Podejrzenie koronawirusa w urzędzie

  • 28.09.2020, 09:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podejrzenie koronawirusa w urzędzie
Jakie działania wdrożono w związku z możliwością zarażenia koronawirusem przez jednego z pracowników gminy? Czy miała ona kontakt z petentami i innymi pracownikami? Czy Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie będzie pracował normalnie, jak do tej pory? Takie pytania skierowaliśmy dziś do burmistrza Gryfina.

Czekamy na odpowiedź. Kontakt telefoniczny z osobami decyzyjnymi jest utrudniony.

Pamiętajmy o dystansie społecznym  i dezynfekcji. 

 

Aktualizacja (godz. 10.10:

W UMIG trwa narada z udziałem burmistrza. 

-Trwa odprawa u burmistrza - usłyszeliśmy w słuchawce telefonu.

Aktualizacja (godz. 10.25)

Tą zarażoną jest prawdopodobnie kobieta w średnim wieku.

Aktualizacja (godz.11.55)

Nie tylko wysłaliśmy maila do burmistrza ale także wydzwaniamy do UMiG. Nikt kompetentny nie podchodzi do telefonu. Sekretarz Ewie Sznajder zostawilismy numer telefonu, aby oddzwoniła....

Aktualizacja (godz. 12.40)

Burmistrz Mieczysław Sawaryn przyznał, że zakażony jest jeden z pracowników Urzędu Miasta I Gminy w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 30.09.2020, 16:21
tylko walenie kozy chroni przed koronawirusen https://youtu.be/ea9vjds3jXI?l… mmmmmmmmmmmmmmmmnnnietek https://www.google.com/url?sa=… ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 30.09.2020, 15:55
a było wybrac polskie tatry ah ah ah https://youtu.be/rWVEOZq0wng?l… ha ha ah
dr Etker
dr Etker 29.09.2020, 12:13
Ma kobieta farta że u niej wykryli wirusa tak szybko😊 mnie tu leczą przez teleporady już 4 miesiące
Pomór
Pomór 29.09.2020, 08:39
Dużo urzędników dzisiaj nie ma w pracy.
życzliwy
życzliwy 28.09.2020, 23:05
Dużo zdrówka i przede wszystkim wsparcia życzę
Ktos tam
Ktos tam 28.09.2020, 21:50
Mamy osocze ozdrowieńców więc po co te skomlenia. Wszystkich nas dopadnie covid jak katar zimowa porą.
nie porównuj....
nie porównuj.... 29.09.2020, 09:28
tylko na katar nie umiera w ciągu miesiąca od złapania od 3 do 7% tych, co zachorowali (w różnych grupach różnie) - nie licząc długoterminowych powikłań, o których dowiemy się mniej więcej za rok...
tyle
tyle 28.09.2020, 21:52
JA się staram stosuje zalecenia i mam nadzieję, ze mnie nie. Chce doczekać szczepionki.
Teddy
Teddy 28.09.2020, 20:49
Proponuję udzielać więcej ślubów w urzedzie i wpuszczać większą liczbę gości.
Przecież wiadomo, że to coronaparty. Sala ślubów została zdezynfekowana?
Wyborca
Wyborca 28.09.2020, 18:12
Ten urząd to jakaś masakra, żona była po odbiór dowodu osobistego, dostała SMS w piątek, że do odbioru. A dzisiaj (poniedziałek) okazuje się wszystkie panie z wydziału meldunku i dowodów osobistych na zwolnieniu poznać 2 tyg., i nie można nic tam załatwić. Powinne być ktoś odelegowany do tego wydziału.
Interesant
Interesant 29.09.2020, 22:18
A ja dostałem informacje telefonicznie że w następny wtorek będą w pracy. Nie rób afery, bądźmy ludźmi przez tydzień świat się nie zawali.
Gggg
Gggg 28.09.2020, 17:35
Szkoda że nie urząd pracy znaczy stacja PKP
Bez przesady
Bez przesady 28.09.2020, 15:05
Prędzej czy później i tak by w Gryfinie ludzie zaczęli się zakazać, kwestia czasu czy to w sklepach, w szkole czy właśnie w urzędzie!
Szukanie winnych i lincz jest nie na miejscu!
A Pani zarażonej życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
do idioty co nic nie rozumie..
do idioty co nic nie rozumie.. 28.09.2020, 17:35
ty idioto kompletnie nie rozumiesz! Kto tu mówi o "linczu"? W urzędzie wiedziano od rana, że są potencjalnie chorzy. I dopiero po 12 ogłoszono informację - czyli ile osób przyszło dzisiaj do urzędu rano? Do kasy, po dowód osobisty itp?
Nieudolność i debilizm decydentów, którzy "zwołali naradę" w urzędzie, w którym była osoba zakażona - to nie jest "szukanie winnych". To winni na tacy...
Kol
Kol 28.09.2020, 14:54
Pytaliście p sekretarz,a przecież Sznajder bez zgody i wiedzy pana nic nie zrobi nawet choćby sama była chora
Szef
Szef 28.09.2020, 14:51
A jak tam most??? Zamknęli już??
króko
króko 28.09.2020, 13:43
Czas ile trwało potwierdzenie to kompromitacja Urzędu i burmistrza Mieczysława Sawaryna.
Marek
Marek 28.09.2020, 13:02
Która to bo byłem w urzędzie ?
dowcip
dowcip 28.09.2020, 13:05
Marku, spytaj Sawaryna, on ci prawdę powie hahahaha
mameja
mameja 28.09.2020, 12:53
do aktualizacja: Długo zajęło Sawarynowi żeby potwierdzić oczywista oczywiśtość.
a w sali ślubów teatr tragikomedii
a w sali ślubów teatr tragikomedii 28.09.2020, 12:51
I wychodzi bokiem totalny brak profesjonalizmu i umiejętności działania w jawności.
Zamiast podać - urzędnik z takiego i takiego działu. Pokój taki i taki - i każdy, kto był w urzędzie w ostatnich dniach będzie wiedział, czy mógł mieć kontakt.
Bo przecież przychodzą nie tylko osoby, które można zidentyfikować. Ludzie przynoszą pisma albo płacą w kasie przy okazji pobytu także znajomym albo rodzinie...
Kasia
Kasia 28.09.2020, 12:46
A co się tak rozpisujecie. Jak korona wirus był w PUKU w GTB- es Urzędzie Pracy Starostwie , OPS-ie to była tajemnica nikt nic na ten temat nie pisał a jak jest Urzędzie to gotowi jesteście nawet nazwiska podać osób zakażonych . Sanepid to powinien chodzić po zakładach pracy i sprawdzać jak pracodawcy zabezpieczyli swoich pracowników na czas pandemii to powinien być teraz priorytet.Bo żarty się skończyły choroba się rozprzestrzenia.
...
... 28.09.2020, 12:52
Ale przecież to właśnie tercet utajniał gminne jednostki - a państwowa straż pożarna podawać mogła jakoś jawnie - ilu strażaków, ile osób z rodzin - tylko gmina nie może....
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 28.09.2020, 12:41
NA oficjalnej stronie gminy cisza bo to g... jest
rżnie orkiestra gupa
rżnie orkiestra gupa 28.09.2020, 12:36
A na urzedowej stronie tlyko piszą dziś o koncercie. Rżną jak na Tytanicu!
pstrąg
pstrąg 28.09.2020, 12:32
Rację miała pani radna Jolanta Witowska że ta cały antykryzysowy sztab to tylko papierowa instytucja która nie wiadomo co robi.
Elf
Elf 28.09.2020, 12:48
Pani Witowska jakby była sama w tym sztabie to by inaczej mówiła. Fałszywa baba kogo wy wybieracie na tych radnych ?
Gandalf
Gandalf 28.09.2020, 13:51
Ty elf jesteś jednak idiotą. Gdyby radna Witowska była w tym sztabie, to przynajmniej urząd udawałby, że cokolwiek robi. Bez kontroli siedzą tylko i głupa rżną. Po polsku pisać w kryzysie to bez błędów nawet nie potrafią. Kpina z mieszkańców. Nie radzą sobie z niczym
do gnoma
do gnoma 28.09.2020, 12:57
Saneckiego, Sobczaka, Polańskiego, Puzika i Wisińską...
Tacy radni ci nie przeszkadzają?

Dzisiaj, 12:48 kogo wy wybieracie na tych radnych ?

Pozostałe