Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 11:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prawie minął tydzień

Pierwszy tydzień ferii minął prawie jak mgnienie oka. Dziś właśnie skończyły się zajęcia plastyczne prowadzone przez Małgosię Ragan w Pałacyku pod lwami. Przez cały tydzień dzieciaki kleiły, modelowały, projektowały lampy i abażury. Lenka, która brała czynny udział w zajęciach uważa, że było bardzo fajnie, a Ewunia jest bardzo dumna z „oklejonej” przez siebie lampy. W codziennych zajęciach uczestniczyło od 25 do 28 dzieciaków. Efekty ich pracy już od jutra będzie można podziwiać w Pałacyku pod lwami. Podczas następnego tygodnia zajęcia będą prowadzone przez Wiesię Tyłę.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama