Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:47
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skarżą się na kierowców jedynki

Kilka sygnałów dostaliśmy od czytelników na temat tego, jak jeżdżą kierowcy „jedynki”. Nie wrzucają kierunkowskazu, kiedy mają zamiar się zatrzymać. Wyjeżdżają z wysepek, a dopiero potem włączają kierunkowskaz. Potwierdzamy to, jadąc za autobusem, który jest na zdjęciu. Mamy skargi, że niektórzy kierowcy prawie w ogóle nie włączają kierunkowskazu, ale tego nie zauważyliśmy.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama