Akcja policji na placu ks. Barnima I

  • 13.08.2020, 22:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Akcja policji na placu ks. Barnima I
Byli głośni. Zaczepiali ludzi. Było widać, że są pod wpływem alkoholu. Interweniowali zatem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Policjanci zatrzymali swój samochód na placu ks. Barnima I. Następnie mężczyznę i kobietę poproszono aby wsiedli do radiowozu.

-Była to interwencja w stosunku do kobiety i mężczyzny. W związku z faktem, iż mężczyzna poruszał się o kulach  oraz znajdował się pod wpływem alkoholu, został przewieziony do miejsca zamieszkania - informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nowe prawo i nowa sprawiedliwość
Nowe prawo i nowa sprawiedliwość 19.08.2020, 18:11
Jak to u nas. Policja ściga nie tych. Bandziorów, pijaków i meneli nie tknęli. Wywieźli za to spokojnych ludzi uprawiających tzw. antyrządową szeptankę - o Lechu i kamieniu. A rodzina Szumoskich po pracowitym półroczu poleci na Antyle. Na ile? Aż się wyciszy. Jeszcze tylko sejm podejmie ustawę, że za przestępstwa korupcyjne popełnione z pobudek patriotycznych nie ma winy i nie ma kary. Ich po prostu nie ma.
Dyl
Dyl 14.08.2020, 14:46
Pewnie przypadkiem podczas interwencji przechodził tamtędy 'ORMOWIEC' szukający źle zaparkowanych samochodów. Zgłosił na 112 zakłócenie porządku i zrobił fotkę interewniującym policjantom.
Mniemam ,że policjanci z Gryfina mają problemy kadrowe, bo jak inaczej wytłumaczyć inne stroje funkcjonariuszy. Strzelam ,że czarny z KPP, a granatowy ze Szczecina. Poza tym, radiowóz na zdjęciu, to raczej nie ze stanu OP.
Gorzej niż w Mińsku
Gorzej niż w Mińsku 14.08.2020, 14:14
Wojtka po udarze za szeptankę wywieźli ?
Prewencja do kondom (prezerwatywa)
Prewencja do kondom (prezerwatywa) 14.08.2020, 13:49
Po prostu źle gadali o tych dwóch co ukradli księżyc pod pomnikiem smoleńskim i to w miesięcznicę. Prewencja (ZOMO) już tu czekało jak każdego dziesiątego co miesiąc. Meneli na ławeczkach i tej bandy z Piastów nawet nie tknęli tak jak i tych z kwadratu. To normalne działania prewencyjne a Łukaszenka Aleksandr dopiero się uczy od nas.
pyt
pyt 14.08.2020, 13:49
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Knagulec
Knagulec 14.08.2020, 16:27
U mnie w koju
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.08.2020, 13:47
Oby to nie były takie łąki kwietne jak w Szczecinie. Wszystko zarosło, wysokie chaszcze przesłaniają widoczność na ulicach. Roślinność uschła i teraz- jak słyszymy w radio - odbywają się sianokosy. Musimy wybrać to co korzystniejsze. Bardzo podoba mi się ukwiecenie Chojny, widać kobiecą rękę.
Sztorcman
Sztorcman 14.08.2020, 16:46
U mnie kobiecą rękę widać najlepiej jak stawia maszt n asztorc.
Kolba
Kolba 15.08.2020, 11:08
Ty kolba
To normalne , prewencyjne działanie policji
To normalne , prewencyjne działanie policji 14.08.2020, 13:18
Parka gadała krytycznie o Dudzie, Jarku i Moraskim i szykowanej ustawie zwalniającej od odpowiedzialności karnej przestępstwa korupcyjne urzędników, szczególnie w ministerstwie zdrowia Szumskich i pociotków. Tam kradną już od 6 miesięcy, korupcja szaleje a mafia rządzi . Okradają nas Polaków i Polskę. Sygnalista z PiS zadzwonił do Szczecina a ci przysłali prewencję (dawne ZOMO0 i wywieźli ich z miasta.
Jp
Jp 14.08.2020, 12:12
A gdzie maseczki policjantów?!?! Czemu nie mają ich? Kto im da mandat?!
kapiszi
kapiszi 14.08.2020, 10:59
Porządek przecież musi być. Brawo policja.
łowca debili
łowca debili 14.08.2020, 10:25
na tym forum ,to dopiero nury i debile piszą głupoty
do nura z 10.25
do nura z 10.25 14.08.2020, 10:58
Jesteś na podium.
John
John 14.08.2020, 09:48
Hehe niecodzienny widok przeciez to mocna ekipa Policji Patrolu Gryfino, tylko normalnie spotykam ich w nocy, nic dziwnego, że jak zrobili porządek to aż ich własny rzecznik pomylił z policjantami ze Szczecina :)
To normalne codzienne działania PREWENCJI ( dawne ZOMO) - Łukaszence pod…
To normalne codzienne działania PREWENCJI ( dawne ZOMO) - Łukaszence pod rozwagę 14.08.2020, 09:48
Niepełnosprawny gość gadał na Adriana Duka. Gość Piśdzior zadzwonił wściekły na policję. Po kilkunastu minutach było ZOMO ze Szczecina i go wywieźli.
Taxi
Taxi 14.08.2020, 09:30
Nie łapię,interweniowała policja ze Szczecina? Gryfino nie ma policji? Czy gryfińska policja nie interweniuje?
No i wilczy bilet
No i wilczy bilet 14.08.2020, 13:39
Od politycznych jest ZOMO, ABW, WOT. A to klasyczna szeptanka i wywózka do lasu albo innego miasta..
Łukaszenka - ucz się
Łukaszenka - ucz się 14.08.2020, 09:12
Nie miał flaszeczki. Chwiał się bez kuli anawet z kulą bo jest niepełnosprawny i głośno mówił do partnerki bo jest głucha. Zostali zwabieni do radiowozu, zatrzymani i wywiezieni poza miasto. Boooo !? Czuć było woń alkoholu czyli środka dezynfekcyjnego z Żabki gdzie zgodnie z przepisami zdezynfekowali ręce.
Gadał na Adriana to go wywieźli
Gadał na Adriana to go wywieźli 14.08.2020, 09:28
A banda meneli obok na Piastw i śpiący na ławeczkach nietykalni.
Obserwator
Obserwator 14.08.2020, 11:04
Menele z Piastów na czele ze złodziejem malinką swinie obszczane leżą i śmierdzą
przyjezdny
przyjezdny 14.08.2020, 07:59
Centrum miasta i ciągle tam takie widoki. Wstyd GRYFINO
Gryfiniak
Gryfiniak 14.08.2020, 16:33
Daj spokój Plac Barnima nie usiądziesz ławki obszczane i oplute niewiadomo co mozna złapać jakiego trypra, nury i menty sypiaja obszczane dzieci na to patrzą, na Piastów pod Lewiatanem nie lepiej to samo ,rudy i malina żur siedzi ludzi zaczepia patola dookoła takie mamy miasto
Esbecka szkoła
Esbecka szkoła 14.08.2020, 09:50
Nie denerwuj się. Meneli nie ruszyli. Gadał na Jarka i Adriana to pojechał na przejażdżkę.
Szpic
Szpic 15.08.2020, 11:10
Maliniaka ku..... cfela przekopka
Mt
Mt 14.08.2020, 07:34
Pijane bydło ma darmową taksówkę. A policja ściga protestujących przedsiębiorców.
Antypis
Antypis 14.08.2020, 16:50
Ten niepełnosprawny nie był pijany, tylko gadał na kaczki i spółę.
menel
menel 14.08.2020, 05:42
To teraz Policja za Taxi robi i rozwożi po domach ! Super
kulom się nie kłania
kulom się nie kłania 14.08.2020, 00:56
Wyśpi się i znowu przyjdzie na ławeczkę z flaszeczką!
Za szeptankę za miasto
Za szeptankę za miasto 14.08.2020, 09:53
Przeci9eż nie miał flaszeczki tylko gadał na Adriana, Moraskiego i Jarka. Zauważ że pisior sygnalista dzwonił do Szczecina i stamtąd przysłali zomowców.
łowca debili
łowca debili 14.08.2020, 10:23
zdecydowana jedynka na podium
Ola
Ola 14.08.2020, 00:48
Wreszcie robią porządek.
Ucz się Łukaszenka
Ucz się Łukaszenka 14.08.2020, 09:13
Zrobili porządek z niepełnosprawnym. Prewencja to dawne ZOMO.
pasażer
pasażer 13.08.2020, 23:14
Brawo policja! Człowiek chce poczekać a nie może poczekać w spokoju.

Pozostałe