Hasła "za" i "przeciw" wznoszone na spotkaniu z Trzaskowskim

  • 08.07.2020, 23:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Hasła "za" i "przeciw" wznoszone na spotkaniu z Trzaskowskim
Okrzyki: „Chcemy zmiany!", „Polska cała na Rafała!", „Mamy dość!" - padały podczas środowego spotkania z Rafałem Trzaskowskim na pl. Solidarności w Szczecinie. Zróżnicowane były hasła i rysunki, trzymane przez zwolenników tego kandydata na prezydenta RP. W tłumie ludzi byli też zwolennicy Andrzeja Dudy ze swoimi hasłami. Jednych i drugich prezentujemy w naszej fotogalerii.

Dzisiejsze spotkanie wyborcze państwa Trzaskowskich zaczęło się od przyjazdu Małgorzaty Trzaskowskiej do Gryfina (relacjonowaliśmy wcześniej), a Rafała Trzaskowskiego do Trzcianki. Na pl. Solidarności w Szczecinie Trzaskowski pojawił się już z całą rodziną – żoną, córką i synem.

Wcześniej była konferencja prasowa na… szczecińskich ogródkach działkowych, gdzie elekt kolejny raz błysnął znajomością języka angielskiego (filmik poniżej). Na ogrodach działkowych elekt z rodziną gościł na obiedzie u rodziny Gładzików. Najważniejsze nie co jadł, a co mówił. Chwalił się poparciem samorządowców (na spotkaniu byli też nasi przedstawiciele z powiatu gryfińskiego – Gryfina czy Cedyni). Powtórzył swoje hasła, przedstawiając jaka Polska mu się marzy. Podkreślał, jak ważne jest uczestnictwo w wyborach.

-Jeżeli nie zmienimy Polski dziś, jeżeli nie zmienimy jej 12 lipca, to bardzo ciężko będzie wygrać w kolejnych wyborach. O wyniku wyborów może zadecydować zaledwie kilka tysięcy głosów – motywował  swoich zwolenników do głosowania Rafał Trzaskowski.

A tak prezentował się w tłumie na placu Solidarności w Szczecinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oto co odpowiedział zagranicznym korespondentom na szczecińskich ogródkach działkowych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zapraszamy też do fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (91)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 10.07.2020, 23:11
Chcesz wolności?a co nie masz jej? Powoli ta wolność zmienia się w swawole...a to nie tędy droga
oki
oki 10.07.2020, 21:51
A ja będę głosować na pana Trzaskowskiego, mimo, że nie lubię PO i mam do tego prawo!A te wszystkie pisowskie trole zamknąć swoje jadaczki i nie komentować, bo każdy ma prawo głosować na kogo chce!Wy chcecie głosować na Dudę, to głosujcie, my chcemy głosować PRZECIW DUDZIE, będziemy głosować na jego kontrkandydata.Nasze prawo!A który głupek napisał poniżej, że stomatolog to nie lekarz.To zobacz durniu, na jego pieczątkę co tam jest napisane i wtedy popisuj się swoją mądrością.Jak widać w tym mieście głupoty też nie brakuje, mam tylko nadzieję, że tych mądrych jest jednak więcej.A...do tych z IQ równym temperaturze ciała...popieranie kogoś nie jest równoznaczne z przynależnością do danej partii.Można po prostu nie trawić Dudy i być przeciw głosując na tego drugiego.PROSTE?PROSTE!
Ron
Ron 10.07.2020, 23:44
Przestań siać nienawiść i dzielić Polaków!
iko
iko 10.07.2020, 23:14
A se głosuj oki na tego Trzepaka. Oby Ci lepiej było i oby Ci się lepiej żyło jeśli wygra. Życzę powodzenia!
Marie
Marie 10.07.2020, 12:45
Refleksyjnie przed ciszą wyborczą...
Bardzo, bardzo smutne jest to, że Prezydent Andrzej Duda, który przywrócił godność i dumę zwykłemu Polakowi z prowincji, który prowadzi propaństwową politykę, który za marne pieniądze haruje dla Polski i Polaków, który godnie reprezentuje majestat Rzeczpospolitej na politycznych salonach świata musi prosić o głosy do ostatnich minut przed ciszą wyborczą...
A pełną gębą „europejczycy”, którzy rozkradli, wyprzedali Polskę, a Polaków wysłali na zmywak do Londynu te głosy dostają za NIC, albo za to, że zmanipulowany przez polskojęzyczne media wyborca „nie interesuje się polityką, ale nie lubi PiS-u i zagłosuje przeciw” !

Tak, to jest wprost NIEPRAWDOPODOBNE, że tęczowy bufon Trzaskowski - „twór sztuczny i pełny hipokryzji" jak cała PO, współautor rezolucji przeciwko Polsce ma szansę wygrać urzędującym prezydentem...

Apel do przyzwoitych Polaków – opamiętajcie się!
Polak
Polak 10.07.2020, 23:33
Ludzie są omamieni tymi mediami polskojęzycznymi i manipulowani nimi, nie widzą pozytywów obecnego prezydenta bo to z całym szacunkiem"pisowski"prezydent a że są nastawiani przez te media anty na pis no to i prezydentowi się dostaje. Ale ludzie...czy wy macie wartości i zasady? jeśli macie...to wybierzecie mądrze i postawicie na to co dobre i wartościowe dla naszego kraju!
do niedouczonego Polaka
do niedouczonego Polaka 10.07.2020, 23:45
Ty z 23.33 sam jesteś omamiony i powtarzasz hasła propagandowe.
Polak
Polak 10.07.2020, 23:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Elli
Elli 10.07.2020, 21:52
Jak zawsze hejterzy potrafią wyłącznie ubliżać i okazywać na portalu swoje chamstwo !! No cóż 30 lat wolnej Polski. Zaczyna się samozagłada czyli zatoczyliśmy koło i powracamy do walki sami ze sobą!! Wroga trzeba mieć !! Taka jest strategia GURU !! Pisowskich wyborców nie przeraża, że z jakiś powodów wygląd miasta psieje!! A Samorząd z każdym dniem jest w trudniejszej sytuacji finansowej. Sklepy zamknięte, na witrynach sprzedam lub wynajmę. Do specjalisty już się czeka latami. Niedowiarki nie wierzą !! Jak zachorujecie to się przekonacie, a z każdym miesiącem gorzej. O wzroście cen wszystkiego po prostu nie chce mi się pisać!! Diametralnie rożnie rozumiemy wolność i demokrację i nie jest na po drodze. Żałuję, że tyle lat pracy poświeciłem niereformowalnym tumanom !! Pewnie jest w tym również moja wina!!
Fiflak
Fiflak 10.07.2020, 10:24
A Nitras nikogo nie pobił?
never
never 10.07.2020, 11:13
Fiflak to przeciez wy robicie nagonkę na mniejszości!
tak sądzę
tak sądzę 10.07.2020, 08:50
Tyle ludzi na spotkaniu dobrze wróży wynik.
bis
bis 10.07.2020, 08:57
Szczecin to nie cała Polska.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 09.07.2020, 19:37
do tepego ludka k w matysiak czytaj ciemnoto ze zrozumieniem pozniej komentuj biedron jest otwarty na swiat jestes zalosny ***
MNS
MNS 10.07.2020, 08:58
Czy wy pisiaki nie potraficie bez nienawiści?
kimik
kimik 09.07.2020, 19:28
Już na począśtku przyszłego tygodnia będzie wiadomo co i jak.
K.W. Matysiak
K.W. Matysiak 09.07.2020, 19:23
Bez haseł dobrze wiem na kogo głosować. Jestem za rozwojem i otwartością na świat, an ie za zaściankiem.
Sołtysik
Sołtysik 10.07.2020, 10:26
Masz rację Matysiak,ja też głosuję na Dudę.
tako rzecze lud
tako rzecze lud 09.07.2020, 19:29
Zaścianek też ma głos.
i tak
i tak 09.07.2020, 19:22
jeszcze jeden kur***l pcha się do władzy , jest wyższy od Kaczyńskiego o dwa centymetry a pokazują go jakby był wzrostu koszykarza ...!
spokojna
spokojna 09.07.2020, 19:27
i tak masz prostackie komentarze, więc wiadomo czyim jesteś zwolennikiem.
i tak
i tak 09.07.2020, 19:56
Spokojnie , jestem Twoim zwolennikiem chociaż zachowujesz się jak Jachira ...
sprawiedliwy
sprawiedliwy 09.07.2020, 19:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ewa
Ewa 09.07.2020, 19:26
I to jest mowa nienawiści. Zgłaszam do administratora.
są dwa rodzaje
są dwa rodzaje 09.07.2020, 19:22
Ale które? Tych od Dudy czy tych od Trzaskowskiego.
uff
uff 09.07.2020, 12:46
Decydowane nie.
KK
KK 09.07.2020, 19:21
Decyduje wyborca, a tych na palcu mnóstwo.
KK
KK 09.07.2020, 19:28
Chciałem napisać PLACU SOLIDARNOŚCI!
Przepraszam za błąd.
rulon
rulon 09.07.2020, 11:01
Oglądam zdjęcia i widzę, że niektórzy z tymi hasłami na transparentach to zwyczajnie przesadzili.
Chcemy tak jak bylo bieda bieda bieda
Chcemy tak jak bylo bieda bieda bieda 09.07.2020, 11:27
Bo to wiesniaki z Zachodniopomorskiego ,Ciemnogrod bez korzeni,kto wogole i ich wpuscil na plac solidarnosci?zomo!!!
Będę
Będę 09.07.2020, 17:22
Wiesniak i burak to ty i twój Stary
kolo
kolo 09.07.2020, 10:45
Tymczasem prezes Dudy i jego mentor zaliczył wpadkę. Podają, że Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński naruszył dobra osobiste byłego szefa resort spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego i zobowiązał go do zamieszczenia przeprosin.
byłam i widziałam
byłam i widziałam 09.07.2020, 10:43
Wystąpił z rodziną bo najwyraźniej rodzina jest dla niego ważna. A p. Duda gada o rodzinie a jego żona milczy.
jestem za
jestem za 09.07.2020, 10:36
Liczę że wróci normalność
Klara
Klara 09.07.2020, 09:26
Czego mają dość? Tego że im stocznie przywrócili i ludzie mają prace. Ciemny narodzie ocknij się.
Tymek
Tymek 09.07.2020, 17:23
Otwarte oczy trzeba mieć i odrobinę rozumu by to zrozumieć
Knagulec
Knagulec 09.07.2020, 09:21
Jaki Trzaskowski oni juz byli ,tylko Duduś nikt inny
Sąsiad
Sąsiad 09.07.2020, 17:24
Pie.....ij baranka w ścianę
europejczyk
europejczyk 09.07.2020, 09:16
Robie w wacie i tez czekam na zmiany jak wszyscy znajomi i rodzina
mazan
mazan 09.07.2020, 09:06
Interia dotarła do wewnętrznych sondaży sztabu prezydenta Andrzeja Dudy. Co wynika z tych badań? Ankietowani w większym stopniu postrzegają Rafała Trzaskowskiego jako kandydata partyjnego niż głowę państwa. Aż 67 proc. badanych deklaruje też, że nie da się spełnić obietnic wyborczych bez większości w parlamencie. I właśnie tą kartą chcą zagrać sztabowcy urzędującego prezydenta.
X
X 09.07.2020, 08:50
Tylko AD Prezydentem. Trzaskowski nie nadaje się....
y do x
y do x 09.07.2020, 10:42
To koniec twojego uzasadnienia?

Pozostałe