Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 grudnia 2025 06:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kronika policyjna za ostatni tydzień

Włamania i kradzieże to najczęstsze zdarzenia w naszym powiecie w ciągu ostatniego tygodnia. Wniosek! - lepiej pilnujmy swojego mienia, bo „amatorów“ na nie wielu... Nagminne są m.in. kradzieże z samochodów, gdzie my właściciele kusimy złodziei zostawiając w środku wiele cennych rzeczy oraz mniej cennych, ale… naprawa szyby kosztuje! Poniżej prezentujemy kronikę policyjną za ostatni tydzień.
19.07.2012 r.
 
W Jeleninie dokonano uszkodzenia tablicy informacyjnej projektu Unii Europejskiej.
 
Dzielnicowy z PP Trzcińsko – Zdrój ujawnił, że 54- letni rowerzysta nie stosuje się do sądowego zakazu prowadzenia rowerów.
 
W Moryniu z otwartego pomieszczenia gospodarczego dokonano kradzieży roweru oraz dwóch przedłużaczy elektrycznyuch o długości 40 metrów.
 
20.07.2012 r.
 
W Gryfinie dokonano włamania do Centrum konferencyjno – gastronomicznego "Wodnik" skad skradziono alkohol oraz pieniądze.
 
Patrol RD KP Chojna ujawnił, że 19 – letni kierujący samochodem osobowym znajduje się w stanie nietrzeźwości.
 
Patrol ZPI KP Chojna zatrzymał 23 i 22- latków oraz dwóch 16 – latków podejrzewanych o dokonywanie kradzieży rowerów na terenie Niemiec.
 
21.07.2012 r.
 
W Gryfinie przy ul. Niepodległości dokonano włamania do samochodu marki opel astra skąd skradziono saszetkę z zawartością dokumentów oraz artykuły spożywcze.
 
W Gryfinie przy ul. 1 Maja dokonano włamania do samochodu marki VW Golf skąd skradziono 24 kubki porcelanowe.
 
W Gryfinie dokonano włamania do pomieszczenia garazowego i gospodarczego na terenie ogrodów działkowych przy ul. Armii Krajowej skąd skradziono różne elektronarzędzia.
 
W Gryfinie z pobocza przy ul. Flisaczej dokonano kradzieży samochodu marki audi 80, rok produkcji 1990.
 
Patrol RD KPP Gryfino ujawnił, że 29 – letni rowerzysta znajduje się w stanie nietrzeźwości.
 
Patrol ZPI KP Chojna w trakcie załatwiania kolizji drogowej ujawnił, że 22 – letni kierujacy samochodem osobowym znajduje się w stanie nietrzeźwości.
 
Policjanci z PP Trzcińsko–Zdrój ujawnili, że 23-letni rowerzysta znajduje się w stanie nietrzeźwości. 
 
W sklepie w miejscowosci Osinów Dolny dokonano kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy.
 
22.07.2012 r.
 
W Chełmie Dolnym dokonano włamania do samochodu marki audi skąd skradziono portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy.
 
Policjanci z PP Trzcińsko – Zdrój ujawnili, że 53-letni rowerzysta znajduje się w stanie nietrzeźwości a ponadto nie stosuje się do sądowego zakazu prowadzenia rowerów.   
źródło: KPP Gryfino

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaŻyczenia świąteczno-noworoczne gm. Widuchowa (18.12.2025-07.01.2026)
Reklama
ReklamaŻyczenia świąteczno-noworoczne PGE (17.12.2025-07.01.2026)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SąsiadTreść komentarza: To co się dzieję z radnymi to niebywałe nie pracują na dobro Miasta ,ludzi tylko polityka i interes własny. To doprowadził do tego właśnie BURMISTRZ. Będzie mu trudno teraz to opanować. To są skutki takiego kombinowaniaData dodania komentarza: 22.12.2025, 00:23Źródło komentarza: Szok czy kapitulacja? Burmistrz Sawaryn traci kontrolę, a Gryfino płaci cenęAutor komentarza: bezrobotnyTreść komentarza: a szkoda była by kopa śmiechu?Data dodania komentarza: 21.12.2025, 23:44Źródło komentarza: Wspólnota, tradycja i dźwięk akordeonu. Spotkanie wigilijne mieszkańców gminy GryfinoAutor komentarza: RomanTreść komentarza: Tradycja to jeszcze nie bo zbyt krótko jest ta impreza.Data dodania komentarza: 21.12.2025, 23:39Źródło komentarza: Wspólnota, tradycja i dźwięk akordeonu. Spotkanie wigilijne mieszkańców gminy GryfinoAutor komentarza: cytatyTreść komentarza: Daniel Olbrychski, zapytany o głosy, które się pojawiają, jak "aktor nie powinien wypowiadać się o polityce", odpowiada ostro: - Co? Całe społeczeństwo powinno mieć odebrane prawo? Ja należę do społeczeństwa, jestem obywatelem tego kraju i dlaczego miałbym mieć odebrany głos? W pewnym momencie rozmowy Daniel Olbrychski sięga do osobistego wspomnienia, które – jak mówi – wraca do niego regularnie. - Całe dzieciństwo spędziłem na pięknej ulicy w centrum Warszawy, która nazywa się Nowogrodzka. Jest to ulica mojego dzieciństwa, mojej wczesnej młodości – opowiada. W tym miejscu pojawia się jednak gorzka puenta: - Ta nazwa się kojarzy z siedzibą partii, której nie znoszę i uważam, że ta partia wyrządza nieustające zło mojemu krajowi. Jest mi przykro, że ta ulica moja ukochana kojarzy się właśnie z tą nielubianą przeze mnie partią.Data dodania komentarza: 21.12.2025, 23:39Źródło komentarza: Port Polska, a nie CPK - mówi Donald Tusk. To jest gra - ocenia Jarosław Kaczyński
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama