Pracownicy zatrudnieni przez Fiege w Zalando wpadli z narkotykami

  • 23.12.2020, 15:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pracownicy zatrudnieni przez Fiege w Zalando wpadli z narkotykami Policja (arch.)
-Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie zakładu pracy w miejscowości Gardno dokonali zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy w szafkach ubraniowych posiadali środki odurzające. 28-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pyrzyckiego, posiadał 14,8 gram amfetaminy. Natomiast 23-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego 2,8 grama marihuany.

Do zatrzymania pracowników zatrudnionych przez Fiege w Zalando doszło w poniedziałek 21 grudnia 2020 r. ok. południa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Abdul
Abdul 26.12.2020, 00:40
Wyszczepić ich na miejscu
Bogna
Bogna 24.12.2020, 23:14
Kobieta nie zdradza od tak mężczyzny, którego Kocha, a jeśli nie kocha to odchodzi a nie czeka do emerytury. Gdyby nie byloby powodu to i skutku. do " ppp " jak był tak skandalicznie traktowany to trzeba było go zabrać z tego piekła :).
kary
kary 24.12.2020, 23:31
Chyba pomyliły ci się artykuły Bogna.
prawda
prawda 24.12.2020, 15:51
Pracowników z narkotykami zatrzymała ochrona Zalando, a nie policja z gryfina, proszę nie kłamać :)
kary
kary 24.12.2020, 23:34
Ochrona to może sobie zatrzymać fajki w kieszeni. Od zatrzymywania w tym kraju jest policja, która oddaje sprawę prokuraturze.
Czytelnik
Czytelnik 24.12.2020, 09:30
Zastanawiam się tylko po co te głupie nagłówki : prwcownicy zatrudnieni przez Fiege w zalando .. żenujące .. a jakby byli zatrudnieni przez nie wiem Security lub biedronke to cos by to zmieniło? Bo mam wrażenie, że przez wpadke osób chcecie jeszcze zrobić zamieszanie co do firmy .. A w każdej firmie znajdą się półgłówki myślący inaczej..
zastanawiaj się dalej
zastanawiaj się dalej 24.12.2020, 14:36
Narkotyki były trzymane przez pracowników tej firmy i na jej terenie. To sa istotne okoliczności zdarzenia.
nagłówek
nagłówek 24.12.2020, 10:13
Tak to żenujące, że pracownicy w czasie pracy... Jeśli zwróciłeś uwagę na tytuł to zapewne spełniłeś oczekiwania tego, który go pisał.
kary
kary 24.12.2020, 23:35
Chcą skierować istotne sprawy tego procederu na inne tory. To rozmyślne działanie kierownictwa.
???
??? 24.12.2020, 01:06
Ciekawe ilu tak naprawdę jest zamieszanych w ten proceder?
racjonalizator
racjonalizator 24.12.2020, 00:21
Może załodze zamiast robić testy covidowe robić antynarkotykowe?
heh
heh 24.12.2020, 01:01
To kto by pracował ;)
Maniek
Maniek 23.12.2020, 23:42
Ciekawe jak oni się sczaili że oni w szafkach mają narkotyki?
Sziping
Sziping 26.12.2020, 10:13
Ktoś ponoć zasugerował przełożonemu,ze są pod wpływem
Kibic
Kibic 24.12.2020, 16:55
Szafki sa kontrolowane wyrywkowo. Nie ma ustalen co do tego. Zbiera sie daną grupe do kontroli i tyle.
Wandzik
Wandzik 23.12.2020, 23:55
Widocznie mieli cynk że rozprowadzają gdzieś towar więc gdzie niby mogli go ukryć?
sylv
sylv 23.12.2020, 23:19
Wy macie wszyscy zryte berety. Patrzcie na swoje berety i talerze w domu, co wasze dzieci robią na ulicy. Większość z was w własnej młodości jeszcze gorsze rzeczy brało/robiło a teraz będziecie nauczać innych ludzi co próbowali sobie dorobić w sposób nielegalny. Zrobili błąd i teraz poniosą odpowiedzialność za swoje czyny. A wasze komenatrze są o *** roztrzaskać, chyba tylko po to aby własne ego podbudować... W sumie wiadomo każdy w Gryfinie lubi popisać nie na swój temat a szczególnie na temat mlodych.
Ad
Ad 24.12.2020, 00:40
Amen Bracie! AMEN! ;)
pekaes
pekaes 23.12.2020, 21:23
Ha ha pracownicy z nosami pudrowymi brawo brawo wy
Gość
Gość 23.12.2020, 20:37
Dwóch Polaków wpadnie do dołu, to zamiast współpracować i posadzić jednego żeby wyszedł to będzie go ciągnął za nogawkę i na dół żeby się nie udaloy!! Zgoda buduje, waśń rujnuje, ! Cechą narodowa Polaków. Jeden drugiego utopi w łyżce wody, nawet potrafią sąsiadowi spalić dobytek jeśli tylko mu si lepiej wiedzie.
wajcha
wajcha 23.12.2020, 20:24
Może mało pensje i chcieli dorobić?
tyle podsumuję
tyle podsumuję 23.12.2020, 20:22
To jacyś nieodpowiedzialni wielce ludzie.
Targowa
Targowa 23.12.2020, 15:38
Zawsze wiedziałem że knagulec to *** ***
Knagulec
Knagulec 23.12.2020, 15:30
Zaprosze na sylwestra przystojnego pana
.
. 24.12.2020, 10:37
Żal cię zboczona mędo słuchać na tych forach ! Piszesz jako Knagulec lub Gumowiec !!!
Widać dzieciństwo było trudne ? A może tata właził ci pod kołderkę ????
surin
surin 23.12.2020, 21:21
biedron jest na etacie swiat
Przystojny
Przystojny 23.12.2020, 20:05
Hej knagulec ile dajesz
Ha ha
Ha ha 23.12.2020, 19:18
Ty knagulec *** jesteś widać
Minis.....
Minis..... 23.12.2020, 18:19
Idź na plebanię.
Knagulec
Knagulec 23.12.2020, 17:34
Kolejną jestes k.... ktora sie podszywa
Kumpel
Kumpel 23.12.2020, 15:28
Patologia!
.
. 23.12.2020, 15:27
Tam co drugi z małolatów to na dopalaczach jedzie !
bystry
bystry 23.12.2020, 15:31
To tak tam ciężko ze wspomagacze biorą?
Rafał
Rafał 23.12.2020, 15:54
Nie, ale to mięczaki
tel.
tel. 23.12.2020, 15:27
Ktoś z ucha strzelił!
......
...... 23.12.2020, 17:36
Wacek z Targowej ?
Wacek
Wacek 23.12.2020, 18:08
To nie ja! Jka babcię kocham!
ciekawa perspektywa
ciekawa perspektywa 23.12.2020, 15:24
To teraz gwiazdkę obejrzą przez kraty!

Pozostałe