Zapraszają dzieci po opaski niezgubki

  • 07.08.2020, 18:18
  • Źródło: KPP w Gryfinie
Zapraszają dzieci po opaski niezgubki
Zapraszamy wszystkie dzieci do lat 7 wraz ze swoimi opiekunami po odbiór opaski niezgubki w Komisariacie Policji w Chojnie w dniach 10-16 sierpnia 2020 roku - informują policjanci.

Opaska niezgubka jest to opaska bezpieczęństwa, wielokrotnego użytku, wykonana z delikatnego, oddychającego materiału, a co najważniejsze jest hipoalergiczna oraz wodooporna.

Zapięcie zmienia kolor z białego do intesywnego bordowego w chwili kiedy zostanie naświetlona promieniami UV. Opaska sygnalizuje wtedy opiekunom, że poziom promieniowania stał się niebezpieczny dla dziecka. Zmiana koloru jest oczywiście odwracalna. Dzięki opasce niezgubce chronimy zdrowie dziecka oraz dbamy o jego bezpieczeństwo, gdyz na opasce dodatkowo wpisujemy numer telefonu do rodzica / opiekuna.

Opaski przeznaczone są dla dzieci w wieku do lat 7 zamieszkujących na terenie gminy Chojna. Zostały one nabyte w ramach programu “Wolni od uzależnień i przemocy” realizowanego przez chojeńską policję wspólnie z gminą Chojna.

Czekamy na Państwa wraz ze swoimi pociechami przez cały tydzień w chojeńskim komisariacie przy ul. Roosevelta 1. Zapraszamy!!!

 
Źródło: KPP w Gryfinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brawo
Brawo 08.08.2020, 17:23
Brawo Chojna
pytanie
pytanie 08.08.2020, 16:48
A dlaczego nie ma w Gryfinie?
pytanie
pytanie 07.08.2020, 18:50
To z Trzcińska mogą też przyjsć?

Pozostałe