Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 09:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie chcą norek w Drzeninie

Przeciwnicy fermy norek zwołali w ostatni weekend zebranie, na którym zaprotestowali przeciwko planowanej hodowli pod Drzeninem. Właścicielka fermy chciała przedstawić pokaz, ale nie dopuszczono jej do głosu. Obiecuje, że zatrudni 40 osób. Przeciwnicy skupili się na uciążliwości hodowli dla środowiska. Zebranie zwołał Edward Wąsiel, były sołtys Drzenina.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama