Wskazana szybka interwencja

  • 11.07.2020, 14:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wskazana szybka interwencja
To wątpliwa wizytówka miasta. Policja sprawdza czy nie jest zdewastowany. Zabity dechami obiekt straszy w centrum miasta.

Plac Księcia Barnima I w Gryfinie był niegdyś rynkiem, czyli centrum miasta. Jeszcze po wojnie stał tu m.in. ratusz. Był czas, że utworzono tu dworzec PKS. Pozostałością jest właśnie straszący obecnie obiekt. To własność gminy. I to zdaje się wyjaśnia zaniedbania. Obiekt zabity dechami stoi od lat.

Kilka lat temu był to punkt gastronomiczny. Gmina miała jednak plan… zburzenia

Rok temu był nawet pomysł aby zrobić tam szalet miejski. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33013,toaleta-publiczna-w-miejscu-nieczynnego-lokalu-gastronomicznego

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taaaaka prawda
Taaaaka prawda 15.07.2020, 01:05
Tercet nienawidzi ludzi i niszczy przeciwników politycznych a chroni nieudaczników takich jak ten były prezes z TBS co nic nie wybudował.
???!!!
???!!! 15.07.2020, 01:23
A jak się ma ten komentarz o tercecie do zabitego dechami lokalu?
Zorientowany
Zorientowany 15.07.2020, 21:35
Właśnie tak jak napisane wyżej. Nie lubią byłego dzierżawcę i go niszczą a przy tym w czasach pandemi ograniczają pracę ewentualnym przyszłym pracownikom patrz sklep Viking były nocny też nie pozwolili się rozwinąć ale czerwona budka z kebabbem dalej stoi (i dobrze) ale po zmianie właściciela można było pokuśić się o zmianę budki na estetyczny pawilon, była duża możliwość bo zmiana właściciela i nowe warunki dzierżawy ,ale po co??? Nie mam nic przeciwko przedsiębiorcom, ale powinno się wszystkich traktować równo..... Jedni moą więcej a inni NIC. I tyle w temacie.
Gryfiniak pogromca lumpów
Gryfiniak pogromca lumpów 14.07.2020, 11:07
Jeszcze można zrobic z tego fajne miejsce,ale przede wszystkim przegonić stamtąd różne menty obszczymurki maliniaki zlodzieje zwyrole rude i inne lumpy ktore zatruwaja nam powietrze pognać lumpy i bedzie ok
Olek
Olek 13.07.2020, 11:56
To niech starostwo gryfińskie kupi i wyremontuje. Zaznaczam własność prywatna i wara wam od tego
buhaha
buhaha 13.07.2020, 12:58
ogarnij się
Ulka czupiradło
Ulka czupiradło 13.07.2020, 19:16
Tylko tam nasr.... a ja posprzątam
sasiadka
sasiadka 16.07.2020, 17:10
Ty brudasie posprzataj w tej swojej melinie ten syf bo od ciebie z nory wyłazi wszelkie robactwo na klatke schodowa a smród w melinie jak 100 chu....
Wojt
Wojt 12.07.2020, 18:39
Ja to bym proponowal ta bude dla Gryfinskich kloszard story podarowac ...
Knagulec
Knagulec 12.07.2020, 20:35
Dobrze gadasz,ale najpierw przegumować zeby nie obszczywali terenu
Pogromca szczerbatych
Pogromca szczerbatych 12.07.2020, 17:24
Najlepiej stawiać figurkę z bronzu u Ulki czupiradła z pomorskiej tam jest dziura i w nią walisz na Małysza wszyscy tam tak robią i jest gitara
tercetowa patoestetyka paździerzowa
tercetowa patoestetyka paździerzowa 12.07.2020, 10:42
Był sobie lokal gastronomiczny. Jednym się podobał, innym nie - jak zawsze. Ale ludzie czekający na przystanku na autobusy (nie tylko jedynki, bo tam się zatrzymują i podmiejskie - prywatne i PKS) mieli gdzie czekać, gdy padało, było zimno. I choćby wypić gorącą herbatę.
A w dodatku była tam toaleta.
No ale tercet Sawaryna i jego dwóch pomocników - pogonił działający lokal.
I "patoestetyka" - jak określono już ich pojęcie o "pięknym mieście" - zrobiła dekorację - drugi rok paździerzami zabite okna...
Ani toalety, ani miejsca dla zwykłych ludzi.
O pracy dla ludzi, podatkach dla gminy, zysku dla innych przedsiębiorców (bo jeden drobny biznes daje zarobek kilku innym biznesom) - to już szkoda mówić.

Nawet o tym, że koszty utrzymania drugi rok ma gmina. A mógłby przedsiębiorca...
Nawet zniżki "na działalność biurową" nie dostał...
Knagulec
Knagulec 12.07.2020, 16:04
Banda nieudaczników trzeba tercetowi podziękować raz na zawsze
rus
rus 11.07.2020, 19:58
Szalet pasuje to tej reakcji!
Knagulec
Knagulec 11.07.2020, 18:43
Szczerbata Ulka juz ma oko na tą bude
Oko
Oko 11.07.2020, 18:40
Tam juz jest szalet zwyrole z Piastów na czele z Malinka leją i sra... gdzie popadnie
kalambur
kalambur 11.07.2020, 17:24
To radna Sawaryna W. Hołub na sesji postulowała aby zrobić tam miejski szalet.
Dno dna
Dno dna 11.07.2020, 23:11
Kiedyś stał tam ratusz, teraz buda zabita paździerzami , Czyli rewitalizacja milera.
tubylec
tubylec 11.07.2020, 17:14
W Mieszkowicach co druga chałupa zabita dechami,Andrzeja kamraci,nawaleni w trzy d.... malują dechy na kolorowo i jest git
Brudaska Ulka
Brudaska Ulka 11.07.2020, 16:33
Menda *** ogarnie lokal ma doswiadczenie na szmacie
11/4
11/4 11.07.2020, 18:42
Ulka czupiradło na rowerze da rade na lagunie mistrz miotły i mopa
Pindol
Pindol 11.07.2020, 16:25
To miejsce zwyrolki *** na rowerze bez siodełka
A Felixa z zemsty wywalili
A Felixa z zemsty wywalili 11.07.2020, 15:19
Z braku szaletu często tam sikam pod ścianę. Robię to bez skrupułów bo mam kłopoty z prostatą. W mieście bez szaletów każdy sąd mnie uniewinni. Tam w środku ktoś mieszka ale nasza policja nic nie widzi. To już jest po milerowej rewitalizacji Starego Miasta.
Gryfinianka
Gryfinianka 12.07.2020, 16:07
Mieszka *** zlodziej cfel z puchy zwyrol pijak i najgorsza menda Gryfińska
Gryfinianka
Gryfinianka 12.07.2020, 17:25
Maliniak
Knagulec
Knagulec 11.07.2020, 19:03
Ja tam dzis postawie kloca
pomyliłeś
pomyliłeś 11.07.2020, 17:20
Tam był plakat nie "Tu lej". ale "Tuleja..."
poeta miejski z UMIG
poeta miejski z UMIG 11.07.2020, 15:14
To pomnik tercetu w roli szaletu!
taka gmina
taka gmina 11.07.2020, 15:09
Wyburzanie to typowe dla tercetu - weźmy choćby kamienicę na 1 Maja kamienice na Słowiańskiej (wcześniej sprzedana), zapowiedź wyburzenia Pałacyku pod Lwami czy sytuacja dawnej komendy policji.
mocznik
mocznik 11.07.2020, 14:58
szalet naturalny ścianowy

Pozostałe