Restauracja Piastów 30 zaprasza na dzień otwarty już w najbliższą niedzielę

  • 25.09.2020, 13:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Restauracja Piastów 30 zaprasza na dzień otwarty już w najbliższą niedzielę
Niebanalne wnętrza Piastów30, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa sprawiają, że organizowane u nas wydarzenia wypełnione są niezapomnianymi chwilami - pisze organizator. Co jeszcze proponuje gryfiński lokal w Szczecinie, gdzie imprezy robią mieszkańcy naszego powiatu? Poniżej propozycja właścicieli.

Tak, Restauracja Piastów 30 zaprasza na Dzień Otwarty już w najbliższą niedzielę 27 września 2020 r. w godzinach 11:00 – 17:00. Zapraszane są nie tylko Pary Młode. W restauracji można zorganizować każde przyjęcie, zarówno wesele, I Komunię, chrzciny, rocznicę czy urodziny, ale również spotkanie biznesowe, konferencję, czy szkolenie.

Podczas Dnia otwartego będzie można skosztować burgerów, ale również innych dań, w tym także dla dzieci!

Właściciele wraz ze współorganizatorami przygotowali mnóstwo atrakcji. M.in. animacje dla dzieci, muzykę na żywo, no i przede wszystkim NAGRDY - VOUCHERY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI OK. 4000 ZŁ!
Można wygrać np. Vouchery na zakup sukni ślubnej lub wieczorowej o wartości 500 zł każdy, Vouchery do Restauracji Piastów 30, Vouchery od Magii Ślubu Magvel, Oli Multan – Biżuteria pełna koloru i wiele innych.

Współorganizatorem wydarzenia jest Magia Ślubu – Magvel.

Podczas Dnia otwartego czas umilać Wam będą:

- 4Fun - urodziny , festyny , animacje dla dzieci. Szczecin i okolice

- Ola Multan Biżuteria pełna koloru

- FOTOLUSTRO od Fotobudka Foto Lucky, Imprezowe Fotolustro

- Emilia Raiter - Od ponad 25 lat gra na harfie

- Jacek Nowik

- JN Clip

- Madonna Suknie Ślubne i Madonna Atelier

- Cukiernia Nova

Warto odwiedzić zatem Restaurację Piastów 30 w niedzielę 27 września 2020 r., która mieści się w Szczecinie przy al. Piastów 30 (biurowiec Piastów Office Center).

Do Państwa dyspozycji są miejsca parkingowe na terenie podziemnego parkingu biurowca (drugi wjazd od ul. Piastów).
 

Więcej szczegółów i informacje znajdziecie na fanpage Piastów 30.

Link do strony http://www.piastow30.com

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/761466967974874

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Covidow Pan Demius
Covidow Pan Demius 26.09.2020, 21:29
Wpadnę na pewno!
Grippa
Grippa 28.09.2020, 13:47
Był tam ktoś oprócz Ciebie?
Rafał
Rafał 25.09.2020, 20:55
Szkoda ze w Szczecinie a nie tu w Gryfinie . Tutaj lipa , dwa lokale na krzyż których właściciele powinni się jeszcze dużo nauczyć .,
plajta golfisty
plajta golfisty 25.09.2020, 15:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gość z biura
gość z biura 25.09.2020, 15:50
Byłam tam i będę znowu. Wystrój fajny, jedzenie pyszne. Nie jem mięsa a tam mogę zawsze coś dla siebie wybrać. Nie w każdej restauracji to jest możliwe. Właściciele z Gryfina, ale lokal stworzyli w Szczecinie. Potrafią sprawić, że goście czują się zadbani. Co jakiś czas ( co nie jest częste teraz) organizują imprezy, na które przechodzi dużo osób. Gospodarzami są super. A jedzenie jest pyszne
bywalec
bywalec 25.09.2020, 15:42
dobry kucharz + dobre jedzonko + dobre ceny + dobra miejscówka - to zawsze był pomysł na sukces.
88
88 25.09.2020, 15:06
gryfiński lokal w Szczecinie ? to jakiś odlot. Ten lokal, to taka nowa formuła dawnych bufetów zakładowych. Biurowce puste bo pracownicy wykonują prace zdalnie w domu, a szczecinianie nie chcą chodzić jeść do biurowca. Makaron to sobie każdy w domu potrafi przyrządzić.
Gryfińskie lokale są w Gryfinie.
Kiepskie miejsce na lokal i mało zachęcajace, no i ten koronowirus. Ciężko będzie utrzymać ten biznes.
https://www.google.com/maps/pl…
Gryfinianka
Gryfinianka 25.09.2020, 15:53
Miejsce jest bardzo dobre: centrum, parking, taras. Nie byłeś tam, to nie wiesz. A dobrze wiedzieć o czym się mówi. Gryfinianie pracują w Szczecinie, a lokal jest na wyjeździe z miasta. Ceny ok, a może dobrze poznać coś więcej niż bar przy stadionie i konsum
6 na 9
6 na 9 25.09.2020, 15:15
88 ma rację - faktycznie odlot jest, ale gdzie w Gryfinie zrobisz imprezę typu wesele? Kiedyś jeździło się do Sagi, ale teraz nie można bo tlyko noclegi. A Piastów 30 mimo ze w Szczecinie to blisko , więc ludzie z naszego miasta korzystają. W sumie nie mają wyboru, bo mogą jeszcze we (Wstążce w Daleszewie, ale tam nabite i drogo). Zawsze o takich lokalach decyduje rynek. A skoro stac ich na eventy, to znaczy, że interes się kręci
pozyskiwacz kamienic
pozyskiwacz kamienic 25.09.2020, 15:36
Fakt, gdy założyli w Gryfinie to tercet raczej by im żyć nie dał. Za chwilę pojawiłby się tam lumpex.
złośliwa
złośliwa 25.09.2020, 14:02
Na Piastów w Gryfinie? Bardzo chętnie!
Mietek
Mietek 25.09.2020, 14:01
Lubię dobrze zjeść, ale nie tam nie wypada mi pójść!
Głos ludu
Głos ludu 25.09.2020, 15:16
Boś kiep i jołop.
kiep
kiep 25.09.2020, 15:24
Potwierdzam!
qwerty
qwerty 25.09.2020, 14:31
biorąc pod uwagę wielkość tego burgera, to tam się nie najesz
hmmm
hmmm 25.09.2020, 15:16
To jednym burgerem chciałeś się najeść biedaku?
pasibrzuch
pasibrzuch 25.09.2020, 13:59
Chętnie skorzystam!

Pozostałe