narkotest (nie te gówna co mają w radiowozach) na który mają na komendzie łapie do dwóch tygodni.
Po trzecie stan po użyciu to nie stan pod wpływem.
Podsumowując: ten nagłówek jest z *** wyjęty.
NIEUŻYWKA
NIEUŻYWKA 31.05.2020, 10:41
Wciąganie to też nie ćpanie, tylko konsumpcja dobrego towaru!
Poinformowany
Poinformowany 31.05.2020, 07:21
Widać rękę *** redaktora...Jaki naćpany parówo ***? Narkotesty policyjne wykrywają stężenie nawet do dwóch tygodni. Stan po zażyciu to nie to samo co bycie pod wpływem. A co do Knagulca - z przegumowaniem to masz akurat dużo wspolnego bo gdyby Twojemu Ojcu guma nie pękła to by Cię na tym świecie nie było...
Knagulec
Knagulec 29.05.2020, 16:24
Tylko przegumować grzejnika
Pancer Cracker
Pancer Cracker 29.05.2020, 13:38
PANZERSCHOKOLADE zjadł może tak jak Wermacht i luftwaffe podczas WW2 😁
zgr-edo
zgr-edo 29.05.2020, 12:32
Ksiądz idiota, a policjant sierota. To je ' hit', panie dziejku
https://www.youtube.com/watch?…
Kulawy
Kulawy 29.05.2020, 08:43
A może jarał 2 dni temu i co?
jasne
jasne 29.05.2020, 09:35
MAsz wiedzę widzę o jego jaraniu. To by tłumaczyło dlaczego narkotyków nie miał przy sobie!
Ula
Ula 29.05.2020, 08:01
Od Andzeliki wracała łajza po truskawkach go wzdeło
tyle
tyle 28.05.2020, 21:10
Ćpał bo to ćpun jest!
Knagulec
Knagulec 28.05.2020, 20:04
Doszli kolejnego grzejnika

Pozostałe