Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 13:18
Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy na koncert Filharmonii Dowcipu. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie!

Koncert – jubileusz 10-lecia Filharmonii Dowcipu prowadzonej przez Waldemara Malickiego można będzie obejrzeć nie tylko w telewizji, ale także na żywo! Już 15 stycznia 2017 r. zapraszamy na dwugodzinny program pełen humoru i utalentowanych artystów do Szczecina. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Dowcipu. Szczegóły poniżej.
Zapraszamy na koncert Filharmonii Dowcipu. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie!

O oto nasz konkurs. 

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Dowcipu!

Trzeba udzielić dobrych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Odpowiedzi należy przesłać na adres redakcji: [email protected], podając swoje imię, nazwisko, miejscowość, w której się mieszka oraz numer telefonu i adres e-mail.

Pierwsza osoba, która przyśle prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania i poda wymagane dane do kontaktu, wygra jedno podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Dowcipu, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r. w Szczecinie.

Oto pytania:

1. Jaką nagrodę otrzymała Filharmonia Dowcipu podczas ubiegłorocznego Festiwalu Opolskiego?

2. Prosimy podać imię i nazwisko dyrygenta Filharmonii Dowcipu.

3. Ile osób gra w orkiestrze Filharmonii Dowcipu?

Uaktualnienie:

Zakończyliśmy konkurs. Zwyciężczyniami, które zdobyły podwójne zaproszenia na koncert w Szczecinie są:

1. pani Aleksandra z Pniewa

2. pani Elżbieta z Gryfina

Serdecznie gratulujemy. Organizatorowi koncertu dziękujemy za ufundowanie drugiego zaproszenia, bo ilość nadesłanych odpowiedzi na konkurs była naprawdę imponująca.




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Juzik Treść komentarza: Piszcie piszcie ludziska co wlewacie w ryło w te czerwcówke piszcie piszcie ludziska błagam was na kolanach błagam błagam błagam piszcie bbbbbłłłłłłlaaaaaaaaaaaaggggggggggggggaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm Data dodania komentarza: 6.06.2026, 13:07 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: Petrus Treść komentarza: Trend na staycation akurat bardzo mnie cieszy i to nie tylko ze względów finansowych. Wreszcie zaczynamy doceniać własne województwa i lokalne agroturystyki, zamiast ślepo gnać do Zakopanego, żeby postać w kolejce na Gubałówkę. Dwie godziny drogi od domu to idealny dystans, żeby nie zmęczyć się samą podróżą i faktycznie wypocząć przez te kilka dni. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 13:05 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: nie polecam Treść komentarza: Mazury w tym roku cenowo to kosmos... Dobrze, że chociaż pogoda dopisała, to na łódce idzie wytrzymać. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: cytat2 Treść komentarza: W trend wzrostu zapotrzebowania na infrastrukturę gazową wpisuje się Polska. W transformacji polskiego systemu energetycznego gaz ziemny uznawany jest za paliwo przejściowe. W perspektywie najbliższych 10-15 lat będzie ono zastępowało węgiel mający znacznie wyższy poziom emisji CO2 niż gaz. Moc zainstalowana elektrowni gazowych w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wynosi już ponad 6 GW (6 miliardów watów), a kolejne 6,9 GW jest trakcie w realizacji. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 12:56 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama