Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 13:33
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja poszukuje świadków akcji ratunkowej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie poszukują świadków, którzy w dniu 29 grudnia 2012 r. około godz. 9.25 widzieli jak na chodniku przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Iwaszkiewicza w Gryfinie mężczyzna w wieku około 35-40 lat w nieustalonych dotąd okolicznościach utracił przytomność. W szczególności prosi się o kontakt kobietę w wieku około 50 lat, która udzielała temu mężczyźnie pomocy i za pośrednictwem przygodnego kierowcy wezwała pogotowie ratunkowe.
-Świadkowie opisanego zdarzenia proszeni są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie, przy ul. Grunwaldzkiej 9, bądź pod numerem telefonu : (91) 43- 26- 811, 43- 26- 812 lub 43-26-551, 43- 26- 864 -  asp. Katarzyna Adamczyk-Syniak

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wniosek Treść komentarza: Widocznie to zwykły głupiec, skoro podżega też w stosunku do siebie. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:10 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: zbulwersowany zbulwersowanym Treść komentarza: Przecież czas badania trwa 48h od pobrania próbki :D Nie dali wcześniej komunikatu, bo ani Gmina, ani ZUK takiej informacji nie mieli. Zanim się tak strasznie ZBULWERSUJESZ, to się po prostu dokształć :) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:09 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ech Treść komentarza: Całe szczęście, że nikogo na poboczu nie było o tej porze. Drzewo niestety nie ustąpiło. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:08 Źródło komentarza: Dlaczego 30-latek nagle zjechał z prostej drogi? Wystarczył ułamek sekundy, by ta podróż zakończyła się dramatem Autor komentarza: Zdzislaw Dyrman zasadniczo Treść komentarza: Dajesz auto do warsztatu płacisz jak ci go zrobią identycznie z lekarzami. Lekarz szpital powinni otrzymać zapłatę za wyleczenie pacjenta . Pacjent wyzdrowiał konował dostaje kasę wcześniej ni cho cho. Zasadniczo. Taką mam koncepcję zasadniczo i to jest dobra ta koncepcja zasadniczo Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:29 Źródło komentarza: Rewolucja w ochronie zdrowia. Polacy żądają jawności kontraktów i kontroli lekarzy
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama