Burmistrz potwierdza zakażenie u jednego z pracowników UMiG

  • 28.09.2020, 12:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz potwierdza zakażenie u jednego z pracowników UMiG
Długo to trwało, ale wreszcie burmistrz Mieczysław Sawaryn przyznał, że zakażony jest jeden z pracowników Urzędu Miasta I Gminy w Gryfinie. W związku z tym zmienia się organizacja pracy urzędu
W specjalnym komunikacie Mieczysława Sawaryna burmistrza miasta i gminy Gryfino czytamy m.in.:
- W związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa u jednego z pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie informuję, że Urząd działa zgodnie z ustalonymi wcześniej procedurami, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa.
-Organizacja pracy została skonsultowana z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gryfinie.
-Do dnia 5 października 2020 r. ograniczeniu ulega praca Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych.
 
O sytuacji w UMiG jako pierwsi pisaliśmy (potem były aktualizacje) tu:
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (96)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

embargo
embargo 30.09.2020, 22:55
No nieźle, w całym kraju o tym huczy
https://www.onet.pl/informacje…
urzędniczka
urzędniczka 30.09.2020, 10:00
Panie burmistrzu Sawarynie pisze pan o zachowaniu śodków bezpieczeństwa? Czyżby? Przecież zdjęcia nie kłamią !!
Obywatel
Obywatel 30.09.2020, 08:33
W policji juz tez jest zakazenie... Ale narazie cicho jest
Knagulec
Knagulec 30.09.2020, 09:03
Który to wyłapał te kiłe
Bylo nas dużo
Bylo nas dużo 30.09.2020, 13:27
Ten co byl na wycieczce
Duńczyk
Duńczyk 29.09.2020, 19:55
Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój.
Mietek , do Duńczyka
Mietek , do Duńczyka 29.09.2020, 21:07
Nie potwierdzam
Do Duńczyka
Do Duńczyka 29.09.2020, 20:05
to idź karmić ptaszki i będzie święty spokój
zły
zły 29.09.2020, 19:12
Daj spokój i nie ośmieszaj się ,we wszystkich mediach w woj.,trąbią o tym jak to pracownicy UMiG w Gryfinie nie mogli skontaktować się z władzami miasta bo ich po prostu nie było , no i o tym co było później,ale ty to wiesz przecież.
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 29.09.2020, 17:18
https://www.pl/video/50409959d wszystko jest staranie zaplanowane i realizowane ha ha ah na eurowizji już rok wczesniej to pokazywali co bedzie tych przekazów jest wszędzie pełno tylko trzeba wiedzieć na co się patrzy z znać matematyke pietnastkową i szesnastkową 13*52 =676 2024
Dawid
Dawid 29.09.2020, 13:57
Przecież to wczoraj wykryto koronawirusa u pracownicy gminy. I wczoraj burmistrz ogłosił i wdrożył zalecenia sanepidu. Jak na dobrego włodarza przystało zajął się sprawami koronawirusa, a później wystąpił przed waszym pismakiem
łowca idiotów
łowca idiotów 29.09.2020, 14:47
Dawid, głupi jesteś albo piszesz co ci każą. To pismak, jak nazwałeś redakcję, dopytywał w urzędzie u burmistrza o sprawę, która już od rana krążyła po mieście. Burmistrz potrzebował aż pół dnia aby zając się tak ważnym tematem? Czy może wszyscy czekali aż raczy pojawić się w urzędzie?
czy leci z nami pilot?
czy leci z nami pilot? 29.09.2020, 11:37
dlaczego skoro informacja była o zakażeniach już wczoraj rano - burmistrzowie z całym tym swoim "sztabem kryzysowym" NIE ZAMKNĘLI URZĘDU (i dla pracowników i interesantów)???
Jeszcze DO URZĘDU ZWOŁYWALI NARADĘ?
I dopiero po 12 poinformowali o decyzjach?
ocena
ocena 29.09.2020, 12:06
Bo to nieudaczniki są.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.09.2020, 11:21
trzeba było w karkonosze ruszyć i moze jakis domek ah ah ah https://youtu.be/eumEuK1sD90 ha ha ah
do Ajwaja i im podobnych
do Ajwaja i im podobnych 29.09.2020, 11:09
Dla debili nie ma autorytetów oni wiedzą lepiej, zwykle to prości bez wykształcenia, , mądrale" z własną teorią na wszystko.Covid 19 to dla nich coronavirus świrus, a pandemia to celowe działanie, i tak w każdej dziedzinie, wiedzą lepiej są cwani i mądrzy i będą żyć po swojemu.Powinni się skrzyknąć i manifestować w proteście przeciwko wszystkiemu co im nie pasuję , ale nie robią tego bo wstyd, lepiej anonimowo pierdoły pisać.
fartuszek masoński  kreuje ten badziew
fartuszek masoński kreuje ten badziew 29.09.2020, 11:45
jakie autorytety wszedzie sa dziwki za pieniadze ha ah ah oraz te dla idei ***
zły
zły 29.09.2020, 10:07
Kurier 24
Opisali,że pracownicy urzędu od rana dowiedzieli się o fakcie ...., pocztą pantoflową. Ludzie dzwonili do władz i sekretarz UMiG ,ale tel nikt nie odbierał ,następnie do sztabu kryzysu, a tam kierowali ich do p sekretarz,która nadal nie odbierała tel. To jakiś żart ? Kogo należy rozliczyć z takiego zachowania? Ponoć ci ludzie mają służyć mieszkańcom? Czy się mylę?
skandal
skandal 29.09.2020, 14:51
Po co w urzędzie sekretarz który boi się odebrać telefon? Czy ta pani podjęła kiedykolwiek samodzielnie jakąś decyzję? Czy o wszystko musi się pytac na górze? Ta pani jest milczącym urzędnikiem
Ja się boję tam pracować
Ja się boję tam pracować 29.09.2020, 08:41
A caly wydzial ksiegowy choory i nikt sie nie testuje !!!
wujek dobra rada
wujek dobra rada 29.09.2020, 12:11
wez kredyt i zmień prace jak mawiał bronkozaur ha ha ah
Do wujka....
Do wujka.... 29.09.2020, 14:08
Zrób to pierwszy , będziemy wiedzieli ,że ciebie nie ma i zostaniemy.
Koronka
Koronka 29.09.2020, 01:15
To w sumie dwie rodziny, które na weekend wybrały się do Austrii. Druga osoba jest z innego wydziału. Jutro będzie wiadomo.
ja
ja 29.09.2020, 20:55
Dobrze tam zarabiają. że stać ich na takie wypady.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 29.09.2020, 10:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

flet  hohenzollerna
flet hohenzollerna 29.09.2020, 09:39
(...) To nie miejsce na wklejanie linków. LInk usunięty.
kojot
kojot 28.09.2020, 21:39
N o tak, ryba gnije od głowy. Skuteczność kierownika UM jest, tylko ma ona wartość zerową.
ognisko  kozo jebców  z UMIGG
ognisko kozo jebców z UMIGG 28.09.2020, 21:33
kto roznosi ten wirus moze kozy ha ha ah https://youtu.be/ea9vjds3jXI?l…
oczko
oczko 28.09.2020, 21:42
Ajwawaj z 21.33 przymknij się i przestań wkeljać pierdoły, które znajdziesz w śmietniku internetowyym..Uważam, zęjesteś po prostu upierdliwy., przecieznikogo nie bawią twoje wpisy .jak ci pisano to bełkot wariata w dodatku nawiedzonego jakaś misja .załóz konto na fejsbuku i tam obdarowywuj swoimi wypocinami .co ci tam forum gminy .wypłyn na szerokie wody
cowid kiła i mogiła
cowid kiła i mogiła 29.09.2020, 11:06
jak widac wariaci tam pracują ha ha ah było wiadomo a nikt nie informował to jest wariactwo ja się tylko nabijam z tego kabaretu zydowskiego jaki tam tworzą ha ha ah w dodatku zarażonego kabaretu
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.09.2020, 23:03
https://www.youtube.com/watch?… TO JEST FAKT SATANIZM TO NIE MIT HA HA AH NAWET JAREK ZAWSZE DZIEWICA W TYM SIEDZI NIE WSPOMNĘ O WIECZORKACH KRAKOWIAKACH ITD HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.09.2020, 22:52
CO NIE LUBISZ SATANISTÓW HA HA AHA https://www.google.com/url?sa=… I WIELKIEGO KOZIOOŁKA HA HA AH TAM SATANIZM KWITNIE
oczko ma rację
oczko ma rację 28.09.2020, 22:58
Ajwaj ogarnij się i nie bądź chamski we wpisach jak o 21.33!
ryszard lwie serce   ha ha ah
ryszard lwie serce ha ha ah 28.09.2020, 23:09
LUDZIE czy to nie jest groteska jak ten wirus sie roznosi chyba tylko przez kontakty sexsualne bo te maseczki chronią tylko przed głupotą ha ah ah
pytanie
pytanie 28.09.2020, 21:17
Dlaczego badanie wykonano po kilku dniach?
Mierek
Mierek 28.09.2020, 21:15
Panie burmistrzu, jak żona złapie to gówno to spotkamy się... Nie szanuje pan nawet swoich pracowników.
men
men 29.09.2020, 10:50
Przyłączam się do Mirka i jeszcze kilku innych mężów
Rada dla Mirka
Rada dla Mirka 29.09.2020, 00:05
Miejmy nadzieję , że żona będzie zdrowa , ale gdyby stało się inaczej to na Twoim miejscu poszukałbym dobrego prawnika , jest sporo dowodòw na wręcz bezczelne ignorowanie zasad bezpiecznego zachowania i narażania innych osòb przez tego pana , głupota , buta , pewnie wszystkiego po trochu, nie ma znaczenia , za brak kompetencji trzeba płacić i najlepiej z własnej kieszeni..
pytam
pytam 28.09.2020, 21:42
Mirek an a czym niby ma polegać to brak poszanowania pracowników?
Karol
Karol 29.09.2020, 10:06
Ano na tym, że w poniedziałek wpuszczono wszystkich pracowników do niezdezynfekowanego urzędu. Poza tym sory, ale Burmistrz powinien sfinansować testy dla najbardziej podejrzanej grupy pracowników. Poza tym drugą podejrzaną osobę zgłosić do sanepidu, bo nie wiem czy sama to zrobiła, a osobę która z nią siedzi w pokoju natychmiast odesłać do domu. Funkcjonuje jakieś zarządzenie covidowe, ale to papier na gwóźdź. Według niego urząd jest dezynfekowany kilka razy w ciągu dnia, a pracownicy , którzy są chorzy nie powinni przyłazić do pracy. Niestety, ale tak nie jest!
tylko czekać
tylko czekać 28.09.2020, 21:13
Sądzę, że wkrótce cały personel urzeduuda się na kwarantannę.Wraz z rodzinami to spora grupa, która przez ten czas chodziła do szkół, przedszkoli, sklepów itd...Ognisko już się tli.
Tak sie śmiali
Tak sie śmiali 28.09.2020, 21:09
Czy naczelnik finansow tez ? Ponoc juz wczesniej zle sie czuła. Czy to prawda
zależność
zależność 28.09.2020, 22:53
Skoro naczelnik finansów to i skarbnik trzeba skontrolować
urzędniczka
urzędniczka 28.09.2020, 19:33
Stanowczo za długo wstrzymywał się z działaniem i informowaniem. To wzbudziło niepokój i strach. Niepotrzebnie.

Pozostałe