Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 13:29
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trip Extreme najpopularniejszy w Polsce

Organizatorzy Pucharu Polski marszów na orientację podsumowali sezon 2012. Okazało się, że pomimo limitu zawodników, gryfiński ekstremalny rajd na orientację Włóczykij Trip Extreme jest obecnie najpopularniejszą imprezą na dystansie 50 km w całym kraju. W zawodach wzięło udział ponad 200 osób, a WTE ściąga do Gryfina czołówkę najlepszych polskich rajdowiczów. W 2012 odbyło się 18 rajdów zaliczanych do Pucharu Polski.

Tegoroczna edycja Włóczykij Trip Extreme odbędzie się w terminie 2-3 marca. Zgłoszenia przyjmowane będą od 15 stycznia. Organizatorzy Stowarzyszenie Republika Międzyodrza zakładają jak co roku limit uczestników, ale tym razem przygotowują sie na przyjęcie i zabezpieczenie 350 zawodników.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wniosek Treść komentarza: Widocznie to zwykły głupiec, skoro podżega też w stosunku do siebie. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:10 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: zbulwersowany zbulwersowanym Treść komentarza: Przecież czas badania trwa 48h od pobrania próbki :D Nie dali wcześniej komunikatu, bo ani Gmina, ani ZUK takiej informacji nie mieli. Zanim się tak strasznie ZBULWERSUJESZ, to się po prostu dokształć :) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:09 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ech Treść komentarza: Całe szczęście, że nikogo na poboczu nie było o tej porze. Drzewo niestety nie ustąpiło. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:08 Źródło komentarza: Dlaczego 30-latek nagle zjechał z prostej drogi? Wystarczył ułamek sekundy, by ta podróż zakończyła się dramatem Autor komentarza: Zdzislaw Dyrman zasadniczo Treść komentarza: Dajesz auto do warsztatu płacisz jak ci go zrobią identycznie z lekarzami. Lekarz szpital powinni otrzymać zapłatę za wyleczenie pacjenta . Pacjent wyzdrowiał konował dostaje kasę wcześniej ni cho cho. Zasadniczo. Taką mam koncepcję zasadniczo i to jest dobra ta koncepcja zasadniczo Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:29 Źródło komentarza: Rewolucja w ochronie zdrowia. Polacy żądają jawności kontraktów i kontroli lekarzy
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama